Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pranje naših zubića

Go down 
+3
zvrk06
Nicky
happyness
7 posters
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet vel 14, 2008 6:46 am

dajte se pohvalite, kak vam uspjeva? meni s Lukom - teško. eventualno uspijem par puta s četkicom proći i voila! dalje samo grize četkicu i priča je za nas gotova...
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet vel 14, 2008 7:33 am

Ja sam par puta prala zube pred Emom,da "se upozna" sa četkicom.Onda je i ona htjela,pa sam joj dala da i ona proba(kupili joj već prije,kad je prvi zubić izašao),a ona par puta po zubićima pa dalje grize.A sada joj svako jutro dam,i svaku večer kad se kupa da si pere zubiće.Ali ona prođe par puta i to je to.glavno da se upozna sa njom,da joj kasnije ne bude stranac. pranje naših zubića 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet vel 14, 2008 8:11 am

Isto ka o kod Happy,ja joj prođem 2 puta četkicom,pa onda hoće ona sama, i tu završava pranje pranje naših zubića 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet vel 14, 2008 1:21 pm

Prije je islo super, ali odkad izbijaju cetvorke ne da uopce cetkicu ni blizu. pranje naših zubića 168724
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet vel 14, 2008 2:23 pm

Luka ima skoro sve zube i pere ih svaki dan bez problema. Ja čitala da u početku nije potrebno prat zube kad ih je tako malo nego krpom istrljati, a četkicu dat kao igračku da se upozna s njom i onda pomalo početi s pranjem.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimepet vel 15, 2008 8:46 pm

Ja sam Sari prije mjesec dana kupila četkicu i probala joj staviti u usta, dala mi je i nakon 5sek. je sama htjela. U zadnje vrijeme neće otvoriti usta, tako da nam to nikako neuspjeva. Zna se igrati s njom, uglavnom je grize ali od pranje ništa.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet kol 28, 2008 11:59 am

Nakon što smo jedno vrijeme bez problema prali zubiće, sad mi neda.
Neće uopće da zine, ne znam što joj je.
Prvo sam mislila zubići ali ništa se nedogađa po tom pitanju, valjda je to jedan njen hir. Nemam pojma kako da je navedem da zine, pokušavala sam svašta. Šogorica kaže da joj na silu, to mi je totalno glupo a i iskreno rečeno ne znam kako na silu, a ne želim ni znati.

Kako vama ide??
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimečet kol 28, 2008 2:47 pm

I mi smo imali faze,malo hoće malo neće,sad smo u fazi da hoće,samo joj moram dat pastu,drugu četkicu i pustit vodu,i onda ona pere sa svojom a ja sa ovom drugom,uh komplicirano pranje naših zubića 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimened kol 31, 2008 7:37 pm

Meni je Luka uvijek dao osim kad mu je neki zubić izbijao, onda smo malo pauzirali... sad u zadnje vrijeme mi da da mu baš istrljam sa svih strana, ali bez paste. Ja stavim mrvicu da ne skuži da se bar malo zapijeni da imam s čim oprat!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitimened kol 31, 2008 8:03 pm

Lara pere sama a ja samo popravim(po savjetu zubara) a Petra mi neda ni blizu, ona kao opere ali jako slabo!
[Vrh] Go down
Sponsored content





pranje naših zubića Empty
PostajNaslov: Re: pranje naših zubića   pranje naših zubića Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pranje naših zubića
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: