Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koja torta?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Koja torta? Empty
PostajNaslov: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimeuto lip 10, 2008 4:06 pm

Pošto se bliži rođendan od moje Lorene imate li recepte za torte da mi date Koja torta? 569627 ..nešto jednostavno..više neznam koju tortu bi joj mogla ispeći..
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimečet lip 12, 2008 1:22 pm

Ispećeš obićan biskvit i podjeliš ga na 3 djela!

Zamutiš pola litre slatkog vrhnja i dodaš pola kile svežeg sira; pošećeriš! Odabereš nekakvo voće, najbolje jagode!

Slažeš: biskvit, fil, jagode; tako 2 puta! Zadnje ide biskvit pa skroz okolo fil, malo ukrasiš s jagodama! Držiš ju u hladnjaku!

Nemože bit jednostavnije i finije... mi obožavamo ovu totru!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimečet lip 12, 2008 1:26 pm

Ova torta od Mateje je odlična, nije teško za napraviti a prefina je i prava ljetna torta iz hladnjaka osvježava!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:19 pm

Hvala Koja torta? 569627 ..6.7 je slavlje pa se već dan prije moram bacit na posao..
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimeuto stu 18, 2008 9:39 am

Torta? Mmmmmmmmm.... ja sam je samo 1 L ispekla za 3.rođendan, baš kad joj je bio i to malu, inače, takve stvari prepuštam mami... Radi mi najbolje torte, a gore sve crta i ima jestive boje, tak da samo izaberemo sliku, a mama se onda s tim igra... I to počne peći u petak u kasnim satima da bude za subotu friška, u subotu sve završava..

potražiti ću pa vam stavim slikice... Jednom nije nigdje mogla naći sliku, za tortu koju je slagala pa si je pustila na video i onda stalno trčala iz kuhinje u dnevni boravak i crtala...

ove godine ima težak zadatak jer L hoće sve likove skoro iz crtića, tak da će morati raditi vjerojatno knjigu i na nju crtati likove... baš me zanima kak će joj sve stati Koja torta? 13329
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:10 am

Ja bolje da budem tiho kaj se torti tiče. Ma kužiš, cijelo vrijeme tu davim ljude kak ja pečem torte, kak ih onda pol dana ukrašavam, i stvarno to volim raditi, a onda na rođendanu - koma. Em nisam stigla ukrasiti tortu jer smo se zadržali u gradu kupujući poklon s bakom, em sam malo pretjerala u želji da se čim prije stisne pa sam stavila frižider na jače pa smo trbali štemati ak smo htjeli jesti...ajde hvala Bogu da je okus bio dobar, pa smo ju pojeli, al inače... Koja torta? 66333

ma kad mi Luka ne smije jaja i ondamoram peči torte po prvi put a najčešće onda to tak i ispadne... Koja torta? 66333 Koja torta? 605248
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:45 am

meni nije baš do izgleda, okus je bitan, ali djeca...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja torta? Empty
PostajNaslov: Re: Koja torta?   Koja torta? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja torta?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ferrero torta
» torta sa piskotama
» Paganini torta
» Bingo torta
» torta nutella

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: