Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jedna tema...

Go down 
+6
žuža
ivany
becky
leobaby
morena
happyness
10 posters
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimepon vel 02, 2009 7:43 pm

Nadam se da se ne ljutite kaj uzimam link drugog foruma, al baš me zanima da li ste se vi već susrele s ovim problemom kod svoje dječice? Ja nisam i molim Boga da tak ostane, jer stvarno je neugodnjak roditeljima...a dječica ni kriva ni dužna. kaj vi mislite?


http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=33292
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimepon vel 02, 2009 8:25 pm

happyness je napisao/la:
Nadam se da se ne ljutite kaj uzimam link drugog foruma, al baš me zanima da li ste se vi već susrele s ovim problemom kod svoje dječice? Ja nisam i molim Boga da tak ostane, jer stvarno je neugodnjak roditeljima...a dječica ni kriva ni dužna. kaj vi mislite?


http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=33292

neznam happy... ja se nisam sa tim srela... iako imam seku staru 9 god nikada nisam primjetila da je bilo sto takvog radila...
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimepon vel 02, 2009 8:30 pm

Jedna tema... 34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimepon vel 02, 2009 8:32 pm

to je posve normalno u razvoju djece. može se javiti vrlo rano.
konkretno poznam curicu koja je to počela raditi sa svoje 2.g. mami i tati je bilo neugodno, ali nakon nekog vremena se čovjek nauči i posve zaboravi. prestala je sa svoje 3.g.
točno se sjećam, mala bi jednostavno zajahala medeka. onak, malo bed, ali nekako to čovjek doživi skroz drukčije, kao dječju igru. zvuči žasu, ali i nije tako strašno.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:12 pm

Sara to neradi, hvala Bogu, jer bi mi bilo strašno neugodno da to radi pred nekim, ali čitala sam da je normalno i nebi joj branila ali bi joj pokušala objasniti da to radi kad je sama....

Od moje kumove sinovi su to radili, prvo stariji pa onda mlađi, ma da mlađi nije mogao vijeti od starijeg. Kumi je bilo neugodno jer bi se mali izvalio kraj nas na kauč i to radio pa ga tjerala u sobu, ili se znao pokriti dekom (da ga kao nevidimo Jedna tema... 386911 ). Rekla sam joj da meni nesmeta i prestale smo obraćati pažnju na to i vidjela sam da joj je lakše bilo kad sam rekla da mi nesmeta. Sad ima 5god i još uvijek to ponekad radi...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:34 pm

da čula sam da je to normalno,ustvari imam i knjigu doktor spocka gdi piše dosta i tome,ali nisu moji niti jedno a nadam se da neće ni lovro,jer mada je normalno malo mi je nekak glupo Jedna tema... 34451
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 8:04 am

Ni Lana ne radi zasad Jedna tema... 877388 čitala sam i ja o ovome,i iako je normalno,opet nebi voljela da to radi,šta kaže Žuža nekako mi glupo,šta ja znam .al ako bude Bože moj,neću joj ništa branit niti je korit zbog toga
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 11:16 am

E ovako ovo cu skopirat
"Mislim ja isto imam dvogodišnjaka ali nisam primjetila baš da tak žestoko to radi. Zapravo jedino kaj radi je da si kad je gol gnječi pišeka. I to je sve."


Tako i LUka zato sam kopirala, ali iskreno receno ovo sto ona opisuje mi je malo too much Jedna tema... 896458

Znam da je normalno i sve ok, ja isto luki ne branim ali ko gore napisano, on se samo malo igra i to je to, a ne da bas zestko masturbira Jedna tema... 877388

Mislim neznam, ali meni se cini to malo previse, iskreno, i to na nacin koji to radi i da to traje kak je napisala pola sata i cak sat Jedna tema... 877388
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 11:46 am

Aca je napisao/la:
E ovako ovo cu skopirat
"Mislim ja isto imam dvogodišnjaka ali nisam primjetila baš da tak žestoko to radi. Zapravo jedino kaj radi je da si kad je gol gnječi pišeka. I to je sve."


Tako i LUka zato sam kopirala, ali iskreno receno ovo sto ona opisuje mi je malo too much Jedna tema... 896458

Znam da je normalno i sve ok, ja isto luki ne branim ali ko gore napisano, on se samo malo igra i to je to, a ne da bas zestko masturbira Jedna tema... 877388

Mislim neznam, ali meni se cini to malo previse, iskreno, i to na nacin koji to radi i da to traje kak je napisala pola sata i cak sat Jedna tema... 877388

aca, normalno je da si navlače pimpače i pišice. neka te ne brine to ništa. pa i moja rebeka si dira pišu kad ju presvlačim. prisjeti se npr.na plaži koliko se klinci navlače, kaj ne? ali o.k, to kaj ovaj mali radi je baš prava dječja masturbacija. i to će proći.....barem na neko vrijeme Jedna tema... 38980
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 11:52 am

Moj Luka isto ne obraća veliku pažnju, veli da je to pišo, ili kad ga kupam, veli mama pere pišu, ali ništ dalje od toga. Niti se previše s rukicom zadržava tam, niti se previše dira...al vjerujem da ima djece kaj su otkrili da im paše i koja se baš trljaju, diraju...i vjerujem da je starcima koma, pogotovo ići nekam, sve iz straha da im to tamo ne rade...a najgore je kaj ih ne smiješ sputavati, zabranjivati...uh, za sad sam sretna kaj je tak kak je. Baš sma rekla Aci, dok naraste nek radi u sobi kaj hoće, al sad... Jedna tema... 605248
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 12:57 pm

Jedna tema... 13329

Neugodnjak, al jeb ga...
Ljudi se rađaju sa spolnošću, a kad je otkriju, to je tak... relativno. Imam sestru mlađu skoro 10 god od sebe, sjećam se da je i ona tražila trenutke samoće, ona se "gikala". Jedna tema... 671778 A bome i ja sam. Pričala mi je mama. Jedna tema... 671778 Jura još mislim nije ni blizu. Tu i tam si ga navlači kad ga prematam, al sam zato jer mu se smijem.

edit: A ovaj klinjo s drugog foruma... Možda bu pravi jebač, prostite mi na izrazu...jelte...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 1:46 pm

mamajaja je napisao/la:
Jedna tema... 13329

Neugodnjak, al jeb ga...
Ljudi se rađaju sa spolnošću, a kad je otkriju, to je tak... relativno. Imam sestru mlađu skoro 10 god od sebe, sjećam se da je i ona tražila trenutke samoće, ona se "gikala". Jedna tema... 671778 A bome i ja sam. Pričala mi je mama. Jedna tema... 671778 Jura još mislim nije ni blizu. Tu i tam si ga navlači kad ga prematam, al sam zato jer mu se smijem.

edit: A ovaj klinjo s drugog foruma... Možda bu pravi jebač, prostite mi na izrazu...jelte...

Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimeuto vel 03, 2009 8:30 pm

Znam da djeca to radi (zbog Ivanynih kumova) ali bome sam Jedna tema... 208799 kad sam to vidjela!
Uglavnom, Luka to neradi, nekad ga malo nalaci kad je gol, ali ne na taj nacini ne s tom namjerom. Nebi voljela da to radi, nebi branila ali nebi ni voljela!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimesri vel 04, 2009 6:51 am

zvrk06 je napisao/la:
mamajaja je napisao/la:
Jedna tema... 13329

Neugodnjak, al jeb ga...
Ljudi se rađaju sa spolnošću, a kad je otkriju, to je tak... relativno. Imam sestru mlađu skoro 10 god od sebe, sjećam se da je i ona tražila trenutke samoće, ona se "gikala". Jedna tema... 671778 A bome i ja sam. Pričala mi je mama. Jedna tema... 671778 Jura još mislim nije ni blizu. Tu i tam si ga navlači kad ga prematam, al sam zato jer mu se smijem.

edit: A ovaj klinjo s drugog foruma... Možda bu pravi jebač, prostite mi na izrazu...jelte...

Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778

Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimesri vel 04, 2009 7:08 am

Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778 Jedna tema... 671778
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitimesri vel 04, 2009 1:04 pm

Jedna tema... 386911 Jedna tema... 386911 Jedna tema... 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jedna tema... Empty
PostajNaslov: Re: Jedna tema...   Jedna tema... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jedna tema...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» dolazi JOS JEDNA beba...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: