Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Opasne tvari

Go down 
+7
Mateja
žuža
becky
zvrk06
ivana86
Enea
happyness
11 posters
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 1:13 pm

http://zadovoljna.com.hr/clanak/seks_i_veze/utjece-li-plasticna-folija-na-plodnost.html

za zamisliti se..mislim, znala sam za bočicu al ne i za foliju...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 2:38 pm

da ne povjerujes,vec i ovo za bocice mi je prestrasno Opasne tvari 74771
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 3:09 pm

joj ja sam jučer čitala da su dječji šamponi johnson&johnson kancerogeni,pogotovo oni "bez suza",a ujedno i najprodavaniji!
ja sam ga cijelo vrijeme lani kupovala,neznam na koji da sad pređem? Opasne tvari 959498
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 3:22 pm

ivana86 je napisao/la:
joj ja sam jučer čitala da su dječji šamponi johnson&johnson kancerogeni,pogotovo oni "bez suza",a ujedno i najprodavaniji!
ja sam ga cijelo vrijeme lani kupovala,neznam na koji da sad pređem? Opasne tvari 959498

Da da to sam neki dan čula,ma užas,a mi ih koristimo od rođenja,i za kosu i za tjelo,Hvala Bogu šampon koristimo samo jednom tjedno,tako da smatram da je to ok,niti ću preć na neki drugi ko mi garantira da sljedeće godine taj drugi neće izać u javnost kao štetan
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 3:37 pm

da imaš pravo zvrk samo što sam ja nju svako kupanje kupala šamponom,a kupamo se svaki drugi dan,a po ljeti svaki,i naravno svako kupanje malo šampona!
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 9:00 pm

da, prestrašno. doduše, nama je ped.odmah u staru rekla "no,no Johnson's proizvodi". cure super su vam Bubchen i Weleda. Weleda je skupa doduše, ali Bubchen je izvrstan.
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 9:20 pm

becky gdje to kupiš?
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon oľu 16, 2009 10:30 pm

mi smo koristili niveu toddies do nedavno,prije par dana kupila baby love u dm pa budemo vidli.

a kaj se tiče folije ja sam čula da je aluminijska otrovna jer pušta neku živu Opasne tvari 877388
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 6:45 am

ivana86 je napisao/la:
becky gdje to kupiš?

Bubchen (da napomenem da je U sa prijeglasom) proizvode imaš u DM-u i Kozmu. Weleda ima u Mulleru tu u Zagrebu, ali možda ima po apotekama negdje, samo što su sigurno nabili cijenu.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 12:49 pm

Joj, meni su zaaakonnn babylove za kupanje, ozbiljno. i pelene, i maramice, i pjena za kupanje, pa čak i gel za tuširanje, za ljeto - prva liga.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 2:43 pm

Mi zbog atopijskog dermatitisa nesmijemo koristiti gelove za tuširanje, tj. smijemo ali ne ove obične nego koristimo A-dermu, ali preko ljeta korisitmo ove obične i cijelo prošlo ljeto smo koristiti ovaj što je Žuža spomenula, Nivea Toddies, super je.

A šampon za kosu također Nivea!

Bubchen ima i u Intersparu ma da ga mi ne koristimo, ali sam tamo vidjela!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 3:35 pm

Mateja je napisao/la:
Mi zbog atopijskog dermatitisa nesmijemo koristiti gelove za tuširanje, tj. smijemo ali ne ove obične nego koristimo A-dermu, ali preko ljeta korisitmo ove obične i cijelo prošlo ljeto smo koristiti ovaj što je Žuža spomenula, Nivea Toddies, super je.

A šampon za kosu također Nivea!

Bubchen ima i u Intersparu ma da ga mi ne koristimo, ali sam tamo vidjela!

Mislim da sam ga vidila i u mercatora Opasne tvari 959498
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 8:12 pm

ima ga i u Konzumu, provjereno Opasne tvari 13329
[Vrh] Go down
danci
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 12.05.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto svi 12, 2009 10:26 am

Mi koristimo Bubchenov šampon od maline, i jako smo zadovoljni. Opasne tvari 13329 Fino miriši i što je najbitnije ne sadrži formaldehid. Toplo preporučam.
[Vrh] Go down
ivonica
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 1
Registration date : 15.06.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Bubchen   Opasne tvari Icon_minitimepon lip 15, 2009 1:55 pm

Drage mame, evo da se i ja uključim u raspravu. Mi smo isprobali sve i svašta i prije par mjeseci smo slučajno probali bubchen i odličan nam je. Šamponići tak fino miriše : Opasne tvari 13329 Opasne tvari 13329 I kupke su super Opasne tvari 971845 Sad još malo će doć još jedna bebica Opasne tvari 136721 pa ćemo isprobati i bubchen baby first. Savjetovala sam se sa pedijatricom u vezi dječje kozmetike i rekla mi je da bubchen najmanje izaziva reakcije i da ne sadrži formaldehid. Mislim da je jako bitno gledat sastav dječjih šampona. Htjela bih ćuti vaša iskustva pa slobondno podijelite. Opasne tvari 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon lip 15, 2009 3:34 pm

cure,mozete nam se predstaviti na temi predstavi se Opasne tvari 13329

mi koristimo niveu baby sensitive,a mislim kupiti bubchen,jer imam jos iz baby bonusa Opasne tvari 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto lip 16, 2009 8:33 am

Enea je napisao/la:
cure,mozete nam se predstaviti na temi predstavi se Opasne tvari 13329

x Opasne tvari 38980

Mi smo prešli na babylove i zadovoljni smo Opasne tvari 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
danci
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 12.05.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimeuto lip 23, 2009 11:35 am

Jeste probali ove nove šampone od bubchena za djecu. Mislim da se zovu Jungle fever i Bamboo panda. Moja prijateljica ih je toliko nahvalila da ću ih morat kupit pod svaku cijenu. Mislim da moraju biti dobri isto kao i njihova cijela kolekcija. Opasne tvari 24192
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimesub lip 27, 2009 9:20 am

mi smo koristili do sada niveu no sada sam uzela hippov i onog baby bonusa i iskreno nisam zadovoljna ni malo...
[Vrh] Go down
klarica1
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 29.06.2009

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon lip 29, 2009 8:18 am

Mi smo isti jedno vrijeme koristili Niveu i Hipp i nismo bili pretjerano zadovoljni. Trenutno koristimo Bubchen i ostajemo pri Bubchenu do kraja. Opasne tvari 938175 Probajte s Bubchenom, mislim da nećete požaliti.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitimepon lip 29, 2009 10:19 am

klarica, znam da smo već ko papige, ali daj odi tam na temu Predstavite se pa nam reci nekaj o sebi i djetetu, čisto da se malo upoznamo, pa nam onda piiiišiiiiii Opasne tvari 38980
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opasne tvari Empty
PostajNaslov: Re: Opasne tvari   Opasne tvari Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opasne tvari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: