Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Crvene fleke

Go down 
+6
žuža
ivany
leobaby
Josipa
happyness
zvrk06
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimesub srp 19, 2008 2:26 pm

Vibrice za Lanu da sve bude dobro dalje,a i ubuduće~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Crvene fleke - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon srp 21, 2008 10:59 am

Super da je Lana bolje, da se konacno povlaci.
Ja sam Luki zeljezo davala na onu djecju inekciju, sto i sa nekim sirupima i dobijes,
i to u kadi kod kupanja, jer zeljezo jako tesko ide sa odjece dolje.Sretno! Crvene fleke - Page 2 569627
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon srp 21, 2008 11:45 am

Probaj joj davat sirup špricom..........nama je tako bolje išlo Crvene fleke - Page 2 13329
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepet stu 21, 2008 9:22 pm

samo da se nadovežem, makar jako kasno..
ja sam tak jednu večer, svi smo sjedili i najednom me počela jako uha svrbiti,
pa glava, ja mislila masna kosa, dignem se, operem kosu, posušim i
mislil si ni vrag da sam uši dobila, završim sušenje i hoću pospremiti fen
i pogledam se u ogledalo kad ono čelo full crveno, gledam ja šta je to i češem kosu,
kao ono se širi ko da me neko poljeva bojom, zovem mamu, ona je odma
poslal sestru da me vozi doktoru, ja otišla na hitnu, dobila inekciju,
spavala ko top za 3,4 sata ono ništa još gore, usne mi natekle, sva sam se obasipala,
onda su me MM i susjeda pokupili, na hitnoj mi dali opet inekciju i poslali u hitnu za teške slučajeve
, tam su mi opet nešto spičili i ostavili me prek noći, drugi dan opet flekići..piknuli me pak,
dali mi tablete i prošlo to... a od čega? niko nema pojma.. dok. mi rekla da mi ne trebaju
testiranja jer je prošlo a ako je na hranu može biti smrtonosno i dugo trajati dok otkriju na šta,
a ako je nešto drugo ko će to znati pogoditi Crvene fleke - Page 2 877388 mislim si budale, i odem...
ja sam sama pokušavala otkriti šta bi bilo... skužila sam da me nos i uha počnu svrbiti
kod mirisa sušene lavande.. sad dal je ili nije...
ako odem na testiranje, mogla bi umrjeti, čuli ste doktoricu Crvene fleke - Page 2 386911 Crvene fleke - Page 2 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimesub stu 22, 2008 11:09 am

kak to misliš, mogla bi umrijeti od testiranja? Crvene fleke - Page 2 877388 pa da li onda itko ikad pristane na takvo testiranje? mislim, zakaj onda opće postoji takvo testiranje? pa ko bi dobrovoljno išel na to...?okej, shvatile ste kaj me muči Crvene fleke - Page 2 605248
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimesub stu 22, 2008 2:18 pm

Crvene fleke - Page 2 877388 Crvene fleke - Page 2 877388 Crvene fleke - Page 2 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimesub stu 22, 2008 11:48 pm

Ma doktorica je luda... Crvene fleke - Page 2 204166 ... testiranja se obavljaju u malim količinama, neće oni meni odma staviti toga tonu da umrem, znaju oni kak se to radi Crvene fleke - Page 2 877388 valjda... a ne mogu ništa ako mi ona ne napiše uputnicu... ko ju fućka... neću ju mjenjat jer tak i tak neidem često u bolnicu, sama se lječim pa mi se ne da tražiti neku novu, ako će mi još koju glupost tak reći,savjetovati onda se selim drugoj...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimened stu 23, 2008 10:37 am

no, ali ak ti sama doktorica veli da se od toga može umrijeti - ko je tu lud? doktori koji rade takvo testiranje ili pacijent koji dobrovoljno ode na takvo testiranje? Crvene fleke - Page 2 896458
Mislim, znam da i operacije npr. imaju svoje rizike i da se na najbanalnijim i rutinskim operacijama isto može umrijeti, al pa još nisam čula da se od testiranja može umrijeti. Čuješ, a kaj bi oni to točno tebi testirali?
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimened stu 23, 2008 9:14 pm

happyness je napisao/la:
no, ali ak ti sama doktorica veli da se od toga može umrijeti - ko je tu lud? doktori koji rade takvo testiranje ili pacijent koji dobrovoljno ode na takvo testiranje? Crvene fleke - Page 2 896458
mislim da ti je ovo bio suvišan komentar.. Na takva testiranja idu i male bebe od nekoliko mjeseci i ne može se umrijeti jer ti koji testiraju znaju šta rade inače ne bi radili taj posao... ako sumnjaju na hranu, moraš zapisati sve što staviš u usta i onda oni svaki puta izaberu par namirnica dok ne nađu na šta si alergičan..
Mislim, znam da i operacije npr. imaju svoje rizike i da se na najbanalnijim i rutinskim operacijama isto može umrijeti, al pa još nisam čula da se od testiranja može umrijeti. DOBRO JUTRO! A o čemu ja pišem? Da mi je doktorica smotana i da bolje nekad šuti.Čuješ, a kaj bi oni to točno tebi testirali?
Kaj bi mi testirali? Crvene fleke - Page 2 877388 no coment. Crvene fleke - Page 2 896458 na šta bi me testirali,valjda, na određenu hranu kad su u to sumnjali, ali znam da to nije u pitanju

http://alergije.plivazdravlje.hr/?section=dijagnostika

sry, ako si ovo shvatila kao napad ali nije napad jer sam ja shavtila da ti pitaš ko je lud, doktorica koja ima diplomu za to ili ja? očito nesporazum, ali da sam te napadala, pale bi teške riječi zato sry... Crvene fleke - Page 2 616445 Crvene fleke - Page 2 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 9:00 am

Ja nimalo nisam skužila ovaj post prije mene Crvene fleke - Page 2 8544 Crvene fleke - Page 2 8544

I bilo bi vam bolje da ne padnu teške riječi i uvrede jer to nećemo tolerirat na ovom forumu

Ludice ja mislim da si ti krivo skužila Happyn post
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 9:22 am

njena su crna slova, moja plava, ne znam, možda, ali ona prva rečenica je meni izgledala ko da ona mene naziva ludom, ja sam napisala u zadnjoj rečenici da se ispričavam ako sam krivo skužila.. Crvene fleke - Page 2 13329

uvrede? nisam to mislila pod teškim riječima, jer se sigurno ne bi spuštala na tak niski nivo. Gle ja se ne mislim tu svađati, nisam zato na tom forumu, a ako to ikad dođe da se moram s nekim posvađati rješiti ću to bez publike. Crvene fleke - Page 2 13329
Mi lavovi jesmo eksplozivni, ali si znam granice i kulturu.

Crvene fleke - Page 2 616445


Zadnja promjena: ludica; pon stu 24, 2008 9:28 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 9:25 am

Mislim da nije to mislila,jer ti nisi otišla na testiranje ako se ne varama ?prema tome ne spadaš u grupu ludih koji odu iako su upozoreni da mogu umrit ako ja nisam nešto krivo shvatila a mislim da nisam Crvene fleke - Page 2 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 9:31 am

Nisam otišla jer su za moju doktoricu to gluposti.. Od testiranja se ne umire. Ja bi išla drage volje da znam u čemu je bit jer je to trajalo samo 2 dana, svrbila me glava nenormalno, faca mi se skroz promjenila, ko da me netko prebio, a sve ovo na tijelu je bilo jako vruće i imala sam osjećaj da boli kad bubri i ne da mi se opet ležati na hitnoj jer ću poludit od dosade. podrumska soba, nema mreže ni za mob, ni za laptop, nema tv-a, ništa..
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 9:53 am

ludica je napisao/la:

ako odem na testiranje, mogla bi umrjeti, čuli ste doktoricu Crvene fleke - Page 2 386911 Crvene fleke - Page 2 386911

JA sam ovo skužila kao zezanciju tj. da se ti sprdaš doktorici jer nije istina da nesmiješ na testiranja! Po smajlićima sam skužila da ju sprdaš, jelda? Crvene fleke - Page 2 38980
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 9:57 am

da. Crvene fleke - Page 2 569627
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 10:01 am

Kaj pa je sad opet ovo?

A majku mu, opet ja moram nekome objašnjavati nekaj...al ajde, sve u namjeri da bude mir u kući.
Ludica, ajmo ispočetka.
U svom prvom postu o tome kaj te muči napisala si: ( citat ) " ... dok. mi rekla da mi ne trebaju
testiranja jer je prošlo a ako je na hranu može biti smrtonosno...". I još tvoj komentar na to, u tom istom postu bio je: (citat ) " ...ako odem na testiranje, mogla bi umrjeti, čuli ste doktoricu"
Pošto sam ja išla na testiranja, sva moja obitelj smo alergičari i svi smo prošli raznorazna testiranja, nikad nisam čula informaciju da postoje i testiranja od kojih se može umrijeti, a niti iko u mojoj familiji, jer sigurno bi takvu informaciju međusobno podijelili, pa sam zato pitala, bez ikakvih primisli ili namjere sa ikoga vrijeđam, kakva su to testiranja i stvarno me čudi da ako već jesu tak opasna kak to da bi neko dobrovoljno išao na takvo testiranje ako mu nije neophodno ( a i onda je upitno ). Hebiga, stvarno me zanimalo pa sam pitala.
A na to ti meni odgovoriš: ( citat ) "...Na takva testiranja idu i male bebe od nekoliko mjeseci i ne može se umrijeti jer ti koji testiraju znaju šta rade inače ne bi radili taj posao... " i još kažeš : " ..DOBRO JUTRO! A o čemu ja pišem? Da mi je doktorica smotana i da bolje nekad šuti." Pa mislim stvarno....to su za mene dva kontradiktorna posta. Ovdje je riječ o običnom testiranju na hranu, ili druge alergene, s kojima sam ja dovoljno upoznata i da si odmah dala tu informaciju sve ovo bi bilo izbjegnuto. Ja sam se samo čudila ako postoji neko testiranje od kojeg se može umrijeti zašto bi uopće neko pristao ići na to? Možeš se čuditi takvom mom razmišljanju, ali ono je takvo i mene nije strah ili sram ni pitati kaj me zanima niti reći kaj mislim o nečemu, ali pa da se uvijek nađe neko ko krivo shvati nekaj kaj napišem...pa ajde dosta više......

zvrk, ti si pogodila u srž, kao i uvijek. hvala! Crvene fleke - Page 2 569627 Crvene fleke - Page 2 616445
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 10:02 am

a zakaj bi se jedna doktorica razmetala sa riječima kao što su " smrtonosno"? iz čiste zabave? Ili dosade?....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 10:20 am

Ma happy što se srdiš odmah?
Pa Ludica je samo malo ismijavala doktoricu!
Iskreno takvih blesavih izjava od doktora ima ko u priči!
Meni ti je moja ginica rekla kad sam joj se ja požalila na bolove dole i rekla sam da sigurno imam neku bakteriju jer sam sklona tome , ona ti je meni na to rekla : Čuj Josipa da ste si ti i tvoj muž vjerni nebi imali bakterije!!! Crvene fleke - Page 2 34244

Bakteriju možeš dobiti i iz vode i sa wc školjke i od svagdje! I kad sam ju ja ppopljuvala onda je rekla da joj dolaze svakakve žene i da je ona to morala reći! Crvene fleke - Page 2 204166 Crvene fleke - Page 2 66333
Kužiš? Nisu normalni! Jedno pričaju a drugo su učili!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 10:26 am

To je prava istina, doktori su stvarno tu da pretjeruju, meni je moja ginicka rekla da cu Luku pobaciit samo zato sto sam bila za jagodicu otvorena, i preplasila me odmah da sam bila koma.
I promjenila ju i to je to.

Ludica se sprdala isto zbog lijecnika.Opet nesporazum na sve strane. Crvene fleke - Page 2 168724
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 10:29 am

e vidiš, tu je nastao nesporazum, kak je josipa napisala, a i aca ja sprdavam doktoricu jer je rekla nekaj stvarno nepromišljeno.. Baka mi je imala moždani i doktor je rekao, možete ju zaboraviti, goto je! Crvene fleke - Page 2 204166 Crvene fleke - Page 2 204166 tata i ujak su me držali inače bi svakaj bilo jer je to rekao a još nisu ni slike došle... rastrgala bi ga ko prava lavica.. Da bi stigle slike i drugi doktor, odmah smo išli k njemu po mišljenje i on odma sve slao za Zg, drugo jutro on išao s njom tamo makar je bio dežuran i da bi ju tamo operirali bez pardona i danas je živa i zdrava, hvala Bogu, a da smo prvog poslušali i stali na tome, ne bi bilo Crvene fleke - Page 2 569627

Eto ako se ti osjećaš povrijeđeno i napadnuto, ja ti se ispričavam i nadam se ad neće više dolaziti do takvih glupih nesporazuma di nastanu nepotrebne komplikacije. Crvene fleke - Page 2 616445 Crvene fleke - Page 2 569627
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 10:45 am

curke, ma sve okej, ali kad sam prvi put pitala kakvo je to testiranje, moglo se odmah tak odgovoriti i sve pet.
bez brige, znam i ja doktore za koje se ljudi pitaju zašto su uopće doktori...al mislila sam ako postoji takvo testiranje, nek nam ludica malo više kaže o tome, i samo sam se eto čudila ....ma sve sam već napisala, da se ne ponavljam.

ajmo sve skupa zaboraviti.... Crvene fleke - Page 2 38980
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 11:25 am

Crvene fleke - Page 2 Happy0003 zaboravljeno Crvene fleke - Page 2 Happy0025

http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/52/
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 11:37 am

ma, danas se kod naših doktora može umrijeti od svega....nažalost... Crvene fleke - Page 2 66333
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 3:54 pm

ludica je napisao/la:
Crvene fleke - Page 2 Happy0003 zaboravljeno Crvene fleke - Page 2 Happy0025

http://www.vasezdravlje.com/izdanje/clanak/52/

Ja sam bila na takvom bockanju! Crvene fleke - Page 2 13329
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitimepon stu 24, 2008 4:12 pm

Jer ti je trebala uputnica?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Crvene fleke - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Crvene fleke   Crvene fleke - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Crvene fleke
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» bijele i crvene fleke na jeziku
» crvene mrljice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Bubani smo :(-
Forum(o)Bir: