Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesub lip 13, 2009 9:38 am

joj curke suosjecam se s vama. aleksandar sve pije iz case ili solje al mlijeko iz bocice. pokusavala sam al nece da ga pije nikako drugacije nego iz flasice. cak i dudu necu da promjenim a ona je sva strgana al nece pa nece. mlijeko pije u podne pred spavanje i navece.

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 NVpgp1

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Q7pVp2
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesub lip 13, 2009 1:53 pm

Ivany ma rješit ćete vi to Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 569627 ,mi nemamo bocu al je duda još tu,i njoj ona puno znači,ja se nadam da ćemo je se rješit ovo lito,pa da joj i ostane samo za spavanje,neće mi bit neki problem,samo da je preko dana odbaci

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 BhA6p2
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 3218

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesub lip 13, 2009 5:50 pm

hm...nemam pojma kaj da vam napišem...mi smo relativno rano ostavili bočicu, prebacili smo se na čašu i na janinu flašicu kad smo vani. neznam, nije bil pretjerano vezani za bočicu jer je imao ciku, pa je to kod nas valjda zato prošlo bezbolno i brzo.
ma, kak i sve drugo, i to će proći. jedno je kaj bi mi htjele nekaj sad, jer nam tak paše, a drugo je kaj djeca hoće. joj, kaj bi ja, dala da više nemamo pelenu, ali eto - mladi gospodin ima zadnju riječ Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 66333
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesub lip 13, 2009 6:04 pm

dudu smo mi ostavili sa 10 mj.bolje receno izgubio ju u parku a nije htio drugua nadam se da ce i flasice uskoro

[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimened lip 14, 2009 7:50 am

Meni Luka jos uvijek pije iz bocice, ali ona sa kljunom, ne sa klasnicnom dudom. Necu ga jos odvikavati, forsiram casu sto vise ali mu dam i bocicu jer ju obozava i nezelim ga prisiljavati, vec ce sam prestat kad bude htio! Dudu nismo ni imali, samo 2-3mjeseca, i tada jako rijetko, i vise nije htio, ali zato je opsjednut bocicom oduvijek!
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8

Broj postova : 347
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimeuto lip 30, 2009 2:38 pm

mi se pokušavamo odviknuti spavanja na krevetu...ali sllabo nam ide...
zapravo ja malo zakazala... neznam nekak mi je žao da mi plače u krevetiću pa sam skinula jednu stranicu i spojila ga s našim krevetom i sad je ok do daljnjega...
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja

Female
Broj postova : 392
Registration date : 21.08.2008

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimeuto lip 30, 2009 8:23 pm

Pčelice, tak ti i mi spavamo s Jurom. I super nam je. Ne treba siliti dijete na nešto kaj mu ne paše. Meni se Jura pomazi, pocica i sve kaj ide samnom u krevetu, onda se samo otkotrlja u kinderbet. I svi sretni!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:28 am

Pčelice i mi tako spavamo, meni je to super, a i Sari.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:39 am

I mi, samo kaj Luka opće ne ide u kindač. Jedino kad se igra.

Ne sekiraj se, ak svima tak paše, dijete opće ne mora spavati u kindaču.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesri srp 01, 2009 3:28 pm

aco vise ne spava u kinderbetu ali je spavao do prije pola godine, sad je veliki krevet al ima malu ogradicu da ne padne. andrej mi od prvog dana spava u kinderbetu. tako mi je i Aco dok nije dobio sobu. bar ovog odvikavanja spavanja sa mnom nisam imala problema. Al zato bocica s mlijekom...to je druga prca.

[Vrh] Go down
švrćo
Novorođenče
Novorođenče
švrćo

Female
Broj postova : 41
Registration date : 18.07.2009

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesub kol 01, 2009 4:21 pm

Mi još uvijek imamo dudu i mislim da će biti tako teško maknuti je.....
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža

Female
Broj postova : 2809

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimesub kol 01, 2009 5:00 pm

i mi spavamo skupa a krevetić nam čak nije u istoj sobi,putam ga tu i tam dfal ide u kinderbet i veli ne Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 782419
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimened kol 02, 2009 7:09 pm

Ma vec ce se oni odviknuti od toga!
Mi se u biti nemamo vise od cega odvikavati, nemamo dudu, bocicu, pelene, spava u svojoj sobi... Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 31338
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimened kol 02, 2009 7:45 pm

svaka cast mateja

meni je jos ostala bocica s mlijekom ali ne ide ni pod razno. ako ga budem na silu htjela oduciti prestat ce piti mlijeko a to zaista ne zelim. neznam vise sta da radim s tom bobicom.
samo mlijeko pije iz nje nista ndrugo ali... Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 735845

[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimened kol 02, 2009 9:58 pm

Bravo za velikog Luku!!

Ninana, tako je i kod nas, Sara isto samo mljeko s nesquickom pije na bocicu, problem je u tom sto inace nece piti mljeko.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 03, 2009 7:07 am

ivany je napisao/la:
Bravo za velikog Luku!!

Ninana, tako je i kod nas, Sara isto samo mljeko s nesquickom pije na bocicu, problem je u tom sto inace nece piti mljeko.

Tak i mi, jer isto kao sto neke znate mlijeko nije uopce htio.Ali ovo popije bez problema, i to ujutro i navecer!Inace mlijeko ne bi uopce pio.I pijemo samo to na dudu jos.

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 TvX445UOdvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 TvX4p2
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 03, 2009 9:41 am

mi nemamo niš, ni dudu ni flašicu ni pelene, jedino još spavamo skupa, al to bi i da ima svoju sobu Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2009 8:25 am

Mi se odvikavamo od dude Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 848286

Što je najbolje nismo uopće to planirali,jer sam mislila da je to nemoguća misija,još uvijek.
Al jučer Lana ujutro kaže da ide bacit dudu u smeće,ja kažem super al dobro razmisli,novu nećeš dobit,i ona kaže dobro,i baci je Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 848286
Jučer cjeli dan je bez nje,i popodnevno i noćno spavanje je prošlo bez nje,samo nek tako i ostane Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 534560 Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 534560

Šta je najbolje,sad kad ne duda,ne drži me i ne vrti mi kosu,dvi muhe jednim udarcem Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 386911

[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2009 8:42 am

Pa ona je baš velika curka!!

Kako se osamostaljuje super, sad kad vrtić počne bit će puno lakše!!!

Admin
zvrk06

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2009 8:44 am

Bit će šta se tiče pelene,al šta se tiče dude,u vrtiću je nije imala niti je tražila,to mi uvijek bilo čudno Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 877388

[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2009 8:45 am

Ma prava frajerica, šta će joj duda u vrtiću ima ekipu i velika je to se samo malo mazila doma sa mamom!! Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 199641

Vrhunska tipkalica

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2009 9:33 am

Bravo za našu zvrkicu!!!! ma ona je curka i pol! Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 534560 Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 782419
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:08 pm

Bravo za Lanicu!! Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 534560
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby

Female
Broj postova : 10947
Registration date : 31.01.2008

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:25 pm

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 42762 Lana!

Ja sam jučer rekla da sam bacila malu flašu iz koje pije vodu, čaj, sok..plakala je
i plakala Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 896317 Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 896317 i na kraju uzela čašu i pila! Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 92856
A neskvik pije iz velike flaše(ipak) ali i to ću "baciti u kantu". Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 602511
Uskoro...Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 30765

https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitimeuto kol 18, 2009 12:31 pm

bravo Lana Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 256597 ti si vec velika
leo mi nepijemo iz male flasice vec 1,5 god ali mlijeko ni pod razno nece ni iz case ni iz solje s kljunom ni iz solje obicne nego samo na flasicu Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 735845
pokusavala i meni bilo zao jer je puno plakaoali tjesim se jer od mog ujaka mali ima 4 god i 2 mjeseca i jos pije mlijeko na bocicu.

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide   Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Odvikavanje od svega i svačega - kako nam ide
[Vrh] 
Stranica 5 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next