Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 strije!

Go down 
+6
Enea
happyness
becky
zvrk06
morena
ivana86
10 posters
Autor/icaPoruka
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

strije! Empty
PostajNaslov: strije!   strije! Icon_minitimesub tra 04, 2009 8:35 pm

Od kad sam se počela družit s vama na forumu,razmišljam dal da postavim bilo kakvo pitanje o strijama!(jako se sramim toga)
Svi pričaju da je to "nasljedno" moja mama se u zadnjoj trudnoči udebljala 36kg,nema niti jedne jedine strije,a ja sam dobila 18kg!
Sve je počelo kad sam ušla u 8 mjesec trudnoče,najednom sam počela dobivat strije,u idučih mjesec dana trbuh je grozno izgledo(lanu sam rodila čim sam ušla u 9 mjesec)!
Cijelu trudnoču sam koristila ulje za trudnice od eucerina,al ništa,trbuh mi izgleda očajno,a kako sam mršavila pojavile su se i na bedrima strije! 168724 (vratila sam staru kilažu u samo 3 mj)kile su same od sebe otišle!
Jedno vrijeme sam razmišljala o laseru,pa sam se raspitivala,al su mi rekli da na velikoj površini kao što je trbuh,neče se vidjet rezultati(valjda jer sam jako ispucala),pa sam razmišljala o operaciji,al niti jedan plastični kirurg kod nas u rijeci to ne radi! strije! 168724
Najgore od svega je to što u ponedjeljak nam počinje bazen,a ja nemogu se skinut,a opet nebi htjela uskratit to svom dijetetu!
dal netko zana nešto više o tome?
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimesub tra 04, 2009 9:00 pm

ja ti nebi znala ja hvala bogecu nisam dobila niti jednu... ali zar si spremana na operaciju? uvjek mozes kzpiti jednodjelni badekostim koji pokriva trbuh a moze bit dolje kao bokserice pa pokrivat i bedra... jel ako je to samo zbog bazena i plaza moj saijet ti je ne operacija!!!

ovog tipa badic...
http://graph.exportpages.com/ppic/P81152F20019.jpg
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 8:06 am

Imam ih ja i to na trbuhu strije! 168724 strije! 168724 strije! 168724
Al ja i dalje nosim dvodjelni badić,šta je tu je šta ću sad strije! 34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 10:59 am

zvrk jel se tebi vide jako?
...ja se nisam kupala prošlo ljeto,ovo bi mi bilo prvo "izlaganje" nakon poroda strije! 386911
...valjda mi je zato bed,al dobro,svo zlo sa tim!
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 11:34 am

da fakat, pošto nisi odgovorila Moreni na pitanje i ja ću ga opet postaviti. zar si stvarno spremna na operaciju? čemu? pa nisu strije tako strašna stvar. i uvijek postoje jednodjelni kupaći i stvar riješena.
moja susjeda, koja danas ima 20 godina, ima strija toliko da to nije normalno! dobila ih je u pubertetu. cice joj ne vidiš od strija, a o trbuhu i bedrima da ne pričam. nikada ju nitko čudno nije pogledao, a da ne pričam kolike sam ja mame vidjela u strijama pa se nisam zagledavala nit komentirala. pa to je normalna stvar. ali fakat je. vjerujem da tebi sve ovo zvuči bez veze, nimalo utješno itd. probaj se pomiriti s time, maži se kremama i ne razmišljaj o tome kao o nečemu tako tragičnom. sigurna sam da izgledaš lijepo. samo ti ajde na bazen i bućkaj sebe i svoju curicu. ne brigaj o strijama strije! 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 1:53 pm

ivana86 je napisao/la:
zvrk jel se tebi vide jako?
...ja se nisam kupala prošlo ljeto,ovo bi mi bilo prvo "izlaganje" nakon poroda strije! 386911
...valjda mi je zato bed,al dobro,svo zlo sa tim!

Ja se kupam već dva lita sa njima,ovo će mi bit treće,više me brine salo na trbuhu nego strije strije! 386911 ,a sad vide se,imam ih 6-7 sa svake strane pupka,nisu precrvene al vide se
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 6:29 pm

samo to cu reci!
mamama je sve oprosteno!!!!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 6:47 pm

Ja nemam strije, ali znam da kad vidim žensku sa strijama ne pomislim ama baš ništ. Ozbiljno. Jer znam da si kod toga nikako ne može pomoći, to nastane i ako se uopće s ničim ne mažeš ali i ako se mažeš sa svime živime, a genetika ti ipak " darovala " sklonost k strijama. I prema tome bi se trebale i druge cure/ žene odnositi - jednostavno je to tu, to je ko i mrski celulit i nemre se tu ništ. Istina je da smo same prema sebi najkritičnije, ali drugi nas stvarno ne doživljavaju tak tragično kak si mi same to umislimo. eto strije! 616445
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 7:07 pm

happyness je napisao/la:
Ja nemam strije, ali znam da kad vidim žensku sa strijama ne pomislim ama baš ništ. Ozbiljno. Jer znam da si kod toga nikako ne može pomoći, to nastane i ako se uopće s ničim ne mažeš ali i ako se mažeš sa svime živime, a genetika ti ipak " darovala " sklonost k strijama. I prema tome bi se trebale i druge cure/ žene odnositi - jednostavno je to tu, to je ko i mrski celulit i nemre se tu ništ. Istina je da smo same prema sebi najkritičnije, ali drugi nas stvarno ne doživljavaju tak tragično kak si mi same to umislimo. eto strije! 616445

bravo!!! mogu te samo podpisat...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 7:08 pm

stvarno ne vidim niti ja smisla,da se tolko opterecujes sa njima,nije to tak strasno,ja sam ih nasrecu izbjegla,ali ocito je to u genetiki tj kakvu ko kozu ima,ali zato imam celulita,ali sam se pomirila,da je to tak i odustala od zivciranja oko njega,samo ti uzivaj i zaboravi na njih strije! 13329
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimened tra 05, 2009 9:55 pm

Ma daj stara, na operaciju radi strija?? Znaš kaj, ja sam ti bila na par operacija (ne zbog strija) i ne bi za nikakve novce ni blistavi izgled išla pod narkozu jer znam kak je to odurno. Za ništ na svetu! strije! 896458 A tek postoperativni bolovi, koma...

Ja imam strije po trbuhu ko da me netko pošaral sa crvenim markerom i malo po sisama. A osim toga i koža mi na trbuhu visi kak sam malo smršavila, a boli me briga. Prošlo ljeto sam imala još više kg i strije su se jače vidle al sam Juru vodila i na bazen i na more. I to u dvodijelnom badiću. Pa ne bi bila tak egoistična da to zadovoljstvo uskratim klincu zbog strija, pih! strije! 13329

Al ne bi išla pod nož ni da izgledam ko križanac tuljana i dvogrbe deve.

Nadam se da sam te odgovorila.

strije! 691353
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimepon tra 06, 2009 6:01 am

strije! 671778 strije! 671778 strije! 671778
baš si me dobro nasmijala!
..vidjet čemo kako če proč ovo ljeto,možda se uspijem stvarno pomirit sa tim! strije! 463315
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimepon tra 06, 2009 7:35 am

strije! 671778 strije! 671778 strije! 671778 strije! 671778 dobra si mamajaja
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimeuto tra 07, 2009 6:56 am

Ja nisam dobila ni jednu striju, i to me je baš iznenadilo jer imam jako suhu kožu... mazala sam se cijelu trudnoću sa melemom. Imam samo malo po sikama, ali nije tako jako strašno.

Nemoj ići na operaciju, pretrpi nekako ovo ljeto a kasnije će ti biti svejedno, vidjet ćeš! Nisi jedina, ima ih milijun, nemoj se onda ni opterećivati!!!! Samo ti uživaj na bazenima!!!!!!!
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimeuto tra 07, 2009 1:09 pm

ivana86 je napisao/la:
strije! 671778 strije! 671778 strije! 671778
baš si me dobro nasmijala!
..vidjet čemo kako če proč ovo ljeto,možda se uspijem stvarno pomirit sa tim! strije! 463315

Ma daj, vidla sam na slici da si krasna žena (jedino je ljepša od tebe tvoja beba strije! 386911 ). Vjeruj mi, strije su totalno nebitne u životu, ima drugih stvari da se opterećuješ. Uživaj samo jer si lijepa i nemaš razloga imati komplekse!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimesub srp 17, 2010 1:29 am

Ja ih imam i išla bi na operaciju da imam para,a pošto nemam i vjerojatno nikad neču imat žalim bušica al tigrasta buš još dugi niz godina. Stetovirat ću si plamenove na trbuhu il neš tak jer su u tom obliku bit će to 3D tetovaža strije! 386911
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimesub lis 09, 2010 1:11 pm

imam i aj puno strija svugdje cak i po nogama e to je koma mene isto tak sram toga,ruzno je jedino sto mi nisu crvene nek su blijede.imala sam i kreme ali nepomaze
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimesub lis 09, 2010 10:25 pm

I meni su pobijelile sad i ok mogu reč da mi više ne smetaju toliko.a kaj je tu je
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitimesub lis 09, 2010 10:29 pm

a barem imamo uza se dijete i strije su tada manje bitne
[Vrh] Go down
Sponsored content





strije! Empty
PostajNaslov: Re: strije!   strije! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
strije!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: