Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 nas prvi dan u vrticu

Go down 
+3
zvrk06
Aca
garfieldic
7 posters
Autor/icaPoruka
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimesri lis 01, 2008 6:57 pm

danas smo vodili Arijanu u vrtic. Ostavili smo je oko dva sata. Kada smo dosli po nju tako je plakala da sam je jedva smirila. Teta kaze da je malo plakala kada smo otisli i trazila nas (sve dolazila do vrata) a onda se igrala i onda opet pocela plakati bas kada smo trebali doci. Joj tako mi je tesko sutra je opet ostaviti nas prvi dan u vrticu 896458 nas prvi dan u vrticu 168724 . A sta cu kada se mora naviknuti. Sva sreca pa nije cijeli dan vec na poludnevnom boravku. Nadam se da ce biti puno bolje uskoro.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimečet lis 02, 2008 7:14 am

Drzi se Garfieldic, ta promjena i faza mora proci, naviknut ce se! nas prvi dan u vrticu 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimečet lis 02, 2008 8:27 am

Proći će to i sama znaš,samo mi trebamo izdržat šta nije ni malo lako nas prvi dan u vrticu 168724

Možda je nisi trebala odma ostavit 2h,možda je bolje da si išla postupno 30min,pa 1h i tako dalje,tako su bar meni tete rekle,nek to prvo bude vrlo kratko ostavljanje pa nek se postupno produžuje čisto da djete vidi da ćeš ti doć svakako

Šaljem vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sutra bude bolje

Idi na pdf vrtić,škola tamo imaš naše prve dane,pa ćeš vidit da uglavnom svak to prođe slično
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimečet lis 02, 2008 8:28 am

Danas smo bili sat vremena u vrticu. Kada smo dosli ona se bunila i nije htjela unutra a teta je samo izasla i uzela je i meni rekla da idem. Tako sam je ostavila da se vristi a bas mi je bilo krivo i kontala sam zar je smiju tako grubo uzeti. NAkon sat vremena sam dosla po nju a teta im pjeva pjesmice i arijana fino stoji i slusa. Nije ni cula odmah kada sam je zvala. A ond aje dotrcala do mene i pokazuje da joj skinem pokucnice ali nije me odmah scepala kao juce i jos je malo hodala tuda. Pa mislim da ide na bolje. Sutra ce je ostaviti bar dva sata.
Mozd anisam trebala odmah ostaviti je tako dugo ali inace je ona ok kada ostane negdje, a i teta je rekla da moze dva sata. Idem tamo na temu onda malo skicnuti.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimečet lis 02, 2008 8:32 am

Super šta ide na bolje nas prvi dan u vrticu 42762 nas prvi dan u vrticu 42762
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimečet lis 02, 2008 11:11 am

zvrk06 je napisao/la:
Super šta ide na bolje nas prvi dan u vrticu 42762 nas prvi dan u vrticu 42762

x
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimečet lis 02, 2008 6:30 pm

Vjerovatno si pročitala kako je nama bilo prvi tjedan-prepun suza............sada je super i nemamo više problema.....nadam s daće se Arijana brzo priviknuti i da neće dugo plakati,šaljemo vibre ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za brzu prilagodbu.
[Vrh] Go down
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimesub pro 27, 2008 7:59 pm

Naš prvi dan ja ju odvela teta ju uzela i odvela kod druge djece 8 ih je u grupi zaigrala se s njima a mene nije ni pogledala nas prvi dan u vrticu 66333 ehhh pustila sam ju 2 h došla po nju ona je puzala(još ne hodamo samostalno samo s rukom)smijala se tete kažu da je bila super nas prvi dan u vrticu 571914
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimesub pro 27, 2008 8:52 pm

Mellin odlično, to je prvi dan za poželiti svakome!!
[Vrh] Go down
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimesub pro 27, 2008 9:26 pm

je ivany al ja sam htjela da barem malo pokaže da joj falim nas prvi dan u vrticu 168724 a jesam luda nas prvi dan u vrticu 605248 nas prvi dan u vrticu 671778
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimened pro 28, 2008 1:43 pm

joj znam nas prvi dan u vrticu 386911 nas prvi dan u vrticu 386911 tako ja Saru ostavim kod mojih kad moram nešto obaviti u gradu i onda se ponekad zadržim pa mi bude žao i kad dođem po nju ona počene vikati da neće ići kući nas prvi dan u vrticu 168724 nas prvi dan u vrticu 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitimened pro 28, 2008 2:33 pm

mellin je napisao/la:
je ivany al ja sam htjela da barem malo pokaže da joj falim nas prvi dan u vrticu 168724 a jesam luda nas prvi dan u vrticu 605248 nas prvi dan u vrticu 671778

oooo, moj bi ti pokazao itekako...do savršenstva je uvježbao najtužniji pogled i uz to " Dooođiiii, mamaaaa! " nas prvi dan u vrticu 168724
Vjeruj mi, bolje ti je tak, bezbolnije za obje... nas prvi dan u vrticu 569627
[Vrh] Go down
Sponsored content





nas prvi dan u vrticu Empty
PostajNaslov: Re: nas prvi dan u vrticu   nas prvi dan u vrticu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
nas prvi dan u vrticu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» MOJ PRVI IVF
» prvi osmjeh...
» Prvi razred

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: