Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Urinoinfekcija

Go down 
+2
zvrk06
ivany
6 posters
Autor/icaPoruka
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:16 pm

Jel ima netko nekakvog iskustva??
Tražim svugdje ali nemogu naći konkretan odgovor...

Nisam preko dana nikada osjetila urin tj. da pelena smrdi ali npr. ujutro ponekad osjetim, pa me zanima jel moguće da smrdi zato što joj navečer stavim pelenu (ona možda odmah piški) i onda bude i 12sati u peleni pa se usmrdi.... nema nikakvih drugih simptoma (čitala sam da je temp. simptom ali tek kad već dođe do bubrega...)
ili možda zato što nekim danima jako malo tekućine popije??

Ili je sam taj smrad bez obzira na sve pokazatelj upale??
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimečet kol 21, 2008 2:30 pm

Ajme draga,neznam šta da ti kažem,može bit da se popiški navačer pa se do ujutro usmrdi,vjerujem da bi je bolilo dok piški da je neka infekcija,evo malo Urinoinfekcija 140536 Urinoinfekcija 140536 da nije ništa ozbiljno u pitanju
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimečet kol 21, 2008 3:42 pm

Nadam se da nije ništa.............žao mi što nemam neki konkretan odgovor.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimečet kol 21, 2008 4:05 pm

evo malo vibrica da prođe brzo!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
isto neznam ništ o tome Urinoinfekcija 877388
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimečet kol 21, 2008 9:09 pm

Hm, hm......ja mislim da je moguce da ako nekad ne pije dovoljn o tekucine(po mogucnosti vode) da joj mokraca bude intenzivnije boje i mirisa...jos k tome ako stoji par sati u peleni...normalno da se usmrdi.
Moja necakinja je imala neke frke sa mokracom...ali ona je kurila 40 stupnjeva i placljiva je bila....
Nevjerujem da je nesto takvo Urinoinfekcija 13329 Urinoinfekcija 616445
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimepet kol 22, 2008 11:36 am

Malo sam se raspitivala i čitala na internetu...
Sam, mislim da si u pravu, šogorica mi je isto rekla da ako manje tekućine popije da vjerojatno zbog tog smrdi....
Mene je plašilo što se neosjeti uvijek, a nekada baš jaaako bazdi ali eto sad sam mirna jer nekada jako malo popije (pogotovo vode).

Hvala vam!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitimened kol 24, 2008 7:56 pm

Znaš da Luka strašno puno pije, njemu mokraća bude prozirna i bez mirisa. A nekad ako baš znam da je puno manje pio onda bude žuta i smrdi, tako da je vjerojatno sve ok!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Urinoinfekcija Empty
PostajNaslov: Re: Urinoinfekcija   Urinoinfekcija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Urinoinfekcija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Bubani smo :(-
Forum(o)Bir: