Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Stahovi -čega se boje naša djeca??

Go down 
+20
*Dijana*
Kikica
Zabica
lola
Tina
irena
Enea
pia2
ninana
Giovanna
vedrana87
ninanana
Aca
Mateja
leobaby
happyness
zvrk06
Josipa
morena
ivany
24 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:27 pm

Jel ih strah nečega??

Sara donedavno nije pokazivala nikakve strahove, negdje jesenas je počela sa bubama (negdje u doba kad su nam počeli Smdljivi Martini dosađivati Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333 ), nije neki strašni strah ali čim vidi bubu ja je moram maknuti, čak nekada od mrvice misli da je buba pa me odmah zove.

Od sinoć se boji lajanje pasa.... ležim s njom u krevetu, pije bočicu i od jednom se čuje vani neki pas kako laje i malo zavija, ona prestaje piti, osluškuje 10ak sekundi, izvadi bočicu i počne vrištati na sav glas.... ja je smirujem, govorim da je kuco otišao, da je on pozdravio našeg psa, da oni tako pričaju....bla bla bla... nevrijedi ništa, drhti sva i na kraju došao mm leći kod nas i jedva nekako se smirila.
Večeras neće u spavaću na spavanje, ajd legnemo u dnevnoj, opet se čuje neki pas, onda opet sva upalšena (sva sreća bez vriske).....
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimeuto sij 13, 2009 10:48 pm

eto ja imam malu seku sa kojom sam do nedavno zivjela... posto nismo imale svaka svoju sobu sam vecinu vremena ja provelka sa njom... ona se jako bojala mraka... uvijek smo morali preko noci imati upaljenu malu lampicu, tv i ja nisam smjela otici spavati prije no sto je ona zaspala... ja sam je puno puta pitala cega se boji... nikada mi nije znala odgovoriti... sad ima 9 god i konacno ju je to proslo... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesri sij 14, 2009 10:43 am

Lara se u ljeto počela bojati muha Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333 , znala se vani igrati i od jednom iz čista mira počne vvrišteti muhaaaaaaaaa , muhaaaaaaaaaaaaa, mama muhaaaaaaaaaaa!
Petra za sad nema strahova!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:26 pm

Mraka,i skoro cjelu noć zbog toga spavamo sa svjećom Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333 I nemoš vjerovat,kad zaspe ja idem izgasit svjeću,a ona doma počme vrištat pali sviću,pali sviću Stahovi -čega se boje naša djeca?? 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesri sij 14, 2009 3:59 pm

Zvrk, daj zamjeni svjeću sa lampom, da jedamput i ti ne zaspiš a svjeća ode kvragu, ako me razumiješ... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 877388

Ajoj...čega se moj Luka boji...ma svega....kaj da velim. danas otvorim prozor, uzmem malo zaleđene kiše u ruku, njemu sam rekla da je snijeg, i nek proba...ma nije htio niti prići k meni. onda sam ga stavila kod prozora i nek sam s rukicom proba, i kad je jedva dotaknuo snijeg....brže, brže proč od toga, koprca se, protestira...ma on se boji nekaj pojesti kaj još nije jel, boji se....ma svega, ukratko, da sad ne nabrajam...I to, nažalost, naslijedilo dijete od mene Stahovi -čega se boje naša djeca?? 896458 ja se također bojim apsolutno svega... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 605248
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesri sij 14, 2009 5:50 pm

zvrk06 je napisao/la:
Mraka,i skoro cjelu noć zbog toga spavamo sa svjećom Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333 I nemoš vjerovat,kad zaspe ja idem izgasit svjeću,a ona doma počme vrištat pali sviću,pali sviću Stahovi -čega se boje naša djeca?? 877388

Joooj Zvrk to mi je tako poznato( sa sekom ne sa Nikom)... a sa happy se slazem sa svijecom... radje neku stolnu lampicu...
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesri sij 14, 2009 6:38 pm

Josipa, i Leona se boji muha.
I djeda mraza. Hm...ne znam čega još, toga najviše.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimečet sij 15, 2009 7:15 pm

Mislim da se Luka neboji apsolutno ničega, barem se ja sada nemogu sjetiti. Prije se jaaaako bojao plišanih igračaka, ali to je već dosta dugo iza nas!
Zvrk, zamijeni svijeću s lampom... znam da smo ti sve dosadne, ali mene bi bilo nekako strah.
Happy, strahovi nisu nasljedni, nego ih majke prenose na svoju djecu, tako i ti s Lukom!
Stahovi -čega se boje naša djeca?? 616445
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimečet sij 15, 2009 7:21 pm

Mateja je napisao/la:
Happy, strahovi nisu nasljedni, nego ih majke prenose na svoju djecu, tako i ti s Lukom!
Stahovi -čega se boje naša djeca?? 616445

Mateja, al ja se ne bojim hrane, dapače! Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 896458

Ma znam kaj si mislila, malo se zezam... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesub sij 17, 2009 2:29 pm

Hm svjeća ili lampa?a razlika je u čemu Stahovi -čega se boje naša djeca?? 877388 ,nemam pojma šta ja imam Stahovi -čega se boje naša djeca?? 877388 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 605248 Ono malo,što svjetli i stoji na noćnom ormariću Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesub sij 17, 2009 8:29 pm

Svijeća je svijeća, a lampa je lampa..... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
zezam se, ja sam čim si ti napisala pomislila da nije prava svijeća nego vi Dalmatinci tako kažete.... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911

svijeća je od voska i ima fitilj koji gori...
a lampa ima žarulju....

ti imaš sigurno malu noćnu lampu
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesub sij 17, 2009 10:01 pm

ivany je napisao/la:
Svijeća je svijeća, a lampa je lampa..... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
zezam se, ja sam čim si ti napisala pomislila da nije prava svijeća nego vi Dalmatinci tako kažete.... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911

svijeća je od voska i ima fitilj koji gori...
a lampa ima žarulju....

ti imaš sigurno malu noćnu lampu

Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Pa da sigurno ima noćnu lampu!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesub sij 17, 2009 10:27 pm

Josipa je napisao/la:
ivany je napisao/la:
Svijeća je svijeća, a lampa je lampa..... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
zezam se, ja sam čim si ti napisala pomislila da nije prava svijeća nego vi Dalmatinci tako kažete.... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911

svijeća je od voska i ima fitilj koji gori...
a lampa ima žarulju....

ti imaš sigurno malu noćnu lampu

Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Pa da sigurno ima noćnu lampu!


Sigurno nije svjeca ko svjeca, ovako:
https://2img.net/r/ihimizer/img186/3224/svijeca14jb0rcfe7hj1.gif

ili? Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 959498
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 18, 2009 9:30 am

Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778 ma nije ta svijeća,nego je lampa Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 18, 2009 4:08 pm

Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimepet sij 08, 2010 12:09 pm

Moja se Ena strahovito plaši svih igračaka koje ispuštaju zvukove, dakle, one glasne na baterije ne dolaze u obzir. Uopće ne mogu dokučiti odakle taj strah. Sad ima neki vlakić s kojim se donekle igra, nije preglasan, ali uvijek ga uzme s oprezom i imam osjećaj da sama sebe prisiljava na igru s njim. Nekako mi se umjetno smije kad on trubi. Stahovi -čega se boje naša djeca?? 959498
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimepet sij 08, 2010 1:41 pm

potpuno isto kao i kod nas, na početku su joj svi kupovali te igračke koje zavijaju a ona u vrisku čak imam i snimku kako proplače kad joj pustimo da svira, baš je bila slatka, a sad preko blagdana se jako bojala one reklame m&m bombona i djeda mraza, na to odmah bježi kod mene i viće boji ema Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimepet sij 08, 2010 1:42 pm

moja se boji vuka Stahovi -čega se boje naša djeca?? 463315
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimesub sij 09, 2010 10:52 pm

Moj se ne boji nicega Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 10, 2010 12:25 am

ni moj se ne boji nicega
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 10, 2010 10:55 am

Sara tu i tamo spomene i vuka i da ga se boji. To je nećak ispreplašio Stahovi -čega se boje naša djeca?? 66333

Inače nisam primjetila da se nećeg boji.
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 10, 2010 11:37 am

usisavača i metle... i... khm, khm, mojih, khm, kako da kažem, grudi bi bilo najprimjerenije... Stahovi -čega se boje naša djeca?? 671778
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 10, 2010 11:49 am

pia, Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 moja Enea se za sad nicega ne boji
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 10, 2010 6:08 pm

e roko roko ako tako budes sa 20 mama ce te blagoslivljati Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitimened sij 10, 2010 11:17 pm

Giovanna je napisao/la:
e roko roko ako tako budes sa 20 mama ce te blagoslivljati Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
x Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911 Stahovi -čega se boje naša djeca?? 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stahovi -čega se boje naša djeca?? Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stahovi -čega se boje naša djeca??
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Umjetne boje uzokuju hiperaktivnost djece
» Djeca i TV
» DJECA LEPTIRI
» Djeca i seksualnost!
» Nestala djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: