Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 bojanje kose i dojenje...

Go down 
+7
iana 2
prinčipessa
Tina
žuža
happyness
zvrk06
morena
11 posters
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimeuto pro 30, 2008 10:43 pm

dali koja zna dali se smije farbati kosa dok dojis? i dali koja ima iskustva sa tim? pusekiiii bojanje kose i dojenje... 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesri pro 31, 2008 8:35 am

bojanje kose i dojenje... 34451 bojanje kose i dojenje... 34451 stvarno nemam pojma
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesri pro 31, 2008 10:25 am

morena, evo ti doktorski odgovor bojanje kose i dojenje... 569627

http://www.cybermed.hr/index.php/pbl/portal_za_pacijente/forumi_za_pacijente/specijalizacije/medicina/pedijatrija/bojenje_kose_i_dojenje
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesri pro 31, 2008 5:42 pm

eto happy ti je sve rekla,mislim da smeta u trudnoći prvo tromjesječje
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimečet sij 01, 2009 11:32 pm

e hvala... pusa
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:46 am

Kako stručno obrazloženje,mislim da sam shvatila da može,a možda se varam!! bojanje kose i dojenje... 896458
[Vrh] Go down
prinčipessa
Novorođenče
Novorođenče
prinčipessa


Female
Broj postova : 26
Lokacija : najlipši grad na svitu :)
Registration date : 02.01.2011

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesri sij 05, 2011 1:53 pm

ja sam se bojala i u trudnoći i sad dok dojim. svaka 3mj.i nikakvih problema bojanje kose i dojenje... 31338
[Vrh] Go down
iana 2
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 10
Registration date : 16.09.2010

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimepet sij 07, 2011 8:58 pm

Ja se nisam farbala ni u trudnoći, ni dok sam dojila.
Meni je rekla ginićka da kemikalije iz boja prolaze kroz tijelo, a samim tim u maloj mjeri i kroz posteljicu. Ona je meni to stručno objasnila ali se ja više ne sjećam detalja, prošlo je 3 godine. Sjećam se jedino da je rekla da ako ee već želim farbati da napravim pramenove jer se oni ne utrljavaju u tjeme, već se rade samo površinski na kosi.
Da li je ona u pravu ili ne , ne znam, ja se iz straha nisam farbala u trudnoći.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimepet sij 07, 2011 9:01 pm

Ja se nisam farbala od 2 mjeseca 2004 do 8 mjeseca 2007 , prije nego sam ostala trudna sa Larom sam se zadnji put ofarbala i dok Petra nije bila godinu i pol, htjela sam svoju prirodnu boju!
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesub sij 08, 2011 2:39 pm

jasam se farbala u sve 3 trudnoće, s tim da sam u 2 izvlačila pramenove, a u zadnjoj se farbala. i tokom dojenja isto. srednjeg sam 2 god dojila i bojala sam se i vadila pramenove. i sad dojim i baš jučer sam bila na pramenovima. moja friz kaže da ove današnje boje nisu ko one prije i da se sad može.... ja osobno nisam imala problema s tim
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimeuto sij 18, 2011 10:45 pm

Da istina je.. ove boje više nemaju tolko kemikalija u sebi. Manje-više su sve na prirodnoj bazi. Barem takve moja frizerka koristi. A ovo blajhanje, hm ne znam. Ipak mi se čini da je hidrogen dosta jaka kemikalija, bez obzira kaj se ne utrljava u tjeme.
Uglavnom, ja sam se redovito farbala i u trudnoći i sada dok dojim. Mislim da to našim bebekima stvarno ne smeta.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitimesri tra 24, 2013 2:56 pm

Da se zabilježim.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Sponsored content





bojanje kose i dojenje... Empty
PostajNaslov: Re: bojanje kose i dojenje...   bojanje kose i dojenje... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
bojanje kose i dojenje...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Savjeti za bojanje jaja
» " ZA " dojenje!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Dojenje-
Forum(o)Bir: