Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kašice----bljak:(

Go down 
+15
nina2212
Angie
Nileda
sam
nanino
zvrk06
EMA-ST
ninana
pia2
ivany
Enea
zeljkica0205
leobaby
vedrana87
*Dijana*
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
nina2212
Novorođenče
Novorođenče
nina2212


Female
Broj postova : 11
Age : 41
Lokacija : Virovitica
Registration date : 24.05.2010

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 4:50 pm

Mi smo počeli sa 5 mj,rižinom kašicom,ali je puno bolje prihvatio naribanu jabuku,ili kupljene kašice. Mislim treba sve davat al možda bolje za početak naći nešto šta voli pa da se nauči gutat. I naravno treba što prije nuditi i grudičasto ;))) A vid mene pametne :(
[Vrh] Go down
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimesub lip 12, 2010 5:11 pm

Objema curama sam pocela davati po malo sa 4.5 mj.Lanna je nije odma prihvatila(ni dan danas je ne voli),ali ipak bi uzmi malo.Inace ne voli nista kasasto.Ne voli niti pire krompir valjda sto je kasast.
Dok Norah,imala sam osjecaj da bi cijelu kasu odjednom pojela. kašice----bljak:( - Page 2 386911
Njima sam prvo pocela davati od kruske,jer se meni najvise svidjala kašice----bljak:( - Page 2 671778 kašice----bljak:( - Page 2 671778
A danas smo bas prvi put dali Dennyu.Izraz na licu i nije bio ocaravajuci kakav je Nora imala.
Bio je ono kao namrgodjen,ali sto je najbitnije nije odbio.
Mozda je onaj izraz na licu bio jer nije navikao na kasasto ili zbog okusa ili ce jednostavno biti na sestru i ne tjeti kasicu ni za par godina. kašice----bljak:( - Page 2 168724



P.S:Cure evo vam jednog savjeta koji kod nas pali.
Kao sto sam vec rekla Lanna nece kasasto nista.
Citala sam na netu da u banani ima dosta vitamina a pogotovo kad se izgnjeci i pomjesa sa dr vocem.
Kad sam to procitala kupila sam odma onaj mikser za voce jer sa njim se voce bolje ugnjami nego sa viljuskom i ostalim.Bananu sam izgnjecila i bila je gustine kao jogurt.
U izgnjecenu bananu dodala sam isjeckanu jabuku(jer je to voce kruto i meni se cinilo najboljim izborom sa bananom),jabuku mozete isherendati sto je jos bolje i tako pomjesano dati djetetu.
Lanna se tako zavarala i to joj je jedno od najomiljenijih jela.Tako isto kupim nekad kasicu i u nju stavim isjeckano voce i isto tako pojede. ;))
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 10:05 am

Mi smo počeli s 4mj i sve jede osim kašice od povća, to ne želi ni blizu. Sad mu samo davam marelivu, krušku i šljivu jer one ga neće zatvoriti dok od mrkve nije imao stolicu 3 dana pa je bilo malo muke oko toga.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 38
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 12:04 pm

kombiniraj m8u krusku i jabuku zajedno i nema muke sa stolicom
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 12:37 pm

Mi smo prekjučer probali s prvom kašicom od banane i breskve i prošlo je....
pogledajte sami:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=110191539039144&saved#!/video/video.php?v=110191539039144
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 2:26 pm

Tina je napisao/la:
Mi smo prekjučer probali s prvom kašicom od banane i breskve i prošlo je....
pogledajte sami:

https://www.facebook.com/video/video.php?v=110191539039144&saved#!/video/video.php?v=110191539039144

Slatkiš kašice----bljak:( - Page 2 344293 kašice----bljak:( - Page 2 344293
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 38
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 4:24 pm

ljepotan
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:06 pm

Tina...presladak je misek.....bravo
Evo...mi sutra punimo 5mj i do sada smo samo na AM i rizinim pahuljicama...jedan obrok im napravim ih na gusto da jedu na zlicu ... i fino jedu..uglavnom nema onog refleksnog izbacivanja jezikom nego bas gutaju....doduse ipak su veci pa su mozda i spremniji za zlicu.
Kroz tjedan-dva cemo fino krenuti sa mrkvicom, tikvicom, cvjetacom, jabukom...ne planiram gotove kasice kupovati nego kuhati i zamrzavati....jooj...jedva cekam kašice----bljak:( - Page 2 848286
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 38
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:10 pm

sam sretno kašice----bljak:( - Page 2 269704
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:18 pm

Sam sretno...
A malog Svena ne mogu vidjeti...
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:23 pm

Hvala curke.....ma ne treba nigdje zuriti...samo pratiti dijete i samo ce reci kad je spremno....Moji vec tjednima bleje u nas kad jedemo i sve mljackaju tak da uopce ne sumnjam da nece klopati...narocito Fran koji je pravi pero-zdero...budemo snimali i slikali pa vam evidentiramo kako to kod nas ide kašice----bljak:( - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitimeuto kol 31, 2010 11:10 pm

Da samo polako,mislim da je moj Sven kaj se tiče hrane super,treći dan danas i več je mazo kašicu od mrkve i to mu je finije od one banane i breskve,meni je odvratna al on samo zijeva da bi još!
Ma preslatki su dok papaju,isto nas gleda dok jedemo i mljacka i stavlja rukice u usta,ma ja bi mu najrađe dala al kad nesmijem,budemo se još strpili malo pa bude papo s nama velikima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kašice----bljak:( - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kašice----bljak:(   kašice----bljak:( - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kašice----bljak:(
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: