Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakav vam je bio porod?

Go down 
+46
Kikica
Perčica
garfieldic
ana nikola
Angie
*Ana*
Tina
Tinna
zeljkica0205
*Dijana*
Klara
mama na 3
mommy
mamica86
vedrana87
sam
MMM
nanino
Giovanna
EMA-ST
mucica
jasmina
ninana
hiphop
pcelica8
didzi
goko
pia2
Enea
ivana86
becky
morena
mellin
ludica
Suzana
Josipa
žuža
leobaby
Mateja
ivany
Nicky
Aca
happyness
Monika
zvrk06
Nataly
50 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimened kol 01, 2010 9:23 pm

Istina,zaboraviš sve kaj se desilo i ne doživljavaš više ništa oko sebe kad primiš dijete u ruke,nevjerojatan osječaj,naježim se još sad kad se sjetim tog osječaja.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 02, 2010 6:52 am

ja se mogu pohvalit na brzim i laganim porodima Kakav vam je bio porod? - Page 6 13329
1.-oko 1 u noći mi otišla voda,u 2:10 došli u bolnicu,a u 2,30 držala marka u rukama Kakav vam je bio porod? - Page 6 13329
2.-uhvatili me trudovi oko 6 ujutro,9 došli u bolnicu i u 10,30 mazila se s filipom-s tim da je bio porod na zadak Kakav vam je bio porod? - Page 6 168724
Kakav vam je bio porod? - Page 6 387737 Kakav vam je bio porod? - Page 6 387737 Kakav vam je bio porod? - Page 6 387737 Kakav vam je bio porod? - Page 6 387737
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 02, 2010 11:35 am

Svaka čast,stvarno si sretnica,ajme treče će na prvom trudu bit vani!! Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 02, 2010 11:43 am

zato i bi još djece Kakav vam je bio porod? - Page 6 36152
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 02, 2010 12:10 pm

Ja ću svakako,možda zato kaj sam ja bila jedinica pa želim da Sven ima brataili seku.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimesub kol 28, 2010 7:39 pm

Došla sam u rodilište otovrena 8cm spremna za porod i sve bi bilo savršeno brzo da mom malom srčeku nije glavica zapela pa sam bila na dripu 6 sati...htjeli su me i na carski ili pak Nikolu vaditi na vakum, hvala Bogu rodila sam prirodnim putem i ja i Nikola smo bili super. Doktorica je bila odvratna a i babice, iako neko hvali Ri rodiliše ja baš nemam lijepo iskustvo... :/
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimesub kol 28, 2010 7:44 pm

Kakav vam je bio porod? - Page 6 371649 Kakav vam je bio porod? - Page 6 879510 Ovdje nam se možeš predstaviti! Kakav vam je bio porod? - Page 6 38980 https://mojabeba.forumotion.net/predstavite-se-f2/
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimesub kol 28, 2010 8:30 pm

ja svoj vaginalni ne bi mjenjala jer ovaj carski je bio očaj žživi i sad imam kao neki osjećaj praznine. o eminom porodu sam voljela pričati pa i prisjećat se kako je sve to bilo, šta sam osjećala kad sam ju uzela u ruke, a o ivinom ne volim ni pričati... nema to one čari da odmah poslije doktora vidiš svoju bebicu, a ovako te boli dva dana a ne vidiš svoju bebicu zbog koje sve to možeš istrpiti, nisam ni znala što sam rodila jel curica ili dečko, jel živo i zdravo, kako izgleda dok nisu pustili muža kod mene nakon dan i pol Kakav vam je bio porod? - Page 6 168724
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimened kol 29, 2010 7:58 am

vedrana Kakav vam je bio porod? - Page 6 569627
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimened kol 29, 2010 5:46 pm

Ja sam imala dva carska.I oba dva puta sam dobila spinalnu anesteziju,tako da sam bila budna tijekom operacije,i odmah sam vidjela bebe.Kod nas u Vž bebe su od prvog dana s mamama u sobama.
Nekada se zamislim i bude mi žao što nisam imala barem jedan vaginalni porod,al bitno da bude sve u redu s bebama.
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimened kol 29, 2010 7:24 pm

Ja imala carski, uzasno bolni iskustvo, ond akomlikacije sa ranom pa hodanje po bolnici svaki dan. Zatim rana zarasta i onda se upali unutarnji sav. Opet po bolnici stalno, pa otvaranje rane bez anestezije i ciscenje. Sve ukupno preko dva mjeseca sam se oporavljala. Uzasno iskustvo. Sada se nadam da cu bolje proci.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimened kol 29, 2010 9:26 pm

Garf, opet ideš na carski, ili? Kakav vam je bio porod? - Page 6 959498
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 30, 2010 5:18 am

nista jos ne znam. Strah me i pitati Kakav vam je bio porod? - Page 6 896458
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 30, 2010 8:12 am

garfieldic je napisao/la:
nista jos ne znam. Strah me i pitati Kakav vam je bio porod? - Page 6 896458

Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 da bude prirdoni porod, brz i bez komplikacija Kakav vam je bio porod? - Page 6 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon kol 30, 2010 9:41 am

garf Kakav vam je bio porod? - Page 6 269704 da porod bude vaginalni i bez komplikacija
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimepon svi 16, 2011 8:01 pm

Evo curke moje da vam malo pisem tu... Mi smo po dogovoru otisli u ponedjeljak u bolnicu, i poslje svih pregleda otisli smo se pripremiti za porod. Oko 13h na klistir, pa u sobu koja je bila prekrasno roza! Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911
Oko 15h su mi probusili vodenjak i malo cekali nebi li poceli moji trudovi, koji naravno nisu, i onda su mi u 16h dali umjetne trudove koji su oko 17h poceli i neznam... ja sam sve trpila i mislila da ce me puno jace boliti, a onda mi je dosla babica koja je bila predobra i ponudila mi je ultivu ako se slazem, naravno da sam pristala. Nisam ni razmisljala. Rekla je da to nedavaju svakome, ali da ce mi ona srediti, (ocito sam joj se svidjela posto sam dalmatinka! Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911 ) I tako, prikljucili mi i to na infuziju, i kad bi mi poceo trud ja bi stisnula botun na aparaticu koji sam drzala u ruci i lipo bi me omamilo i uspavalo, tako da se tog perioda od 17-21.30h sjecam kroz maglu. Znam da mi je mm davao piti, upalio pjesme dalmatinske na radiju, mazio me, i vecinu vremena se dosađivao kraj mene.
Kad su poceli ful trudovi i kad su mi makli tu ultivu, i kad je pocelo boliti malo sam im j...sve po spisku, pocupala sve aparature koje su mi bile oko glave, i bila sam toliko jos omamljena da nisam imala pojma sta trebam raditi, i kad tiskati, ali dosla druga babica, legla na moj trbuh, stisla, druga uvatila i eto nase Leice u 22:08h, tata presjekao pupcanu, malo se raspekmezio...a ja bila cila u soku! Kad sam se uvjerila da je s Leom sve ok, pocela sam se toliko tresti da se krevet cijeli tresao sa mnom. Polako je i to proslo, ostala sam jos s Leom i mm u sobi do 1h i onda su mene prebacili u sobu. Sutradan sam cijeli dan bila pod dojmom, i nekako u soku, ali sad kad se sjetim se samo nasmijem sama sebi, i sljedeci put bel ultive ne idem rađati! Kakav vam je bio porod? - Page 6 906302
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 6:37 am

Super je sve prošlo i Leica je tu.
Ja sam se malo nasmijala, malo raspekmezila, al tako uvijek kad su bebači u pitanju.
Daj nam malo slikica da vidimo Leicu. Kakav vam je bio porod? - Page 6 742194
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 7:23 am

Hocu samo da skuzim kako vam stavim slike! Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 8:16 am

Je da je možda malo duže trajalo ali vidim nije ti bilo jako teško! Glavno da je prošlo! Kakav vam je bio porod? - Page 6 569627
E a što je to ultiva? Kakav vam je bio porod? - Page 6 605248
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 8:43 am

Pa meni i nije izgledalo toliko dugo, sve skupa nekih 5sati otkako su poceli trudovi. A ultiva je omamljivac. Cula sam da se to tek sad u zadnje vrijeme pocelo koristiti, i mene je spasilo! Stavili su mi to preko infuzije, i u ruci sam imala jedan mali joystick s botunicem, i svaki put kad osjetim da dolazi trud to stisnes i onda te lipo uspava tako da trud prođe a ti se ne mucis toliko, ful si uspavan... Samo mu je mana da ima djelovanje svake 2min, i onda kad su poceli ful trudovi stalno sam stiskala vise nisam ni znala jel djeluje ili ne! Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911 Ali po meni super stvar. Muz mi je rekao da sam tako smijesno izgledala. Kaze "spavas i odjednom se trgnes, pocnes ful disati i stiskati taj botun i onda opet zaspes" Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911 njemu je jadnome bilo dosadno, i vrijeme mu je sporo prolazilo dok sam ja spavala! Hehe
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela


Female
Broj postova : 353
Registration date : 10.12.2009

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 9:16 am

Klara je napisao/la:
Blago vama!
Mellin čestitke!

Ja sam došla na stol u pol 9 ujutro. Tri flaše dripa i flaša ringerove i udri cijeli dan do 22:40, kad su iz iscrpljene mene iz maternice koja nije više imala trudove (riječi babice), uz epiziotomiju istisnuli (čitaj doktor najašio na trbuh) iscrpljenu bebu od 4 820g i 52 cm. Preočajno!
Pošto je bebica rođena sa Downovim sindromom (odma sam primjetila) odma su je odnesli na grijanje (kak mi je rečeno) i više ju nisam vidla. Drugi dan su je odvezli na Rebro, a ja sam ostala u sobi sa praznom koljevkom 4 dana sama sa svojim mislima i sa cimericom koja je imala prekrasnog dečkića kraj sebe.

Da stvar bude "bolja" nakon izlaska iz bolnice ostala sam 2 tjedna kod rodbine u Varaždinu (uredno prijavila adresu u bolnici čim sam došla) da me niti jednom nije posjetila patronažna sestra! Sramota!
A nekakva pomoć psihologa ili sl. mislim da je znanstvena fantastika! :-(

Hvala Bogu prošlo je i neponovilo se nikad nikome! Sad samo čekam da moj mali anđel dođe iz bolnice (već su prošla 3 preduga tjedna) i da počnemo novi život svi zajedno.

Moj anđelek:
Kakav vam je bio porod? - Page 6 Klara052

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Klara081

Kakav vam je bio porod? - Page 6 569627
Evo...samo sam htjela napisati da je Klara jedna prekrasna velika djevojčica,inače frendica od mog Josipa Kakav vam je bio porod? - Page 6 386911 nadam se da će nam se Klarina mama malo javiti,bar mi je tako rekla i malo staviti slikice od malog anđela Kakav vam je bio porod? - Page 6 38980
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 11:39 am

Kako velika curica Kakav vam je bio porod? - Page 6 13329 Nadajmo se da će se klarina mama javiti i tipkati s nama!
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 17, 2011 2:05 pm

mozda bude
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimeuto svi 14, 2013 8:25 pm

Leo kad ćeš nam ispričat kak je bilo? Kakav vam je bio porod? - Page 6 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitimesri svi 15, 2013 7:04 am

da i mene zanima...
brijem da je to bilo nekak ful brzo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakav vam je bio porod? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Kakav vam je bio porod?   Kakav vam je bio porod? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakav vam je bio porod?
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» curenje mlijeka-prijevremeni porod?!
» porod na zadak
» Pripremi se za porod
» Pripreme za porod
» Inducirani porod

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o porodu-
Forum(o)Bir: