Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 krvarenje nakon poroda...

Go down 
+7
žuža
zvrk06
happyness
Josipa
leobaby
ivany
morena
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesri sij 07, 2009 8:20 pm

jaooo evo proslo je 3 tjedna od poroda i ja jos krvarim... nije bas da se smanjuje i da polako prestaje... vec mi je dosta ulozaka!!! krvarenje nakon poroda... 168724 zanima me koliko dugo nakon poroda ste vi krvarile da se znam pripremiti... krvarenje nakon poroda... 386911
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesri sij 07, 2009 8:23 pm

uf nesjećam se točno, znam da sam dosta dugo, sigurno 4-5tjedna
dosta sam dugo krvarila jednakom jačinom i onda se u par dana smanjilo i prestalo
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesri sij 07, 2009 8:26 pm

I ja sam dosta..ali se ne sjećam najbolje. krvarenje nakon poroda... 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesri sij 07, 2009 8:56 pm

ja se nadam da sam sve blize kraju... poludit cu... i ovako ludim kad imam mengu koja traje 5 dana a sad vec 3 tjedna mucim muku sa uloscima... da bar smijem tampone bilo bi 100x lakse a ovako... jooooj krvarenje nakon poroda... 735845
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 7:25 am

Ja sam krvarila samo prvih tjedan dana i onda još tjedan dana sma imala sukrvicu!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 8:28 am

je, morena, i ja sam tak negdje par tjedana...užas jedan, sama s malom bebom cijeli dan a kak god se sagneš ili digneš a ono cuuuriii...no, nakon par tjedana sam se navikla... i onda punih dvije godine ni traga krvi...e to je bil odmor od menge...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 12:47 pm

Ja sam isto jako dugo,neznam točno al znam da je bilo više od 40 dana,a šta mi je još sve ispadalo od dole užas krvarenje nakon poroda... 896458
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:03 pm

ja sam sad s trećim pa nekih 6 tjedna,već sam bila luda,al zato imam sad mengu tri put na godinu,a u prva dva sam krvarila kojih 10 dana
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:20 pm

Ja isto ko i Josipa nisam dugo krvarila, jako kratko, i relativno brzo dobila prvu mengu nakon poroda.Sto je ono sve iznenadilo.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:50 pm

Aca je napisao/la:
Ja isto ko i Josipa nisam dugo krvarila, jako kratko, i relativno brzo dobila prvu mengu nakon poroda.Sto je ono sve iznenadilo.
a jesi dojila? jel kazu da ako ne dojis se menga jako brzo vrati...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:20 pm

Nisam uopce dojila!Pa je vrlo lako moguce da zbog toga da. krvarenje nakon poroda... 13329
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:23 pm

Aca je napisao/la:
Nisam uopce dojila!Pa je vrlo lako moguce da zbog toga da. krvarenje nakon poroda... 13329
vjerovatno... bas sam danas pricala sa patronaznom... posto meni ponestaje mlijeka(vjerovatno zbog neispavanosti a i zivcana sam malo) da ako nebudem dojila da mogu odmah mengu dobiti...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:43 pm

I ja sam je dobila odma nakon šta je krvarenje prestalo,nije ni 2mj prošlo
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:49 pm

morena je napisao/la:
Aca je napisao/la:
Nisam uopce dojila!Pa je vrlo lako moguce da zbog toga da. krvarenje nakon poroda... 13329
vjerovatno... bas sam danas pricala sa patronaznom... posto meni ponestaje mlijeka(vjerovatno zbog neispavanosti a i zivcana sam malo) da ako nebudem dojila da mogu odmah mengu dobiti...

morena, ako misliš da je ovo točno, reci mi pa ću ti na pp poslati linkove nekih tekstova da te uvjere u suprotno krvarenje nakon poroda... 569627
a ako si već odlučila da nećeš dojiti...šteta, i oprosti na " dosađivanju ". bilo je u najboljoj namjeri. krvarenje nakon poroda... 605248 krvarenje nakon poroda... 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 6:31 pm

Happy krvarenje nakon poroda... 31338 Samo ti daj podrsku! krvarenje nakon poroda... 557761
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 6:39 pm

happy ne dosadujes ali malena je na cici 2-3 min i onda pocne plakat... prazna sam krvarenje nakon poroda... 168724
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimečet sij 08, 2009 7:21 pm

krvarenje nakon poroda... 168724
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimepet sij 09, 2009 11:07 am

Hm...neznam, neću nilšta govoriti, slažem se zapravo s Happy.
I još jedna stvar, dojenje nemora imati veze s mengom, ja sam dojila Luku 9 mjeseci a mengu sam dobila odmah poslije onih babinja!!!!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimepet sij 09, 2009 11:24 am

Imaš pravo ,Mateja, dojenje ne mora imati veze s mengom.

Morena, kak ide, si potpuno odustala od dojenja? krvarenje nakon poroda... 168724
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:35 pm

Morena, kak ide, si potpuno odustala od dojenja? krvarenje nakon poroda... 168724[/quote]
Nisam... Nemam namjeru dok stvarno vise nicega nebude... a do tada pa i te 2-3 min neka vuce...
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:55 pm

A cugaš puuno vode i onaj hipp-ov čaj za dojilje? Možda pomogne.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimepet sij 09, 2009 10:55 pm

leobaby je napisao/la:
A cugaš puuno vode i onaj hipp-ov čaj za dojilje? Možda pomogne.
vode da ali ne hipov caj nego neki tekane(mother and child)
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:23 am

morena je napisao/la:
leobaby je napisao/la:
A cugaš puuno vode i onaj hipp-ov čaj za dojilje? Možda pomogne.
vode da ali ne hipov caj nego neki tekane(mother and child)

nadam se da ćeš uspjeti,bar prve mjesece kroz zimu, krvarenje nakon poroda... 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesub sij 10, 2009 9:05 am

žuža je napisao/la:
morena je napisao/la:
leobaby je napisao/la:
A cugaš puuno vode i onaj hipp-ov čaj za dojilje? Možda pomogne.
vode da ali ne hipov caj nego neki tekane(mother and child)

nadam se da ćeš uspjeti,bar prve mjesece kroz zimu, krvarenje nakon poroda... 569627

Da to si Zuza dobro rekla, ja ti drzim fige da uspijes, nekog savjeta ti nemam.Ali ako trebas pomoc obrati se nekome, jer se moze uspjeti, ja da sam znala sta sad znam ne bi tako brzo odustala. krvarenje nakon poroda... 168724 Pa bi se vidjelo jel je bila greska u kolicini mlijeka.Ili u necemu drugome. krvarenje nakon poroda... 168724
Vidim tebi barem mala vuce, meni luka nije htio, pa sam se pokusavala izdajati ali nista od toga nije bilo.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitimesub sij 10, 2009 10:31 am

Vidim tebi barem mala vuce, meni luka nije htio, pa sam se pokusavala izdajati ali nista od toga nije bilo.[/quote]

da izdajanje bas ne pomaze jel je bebina slina ta koja potice ˝proizvodnju˝ mlijeka
[Vrh] Go down
Sponsored content





krvarenje nakon poroda... Empty
PostajNaslov: Re: krvarenje nakon poroda...   krvarenje nakon poroda... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
krvarenje nakon poroda...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» -poslije poroda-
» strah od poroda
» Redovito cijepljenje nakon 1,5 godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o porodu-
Forum(o)Bir: