Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krećemo u jaslice

Go down 
+21
iana 2
tinkerbelly
mihovil
*Ana*
*Dijana*
Giovanna
Angie
vedrana87
ninana
Anna
ludica
Mateja
Nataly
žuža
garfieldic
Josipa
leobaby
ivany
happyness
Aca
zvrk06
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 7:47 am

Je to ti je reakcija na jaslice, takva je i moja Lana bila, adaptacija prošla super, sa minimalno suza, al se tolika bila promjenila da je to bilo strašno od nervoze, divljanje, do tuge puna 2-3 mj je bila tužna djevojčica Krećemo u jaslice - Page 6 168724 nitko je nije mogao prepoznat, al odjednom je to prošlo, i postala je opet ona stara, vesela curka, proć će samo budi strpljiva, tko zna šta se događa u njihovim malim glavicama Krećemo u jaslice - Page 6 616445

I da, Krećemo u jaslice - Page 6 699579
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 8:17 am

Nadam se da ce uskoro proci!! Krećemo u jaslice - Page 6 569627


Krećemo u jaslice - Page 6 699579
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 8:23 am

Nama su na roditeljskom rekli da se djeca znaju potpuno promjeniti, imati ispade bijesa, biti tužni, odbijati hranu ... ali čim se potpuno adaptiraju na vrtić da to prođe.

Nadam se da će uskoro proći! Krećemo u jaslice - Page 6 269704 Krećemo u jaslice - Page 6 569627
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 11:57 am

meni za sad ema ista, jednako je i zločesta i dobra Krećemo u jaslice - Page 6 386911 alin od bake i djede kad dolazi je mali vražićak
[Vrh] Go down
iana 2
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 10
Registration date : 16.09.2010

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 5:52 pm


Hvala vam drage moje na toploj dobrodošlici i savjetima! Krećemo u jaslice - Page 6 13329
Jako ste pozitivno utjecale na mene i podigle me... Stvarno sam bila izvan sebe.

Mi još nismo imali roditeljski, a kad sam jednoj od teta to spomenula nije ništa komentirala.

Pusu vam veliku svima šaljem!!!!!

[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 1:26 pm

iana 2 je napisao/la:

Hvala vam drage moje na toploj dobrodošlici i savjetima! Krećemo u jaslice - Page 6 13329
Jako ste pozitivno utjecale na mene i podigle me... Stvarno sam bila izvan sebe.

Mi još nismo imali roditeljski, a kad sam jednoj od teta to spomenula nije ništa komentirala.

Pusu vam veliku svima šaljem!!!!!


Krećemo u jaslice - Page 6 616445 proć će to, samo je faza u pitanju
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimened vel 27, 2011 6:57 pm

Sad imam ja par pitanja...
U Kc imamo jaslice koje od 300 kandidata primaju samo 30-ero djece, što je samo po sebi za nepovjerovati. Koliko sam se uspjela raspitati, zamolbe za upis se primaju tokom 3.mjeseca, a upisi su 1.9. Lukas tek 17.11. navršava godinu dana, pa me interesira kako funkcionira upis s takvim klincima? Naknadno ga sigurno neće primiti jer se kvote jako brzo popune, a nama je predugo čekati da tek iduće godine u 3.mj.podnesemo zamolbu za upis. Kako ste vi to riješile?
Ja sam mislila da se zamolba može poslati ranije, pa je onda dijete 'na čekanju' koliko treba, dakle dok ne napuni tih godinu dana. Ali očito to ne ide tako....
Ako zamolbu možemo predati tek iduće godine, tada se moramo snalaziti što ćemo s malim tih 10 mjeseci do upisa, a i pitanje je dal će uopće biti primljen s obzirom na konkurenciju....
Imate možda kakve savjete?

Hvala unaprijed... Krećemo u jaslice - Page 6 569627
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimened vel 27, 2011 10:02 pm

upravo to se meni dogodilo s obojicom,jedan rođen u 11,a drugi u 12 mjesecu-starijeg sam upisala u privatni vrtić,a maloga mi sad svekrva dolazi iz vinkovaca svaki tjedan čuvati Krećemo u jaslice - Page 6 168724 i sad čekamo 5 mjesec da predamo molbu...i ako bog da,najesen kreće u vrtić Krećemo u jaslice - Page 6 140536
savjeta ti nemam,kod mene u sesvetama primaju 180 djece,a oko 600 ih ostane neupisano,ja sam za marka 3 puta dobila odbijenicu,tek od 4 puta je upao u gradski vrtić Krećemo u jaslice - Page 6 896458
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 9:47 am

Kod nas ni nema privatnih jaslica, koliko mi se čini.... Jooooj, ne znam što ćemo!! Krećemo u jaslice - Page 6 168724
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 1:22 pm

Martina je napisao/la:
Kod nas ni nema privatnih jaslica, koliko mi se čini.... Jooooj, ne znam što ćemo!! Krećemo u jaslice - Page 6 168724

mora ti martina biti privatnih vrtica,svi ti oni upisuju od 1god jaslicku grupu

DV "SMIJEŠAK"
48 000 KOPRIVNICA
privatni vrtić, osnivač:
Marija Dolenec
Broj djece: 80/3
Starogradska 20/1
Marija Dolenec,
0,50 ravnateljica i
0,50 pedagog

mislim da samo taj imate privatni,makar treba pogledati jer su to stari podatki
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 1:29 pm

Hvala ti puno na trudu... Krećemo u jaslice - Page 6 569627 jako si draga...
To i je taj jedan jedini vrtić koji ima jasličke skupine...
kod njih smo pitali kakva je situacija s klincima koji nakon upisa navrše godinu dana, ali nam se još nisu javili...
Uglavnom, pogledala sam njihov upitnik, katastrofa je... pitanja su gluplja da ne mogu biti... pa ipak ako se zamolbe podnose u 3.mjesecu, a upisi su tek u 9. dijete puno toga u međuvremenu može naučiti.
Kako da ja odgovorim na pitanja o korištenju kahlice, samostalnom jedenju i sl. ako mi dijete sad ima tek 3 mjeseca...
To je ono kaj ne kužim... kak to uopće funkcionira? Na koji način mi možemo dijete upisati u vrtić u 11.mjesecu dok on navršava godinu dana, a ja se vraćam na posao?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitimepon vel 28, 2011 1:38 pm

kod nas sa privatnim vrticima nije frka,uvijek ima mjestadok trebas,jer ih ima puno,ali u gradskim treba cekati min 6mj,mi smo predali zahtjev 23.04.2010g i sad krecemo,mogli smo u 9mj,ali nismo htjeli kad mi ju jos mama cuva,sad je problem una sredini sk.godine kaj nema mjesta tam kam smo dali zahtjev,nego idemo prisilno u drugi vrtic dok se ne oslobodi mjesto,pa se selimo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krećemo u jaslice - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krećemo u jaslice   Krećemo u jaslice - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krećemo u jaslice
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Privatne jaslice
» Privatne jaslice cijena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: