Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 elektricni nosni aspirator

Go down 
+13
pcelica8
pia2
Enea
becky
ivana86
morena
Josipa
mellin
zvrk06
ivany
žuža
happyness
Aca
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimened oľu 22, 2009 4:35 pm

ne moze boljeti,imas ga u apoteci ,mi platili 230kn,ali moras prije nakapat nosic sa fizioloskom elektricni nosni aspirator - Page 2 13329
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimened oľu 22, 2009 9:23 pm

..neboli ih nego škaklja!
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:37 pm

mi smo ga počeli koristiti s tjedan dana. super nam je. no sada jako plače. nevoli se ni umivat a kamoli kopat s tim po nosiću. neznam što ću.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2009 5:58 am

pčelica8 je napisao/la:
mi smo ga počeli koristiti s tjedan dana. super nam je. no sada jako plače. nevoli se ni umivat a kamoli kopat s tim po nosiću. neznam što ću.

nemozes nista... nosek se mora cistit... i moja Nika place al sta se mora mora se... budu se bebaci navikli...
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2009 6:17 am

morena je napisao/la:
pčelica8 je napisao/la:
mi smo ga počeli koristiti s tjedan dana. super nam je. no sada jako plače. nevoli se ni umivat a kamoli kopat s tim po nosiću. neznam što ću.

nemozes nista... nosek se mora cistit... i moja Nika place al sta se mora mora se... budu se bebaci navikli...

ja sam mislila da sa jedina sto se plača tiče jer je razmažen. dok ga spremam pet puta ga moram umirivati.
uups sorry odoh ja sa teme.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2009 6:51 am

pčelica8 je napisao/la:
morena je napisao/la:
pčelica8 je napisao/la:
mi smo ga počeli koristiti s tjedan dana. super nam je. no sada jako plače. nevoli se ni umivat a kamoli kopat s tim po nosiću. neznam što ću.

nemozes nista... nosek se mora cistit... i moja Nika place al sta se mora mora se... budu se bebaci navikli...

ja sam mislila da sa jedina sto se plača tiče jer je razmažen. dok ga spremam pet puta ga moram umirivati.
uups sorry odoh ja sa teme.


ne ne to mu je neki novi osjecaj pa zato place ili mu je malo neugodno... pa probaj ga oblaciti da ti je u krilu... i meni se nika dere kad je oblacim al od kad je drzim u krilu je super...sva djeca obozavaju bit gola pa gad ih treba obuc je kriza
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2009 6:55 am

morena je napisao/la:
pčelica8 je napisao/la:
morena je napisao/la:
pčelica8 je napisao/la:
mi smo ga počeli koristiti s tjedan dana. super nam je. no sada jako plače. nevoli se ni umivat a kamoli kopat s tim po nosiću. neznam što ću.

nemozes nista... nosek se mora cistit... i moja Nika place al sta se mora mora se... budu se bebaci navikli...

ja sam mislila da sa jedina sto se plača tiče jer je razmažen. dok ga spremam pet puta ga moram umirivati.
uups sorry odoh ja sa teme.


ne ne to mu je neki novi osjecaj pa zato place ili mu je malo neugodno... pa probaj ga oblaciti da ti je u krilu... i meni se nika dere kad je oblacim al od kad je drzim u krilu je super...sva djeca obozavaju bit gola pa gad ih treba obuc je kriza

ok, probat ćemo. hvala na savjetu..... evo probudio se .... čujemo se...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimepon srp 13, 2009 12:23 pm

žuža je napisao/la:
ja imam onog na usisavač i zakon mi je elektricni nosni aspirator - Page 2 31338

najbolja izmišljena stvar za klince kad su bolesni...
mi smo ga kupili kod nas u ljekarni i platili masnih 200 kn jer nam je hitno trebao,
a prošli tjedan sam bila u SLO i kupila ga frendici za 9,90 eura...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimepet srp 16, 2010 11:50 pm

Moj mali nema zaštopan nos,dal je ipak dobro koristiti ga tek tolko da se nebi zaštopo nos il da niš ne diram.
[Vrh] Go down
kriss9
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 19
Age : 41
Registration date : 08.03.2011

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 08, 2011 1:34 am

i mi smo ga nabavili po preporuci prijatelja, i preporodili se, vrlo smo rijetko bolesni, i prehlade puno kraće traju, prije su u većini slučajeva završavale upalom uha, jer onaj ručni nije baš bio od velike koristi
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 08, 2011 11:46 am

žuža je napisao/la:
ja imam onog na usisavač i zakon mi je elektricni nosni aspirator - Page 2 31338

i mi imamo taj i SPASIO NAS JE!!! stvarno je odličan!
[Vrh] Go down
Sponsored content





elektricni nosni aspirator - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: elektricni nosni aspirator   elektricni nosni aspirator - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
elektricni nosni aspirator
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nosni aspirator Ariana
» aspirator za nos

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: