Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napitak za mrsavljenje

Go down 
+3
Josipa
happyness
Aca
7 posters
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:00 am

5 manjih limuna
25 rezanja bijelog luka


luk ocistiti, limun oprati.
Luk plus limun nasjeckati na ruku na kockice(limun ne oguliti)
Tos sve u pola litre hladne vode kuhati dok ne zakljuca, ugasiti i ohladiti.
Procjedi, gusti dio ispasirati i to pomijesati sa onom vodom u kojoj se kuhalo.
Kad se ohladi metnes u frizider i drzati tamo i piti nataste ujutro 1 velika zlica u vrh.
Otprilike traje 10 dana.
2-3 tj. pauza i onda drugu turu.

ne daje odmah rezultate tek nakon mjesec-dva!Pocne skidati masne naslage.

neznam to mi je dala kolegica koja radi u bolnici, jedna zenska je tako skinula 15 kg.Pa si mislim nije to nesto ekstra tesko, vrijedi probati,zasto ne.MOzda jedino tko ima niski tlak, neznam kak djeluje zbog cesnjaka.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:09 am

Ja cu sigurno probati, pa cu vam javljati rezultate!I vidjet uopce kak cu i ja podnesti to ujutro, jer me isto malo tlak muci, a bas kazem Josipi, naci cu ravnotezu, nakon toga ako mi padne tlak, popit crnu kavu, i trebalo bi biti ok. Napitak za mrsavljenje 959498
A mozda ta zlica i uopce ne djeluje tak strasno kak si sad mislim, jer nejedes cisti cesnjak.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:31 am

Kao prvo, aha! skaypala si s Josipom, a mene je pes popišal? dooooooooobro Napitak za mrsavljenje 30765
( aca, zezam se, pak me primilo, al znaš me već)

kao drugo - isuse, pa to se može piti, mislim ta kombinacija? joj, daj baš probaj pa javi...joj, bljak, fuj, koma... Napitak za mrsavljenje 896458
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:45 am

Ajd javi kad isprobaš!! Ja radi niskog tlaka neznam dali bi smjela to piti! Napitak za mrsavljenje 13329
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:49 am

happyness je napisao/la:
Kao prvo, aha! skaypala si s Josipom, a mene je pes popišal? dooooooooobro Napitak za mrsavljenje 30765
( aca, zezam se, pak me primilo, al znaš me već)



Napitak za mrsavljenje 569627 Napitak za mrsavljenje 569627 Ma volimo mi tebe, ali meni si bila zuta,(jer ovaj novi skype sto imam, nema onako sat ili slusalicu)samo je zuto. znaci ili zauzeta ili te nije bilo, jel nije?A i mogla si i se jednostavno ubaciti. Napitak za mrsavljenje 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:56 pm

Aco, vrijedi probati, ako ništa drugo vjerojatno je zdravo, češnjak i limun.....
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:16 pm

ajd dodji sad na skype Happy! Napitak za mrsavljenje 782419
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:42 pm

Aca i ja fino pričamo Napitak za mrsavljenje 782419 Napitak za mrsavljenje 470300
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:46 pm

Aca je napisao/la:
happyness je napisao/la:
Kao prvo, aha! skaypala si s Josipom, a mene je pes popišal? dooooooooobro Napitak za mrsavljenje 30765
( aca, zezam se, pak me primilo, al znaš me već)



Napitak za mrsavljenje 569627 Napitak za mrsavljenje 569627 Ma volimo mi tebe, ali meni si bila zuta,(jer ovaj novi skype sto imam, nema onako sat ili slusalicu)samo je zuto. znaci ili zauzeta ili te nije bilo, jel nije?A i mogla si i se jednostavno ubaciti. Napitak za mrsavljenje 569627

istina...u pravu si Napitak za mrsavljenje 605248
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimesub stu 15, 2008 7:33 am

Ajme kako je to ODVRATNO ODVRATNO!

Probat cu izdrzati, zasada jos neznam kak djeluje dali ce mi biti lose, ali za piti je Napitak za mrsavljenje 896458
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimesub stu 15, 2008 9:36 am

Zasada mi tlak nije reagirao, sve je pet.odvratno je za popit jer je i gusto, ali iza toga vode i ide.Ali da je uzas je.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimesub stu 15, 2008 12:26 pm

tek sad vidim :fuj: ali ja se nebi usudila radi dojenja Napitak za mrsavljenje 81965 aca!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimesub stu 15, 2008 1:01 pm

Aca je napisao/la:
Ajme kako je to ODVRATNO ODVRATNO!


joj, znala sam, pa koma je kombinacija Napitak za mrsavljenje 896458

al, držim ti fige da uspiješ! Napitak za mrsavljenje 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimesub stu 15, 2008 4:22 pm

:fuj: :fuj:

Sretno Napitak za mrsavljenje 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimesub stu 15, 2008 9:20 pm

Sretno Aco!!

Ja nemam toliko volje, pogotvo jer se mora par mjeseci dok bude rezultata.
A ja trebam brze rezulatate da bi bila motivirana!!! Napitak za mrsavljenje 896458
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimepet stu 21, 2008 6:03 am

Ovako cure moje:

Kao prvo sam ja pogrijesila sebi kak sam napravila.Neznam sada jel sam u prvo postu napisala propasirati.
Ja to prvi put nisam napravila, nego zmiksala i dodala u onu vodu.BIlo je kruto i odvratno jer sam jela prakticki to.
I onda sam razgovarala s tom curom i kaze ona meni pa ne tak.Znaci propasirati, i onda to gusto baciti a ono propasirano dodati u tu vodu.

Evo meni je muz to sinoc napravio, i moram priznati da je super.Stvarno djeluje osvjezavajuce kao prvo. I zato sto je pitko, ne jede se.I sad vidim kak mi je rekla ima samo za 10 dana da tak i je.
Evo ja sam probala sada, i super je, nije tesko.I mogla bi i vise cak.Jer djeluje i okus je osvjezavajuci.

Eto cure kako hocete, ja sam odusevljena.
Pricekajte da vidite kak bude meni, ali necu znati jel je od toga ili zato sto sam na dijeti, ali znam dok sam i onak jela da mi je bilo ok, osjecala sam se super, a ovo su apsolutno vitamini, i nema sanse ako nista drugo da pokupim nesto.Ovo ce me ojacati.i poboljsati krvnu sliku i sl.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimepet stu 21, 2008 9:44 am

Aca, ma češnjak je sma po sebi pun onih stvari protiv prehlada i za jačanje imuniteta, a limun još i vitamona c i kaj sve ne, tak da će ti sigurno biti super po tome. Problem je u okusu, joooj, fuuuuj, ne mogu si zamisliti da pijem tekući češnjak. iNače ga volim jako u jelima, ali piti...i to u komb. sa limunom...uh, svaka ti čast! Napitak za mrsavljenje 782419
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimepet stu 21, 2008 10:11 am

Da si mi blize donjela bi ti da probas, nije lose!
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitimečet tra 23, 2009 12:11 pm

No, i kako napredujemo s ovim napitkom? Da znamo mi ostale kada bude vrijeme skidanja kilica... Napitak za mrsavljenje 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Napitak za mrsavljenje Empty
PostajNaslov: Re: Napitak za mrsavljenje   Napitak za mrsavljenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Napitak za mrsavljenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» tbl za mrsavljenje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: