Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 krema protiv insekti

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

krema protiv insekti Empty
PostajNaslov: krema protiv insekti   krema protiv insekti Icon_minitimesub tra 11, 2009 1:02 pm

opet ja sa pitanjem,kaj koristite protiv komaraca?i dali ima kaj za tak male bebice?pocela nihova sezona,pa bas nebi htjela da bude cijela od uboda.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

krema protiv insekti Empty
PostajNaslov: Re: krema protiv insekti   krema protiv insekti Icon_minitimesub tra 11, 2009 2:15 pm

vjerovala ili ne nikad ga nisam s tim mazala, i nikad nikakvih problema... krema protiv insekti 877388
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

krema protiv insekti Empty
PostajNaslov: Re: krema protiv insekti   krema protiv insekti Icon_minitimesub tra 11, 2009 3:34 pm

Ni ja nisam koristila te kreme,za komarce bi noći uključili aparat za komarce(kao ne preporučuje se al hebiga) hebiga,samo noći je bio upaljen,a preko dana se soba zračila,tako da mislim da je to ok.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

krema protiv insekti Empty
PostajNaslov: Re: krema protiv insekti   krema protiv insekti Icon_minitimesub tra 11, 2009 6:49 pm

Cure blago vama ako kod vas nema tako puno komaraca, kod nas je ljeti nepodnošljivo, zbog Dunava. Prošle godine sam Sari kupila Dipterol sensitive (sprej) to je baš za djecu, jako sam zadovoljna i ove godine ću to opet kupiti.

Enea, baš čitam na spreju što piše, jest za djecu ali nepiše nikakva dobna granica, ne znam da li je ok male bebe s tim špricati, najbolje da pitaš pedicu ili u ljekarni.
[Vrh] Go down
Sponsored content





krema protiv insekti Empty
PostajNaslov: Re: krema protiv insekti   krema protiv insekti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
krema protiv insekti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» krema protiv hemeroida HEMERO PROTECT
» Medo protiv stresa
» Tablete protiv komaraca
» Krema od jagoda
» protiv kaslja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: