Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Simptomi autizma

Go down 
+9
morena
žuža
leobaby
pepita
Nataly
zvrk06
ivany
happyness
Aca
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Simptomi autizma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Simptomi autizma   Simptomi autizma - Page 3 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 10:58 pm

ajme meni i ja sad prvi put čitam ovu temu.... po tom bi se i ja trebala brinuti jer meni isto ema nije pričala do 17 mjeseca, a sad stvarno zna puno i slaže bez problema i čak zna neke nastavke, recimo kaže ovo je mamono (ovo je mamino)
a što se tiće da se ne odaziva kad ju zoveš imenom, ah, kako ona mene zna ignorirati, ali sam čitala da to djeca jednostavno rade....
a moj brat do škole nije znao pričati, išao je na vježbe govora u suvag i napredovao je tek kad smo ga malo stisli, tj. kad se počeo družiti sa djecom koja nisu na njegovo pokazivanje htjeli reagirati već je morao reći što hoće, a ipak je četvrto i najmlađe djete i sve su to pripisivali ljenosti i razmaženosti i dan danas (ima 13 godina) muca i mnogi mu hoće pripisati autizam ali kako kad nema niti jedan drugi simptom!? sve on razumije i normalno je dijete ali jednostavno je slab na govoru....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Simptomi autizma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Simptomi autizma   Simptomi autizma - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:27 pm

Pia nemoj da te sad uhvati panika,nemaš zašto se brinit ako Roko samo u govoru zaostaje,s njim si već 16mjeseci i dobro ga poznaješ i sigiurna sam da bi već primjetila da nešto nije ok. Govor nek te ne brine,on je još tako mali,ni Lana u toj dobi nije govorila ništa,al baš ništa osim,mama baba i dida,tek sad 17mj je krneila riječ po riječ,a sa dvi godine sa rečenicama.
Pitaj Acu,vidiš koliko se ona samo brinila,a gle Luke danas Simptomi autizma - Page 3 782419
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Simptomi autizma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Simptomi autizma   Simptomi autizma - Page 3 Icon_minitimened kol 15, 2010 10:09 pm

Ma da i ja sam sva zabrinuta i pregledavam ga nekad ko krpenu lutkicu,on reagira na mene i muža pogotovo ujutro kad se probudi onda se smije našim glupostima i kad nas ugleda,al ja još uvijek svaki dan njega pratim kak se razvija,kaj pišu doktori u kojem bi se otprilike razdoblju trebalo nešto događati. Mislim da su to brige svake majke i samo se molimo Bogu da je sve u redu.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Simptomi autizma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Simptomi autizma   Simptomi autizma - Page 3 Icon_minitimepon kol 16, 2010 12:30 am

zvrk06 je napisao/la:
[
Pitaj Acu,vidiš koliko se ona samo brinila,a gle Luke danas Simptomi autizma - Page 3 782419

Da sad kad ovo citam, mogu se samo slatko nasmijati sebi...kolko sam se brinula i izmisljala sta bi moglo biti. U biti sve bilo sasvim normalno. On je tek poceo pricati sa 2.5, do onda skoro nista.ali nesto bolje sa 3 godine, a sad ga molim da suti da se ugasiiiiiiii............ Simptomi autizma - Page 3 386911 Simptomi autizma - Page 3 386911
Eto po tom pitanju je bilo da kasnimo malo ali doslo je na svoje......
[Vrh] Go down
Sponsored content





Simptomi autizma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Simptomi autizma   Simptomi autizma - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Simptomi autizma
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» znaci i simptomi blizanacke trudnoce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: