Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sredstva za čišćenje

Go down 
+21
mery85
Kikica
ninana
sanja25
nanino
*Dijana*
Zabica
zzsara
zvrk06
mojabeba1
*Ana*
Aca
Mateja
Enea
ivana86
mamajaja
leobaby
becky
happyness
ivany
žuža
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 2:28 pm

al meni je problem jer mi je namještaj boje vanilije!kad mi netko sjedne u tamnijim trapericam,iza njega ostane trag,nije jako,al vidi se!
...il to možda ja vidim jer sam više bolesna od toga!!!
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 2:31 pm

ja kopristim nivea mlijeko za tijelo sredstva za čišćenje - Page 2 386911 sredstva za čišćenje - Page 2 386911 ,a zadnji put s lovrijem namazala jer je dobil na poklon a ne mažem ga,mada ju više neću glancati jer je cijela pošarano,,e da ide kak kemijska dole???? sredstva za čišćenje - Page 2 877388 sredstva za čišćenje - Page 2 66333
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 2:37 pm

ide,ja sam s arfom oprala,skroz se skinulo
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 2:40 pm

ja sam cistila jedno vrijeme s niveom za tijelo,al sam imala osječaj pa se još više prašina ljepi po tome!mlijeko od ERDALA baš za kožu super očisti,al se skliže za poludit!
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri vel 18, 2009 4:34 pm

ivana86 je napisao/la:
ide,ja sam s arfom oprala,skroz se skinulo

budem probala,moram si kupiti arf sredstva za čišćenje - Page 2 38980
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri vel 18, 2009 9:21 pm

ivana i moja je garnitura svijetla, bijela kava, ali neostaje trag traperica sredstva za čišćenje - Page 2 877388
žuža, kemijska, koliko sam skužila (znaš da je Sara umjetnička duša sredstva za čišćenje - Page 2 66333 ) se nemože svaka oprati, ili se možda može svaka ako se odmah opere, Sara je 2 puta šarala po kauču, prvi put manje -ja odmah uzela i obrisala i sve 5, a drugi put baš puno pa nisam imala vremena odmah prati i drugi dan kad sam htjela nisam uspjela -ni ribanjem, ni arfom, ničim... (dobro, priznajem nisam kupovala nikakva sredstva samo baš za to) ne znam da li bit u tome što je možda druga kemijska ili što nisam odmah oprala sredstva za čišćenje - Page 2 34451
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened vel 22, 2009 8:15 am

čula sam da ide i s acetonom i lakom za kosu,aceton probala nejde ,još moram s lakom...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:13 pm

becky još ti se nisam zahvalila na spužvicama ,hvala ti puno sredstva za čišćenje - Page 2 616445

danas bu mi leo donesla ,javim kad isprobam sredstva za čišćenje - Page 2 38980
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 10:14 pm

ivany je napisao/la:

, a drugi put baš puno pa nisam imala vremena odmah prati i drugi dan kad sam htjela nisam uspjela -ni ribanjem, ni arfom, ničim... (dobro, priznajem nisam kupovala nikakva sredstva samo baš za to) ne znam da li bit u tome što je možda druga kemijska ili što nisam odmah oprala sredstva za čišćenje - Page 2 34451

Nema veze u sredstvima ni kaj nisi odmah čistila, ovisi o tinti. Danas sve manje tinte ide dolje s tekstila ili kože.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 12:23 pm

ako slucajno neko treba onu krpu za brisati pod kaj se stavi na drsku,ima ih svakakvih,vileda itd,ja isprobala od dm i super zadovoljna,puno bolja od viledine,a o cijeni da ne pricam,za 36kn dobijes tu krpu sa onom plastikom,na cemu je,super.ko ima staklo-keramicku plocu za kuhanje isto saznala za dm sredstvo bas za te ploce,za samo 12kn,a super je ,ne ostaju flekovi,tolko.drago mi je ako sam komu pomogla i usparala koju kunicu sredstva za čišćenje - Page 2 6648
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 12:27 pm

žuža je napisao/la:
becky još ti se nisam zahvalila na spužvicama ,hvala ti puno sredstva za čišćenje - Page 2 616445

danas bu mi leo donesla ,javim kad isprobam sredstva za čišćenje - Page 2 38980

nema na čemu!
samo vi ribajte sredstva za čišćenje - Page 2 38980
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 3:50 pm

daklem, evo da napišem kaj sam u kafiću spomenula. mamajaja mi je rekla za jedno sredstvo za čišćenje od Dm-a, točnije one marke Denk mit. Radi se o sredstvu na octenoj bazi ( no, kak sam sad to napisala- koma), ali je dodan malo miris od jabuke, tak da nakon čišćenje s tim čovjek ipak nema spržena pluća, kak nakon udisanja čistog octa. A najbolje je to kaj očisti fenomenalno, baš ko i pravi ocat. eto. a cijena je presmješna - nešt manje od 8 kn, a stvarno dosta ima tog sredstva. I s tim možete prati apsolutno sve u kupaoni, podove, prebrisavati razne površine...ma zaaaakooon! Hvala Mamajaja još jedamput! sredstva za čišćenje - Page 2 569627
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 5:56 pm

ja sam isto to probala odlično je (8.90kn kod nas),meni je sve njihovo(Denk mit)odlično od tableta za mašinu za posuđe pa do sredstava za pranje poda!!!! sredstva za čišćenje - Page 2 13329
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 6:05 pm

potpis!
njihovi proizvodi su jako kvalitetni. ja sam zaljubljena u sve vlažne maramice! konkretnije, one za stakla, pod i općenito površine. vrlo su povoljni i kvalitetni. ali volim i Blink (Muller). oni su full povoljni, neke cijene su im i smiješne.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:38 am

evo, to je to sredstvo sa octom i jabukom

https://2img.net/h/oi39.tinypic.com/waj6g5.jpg
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:12 pm

happyness je napisao/la:
daklem, evo da napišem kaj sam u kafiću spomenula. mamajaja mi je rekla za jedno sredstvo za čišćenje od Dm-a, točnije one marke Denk mit. Radi se o sredstvu na octenoj bazi ( no, kak sam sad to napisala- koma), ali je dodan malo miris od jabuke, tak da nakon čišćenje s tim čovjek ipak nema spržena pluća, kak nakon udisanja čistog octa. A najbolje je to kaj očisti fenomenalno, baš ko i pravi ocat. eto. a cijena je presmješna - nešt manje od 8 kn, a stvarno dosta ima tog sredstva. I s tim možete prati apsolutno sve u kupaoni, podove, prebrisavati razne površine...ma zaaaakooon! Hvala Mamajaja još jedamput! sredstva za čišćenje - Page 2 569627

Nema načem darling, bitno da vredi! Hebeš Cilit, i slična sranja kad se otruješ, uništiš obleku u kojoj čistiš i još drhtiš dal si sve dobro oprala da klinac ne pokupi negdje.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:14 pm

točno tak, potpis od prve do zadnje riječi!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 11:44 am

super i ja budem to isla zasopingirati
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 3:41 pm

Jedno malo pitanje, vezano za suđericu!
Odmah za početak sredstva za čišćenje - Page 2 34244 jer mi strašno ide na živce. Ne opere ni kur... u zadnje vrijeme, pola suđa moram naknadno na ruke prati...
Dajte molim vas savjete što koristite, kako...
Kod nas je voda jaaaako tvrda i neočekujem savršenstvo, ali mi nije jasno zašto mi suđe ostane baš prljavo (ne pričam o mrljama od vode).

Da čujem, informacjie na sunce...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 5:42 pm

hvala happy ,išla dana s u dm po pelene i nisam se sjetila sredstva za čišćenje - Page 2 204166 ,

mateja ja sam ti prvo koristila calgonit,a l sam ti prešla na denk mit iz dm,duplo i više jeftinije,a meni operu odlično,nemam zmazanoga suđa,znalo mi je par put ostati ak je sara natrpala jedno na drugo,jako je bitan i položaj suđa,da je mlaz svugdje dostupan,a koje ti tablete koristiš?
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 7:07 pm

žuža veliki potpis,za ove tablete za mašinu!!! sredstva za čišćenje - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 7:35 pm

kad se tak hvale njihove tablete,budem i ja probala,hvala sredstva za čišćenje - Page 2 13329
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 8:09 pm

dobila sam onaj usisavač na paru,što reklamiraju na tv-u,odličan je!!! sredstva za čišćenje - Page 2 13329
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 7:05 am

ivana86 je napisao/la:
dobila sam onaj usisavač na paru,što reklamiraju na tv-u,odličan je!!! sredstva za čišćenje - Page 2 13329
ma da ,super obično kaj reklamiraje je sranje..

e backy isprobala sam spužvice super su ,napravila generalku kuhinje i jedna ode odma sredstva za čišćenje - Page 2 386911 sredstva za čišćenje - Page 2 386911
kaj ti sve čistiš s njima,za kupaonu mi baš ne zgledaju sredstva za čišćenje - Page 2 877388
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 7:12 am

žuža, ja ti s njima čistim sve tvrdokorne mrlje ili masnoću, stolice od eko kože, napu, keramičku ploču, kuhinjske elemente.....zapravo sve što bi se trebalo ribati. kupaonu ne, nije potrebno. za kupaonu mi je dovoljan bref i spužvica vulgaris sredstva za čišćenje - Page 2 36152
jesi zadovoljna?
[Vrh] Go down
Sponsored content





sredstva za čišćenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sredstva za čišćenje
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: