Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Loše stvari iz vrtića

Go down 
+14
nanino
Enea
Aca
MamaLinda
žuža
garfieldic
zeljkica0205
ivany
happyness
Mateja
zvrk06
Conny
Giovanna
EMA-ST
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon lip 09, 2008 2:38 pm

Dali su se vaša djeca počela gore ponašati otkad su krenula u vrtić i dali donose iz vrtića psovke i loše ponašanje?
Moj sin otkad ide u vrtić svaki dan dođe sa novim glupostima i psovkama,svađa sa sa nama,bezobrazno se ponaša..kad je kakav praznik i doma je uspijem ga donekle dovesti u red,ali kad krene opet u vrtić sav moj uloženi trud je bio uzalud Loše stvari iz vrtića 168724
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimečet srp 30, 2009 2:03 pm

malo podižem temu... Ema na jesen kreće u vrtić i nadam se samo lijepim iskustvima Loše stvari iz vrtića 66333 ... smišna sam sama sebi sa ovom izjavom Loše stvari iz vrtića 32511
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimečet srp 30, 2009 3:17 pm

Joj i Tara je pokupila par gluposti iz vrtica, npr. pljucane Loše stvari iz vrtića 208799
nekako smo uspili to izbaciti i sad je skroz zaboravila, ali kad na jesen ponovno krene jao meni..
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimečet srp 30, 2009 3:42 pm

naravno da pokupe neke lose stvariiz vrtica ..........Nella je imala fazu grizenja (jer su nju prije nekoliko puta neka djeca ugrizla), propuh u usima (sto je i prirodna faza u razvoju) itd................ali isto tako vidim i puuuuuno pozitivnih strana i dobrih stvari koje je naucila a prije svega je sretna u druzenju sa drugom djecom i svojim najboljim prijateljicama

Rok ce sada na jesen krenuti pa cemo vidjeti kako ce se to odraziti na njega
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepet srp 31, 2009 6:56 am

Lana nije baš naučila neke loše stvari u vrtiću,više je naučila dobre stvari,jako je postala kulturna i naučila je puuuno toga novoga Loše stvari iz vrtića 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepet srp 31, 2009 2:27 pm

zvrk06 je napisao/la:
Lana nije baš naučila neke loše stvari u vrtiću,više je naučila dobre stvari,jako je postala kulturna i naučila je puuuno toga novoga Loše stvari iz vrtića 13329

Mogu samo potpisati, i Luka je naucio prvenstveno dobre stvari!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepet srp 31, 2009 2:36 pm

Ja se toplo nadam da će se moj naučiti zauzeti se za sebe, da će očeličiti u vrtiću, kao što svi pričaju da hoće. A ak kaj ružnog pokupi, to ćemo odmah srezati u korijenu. nadam se.

Ema(Lara)- eto, da ne budeš jedina smješna sama sebi. I meni je moja predzadnja rečenica isto u katgoriji - moš misliti Loše stvari iz vrtića 66333
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepet srp 31, 2009 11:16 pm

I Sara je samo ljepih stvari naucila u vrticu
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimesri kol 05, 2009 1:00 pm

Zara je dosta lijepog naučila i samo jednu ružnu stvar, a to je onaj spomenuti propuh u ustima...
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimesri kol 05, 2009 9:14 pm

Arijana je svasta naucila i bitno mi je da uci. Ima i nekih rijeci malo ruznijih ali i doma je znala nauciti sto sta ruzno i sve to brzo prestane kada ignorisemo.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimened ruj 06, 2009 9:25 pm

U zadnje vrijeme kad traži soka kaže "molim soka" -svaki put mi zapne za uho jer mi se baš sviđa da ih tako uče...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon ruj 07, 2009 6:04 am

da da slatko ,sjećam se mojih kad su znali,molim još Loše stvari iz vrtića 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon ruj 07, 2009 7:04 am

žuža je napisao/la:
da da slatko ,sjećam se mojih kad su znali,molim još Loše stvari iz vrtića 13329

Loše stvari iz vrtića 386911 bila su to ljepa vremena, ha žuža?? Loše stvari iz vrtića 386911 Loše stvari iz vrtića 38980
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon ruj 07, 2009 7:06 am

ivany je napisao/la:
U zadnje vrijeme kad traži soka kaže "molim soka" -svaki put mi zapne za uho jer mi se baš sviđa da ih tako uče...

Joj i meni je to slatko,Lana je trenutno najkulturnija osoba u kući Loše stvari iz vrtića 386911 Loše stvari iz vrtića 386911
U zadnje vrijeme govori stalo neću,hvala
Pr. Lana hoćeš kakit,a ona: Neću hvala Loše stvari iz vrtića 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon ruj 07, 2009 7:24 am

zvrk06 je napisao/la:

Pr. Lana hoćeš kakit,a ona: Neću hvala Loše stvari iz vrtića 386911

Loše stvari iz vrtića 386911 Loše stvari iz vrtića 386911
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon ruj 07, 2009 10:32 am

Loše stvari iz vrtića 386911 Loše stvari iz vrtića 386911 Loše stvari iz vrtića 386911 super je, bas me sad nasmijala.

Luka isto govori molim, hvala, izvoli itd. i to jos kako je krenuo u vrtic i drago mi je da nije prestao to govoriti!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 3:25 pm

Loše stvari iz vrtića 386911 a Lana,Lana..
[Vrh] Go down
MamaLinda
Novorođenče
Novorođenče
MamaLinda


Female
Broj postova : 20
Age : 40
Lokacija : Dalmacija
Registration date : 16.02.2012

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon vel 20, 2012 3:22 pm

Luka ima dadilju, i razmišljala sam da ga u vrtić pošaljem ovu jesen. Ne govori: "hvala,molim, izvoli" iako ga stalo tomu ucimo. Ne govori ruzno i nije puno nemiran. Možda kad krene u vrtić će sve biti drugacije. Nauciti lijepim riječima i držiti će se s vršnjacima (što je , nadam se, dobro za razvoj svakog djeteta) i nadam se da neće pokupiti sve loše stvari... Iako je , možda, i to normalno.... Je li 4 godine rano ili kasno za vrtić?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon vel 20, 2012 3:51 pm

Ako mene pitaš već s 3 godine je idealno za krenit u vrtić, ali i s 4 je super, dvije godine prije škole , dovoljno vremena za druženje i socijalizaciju Loše stvari iz vrtića 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon vel 20, 2012 4:31 pm

zvrk06 je napisao/la:
Ako mene pitaš već s 3 godine je idealno za krenit u vrtić, ali i s 4 je super, dvije godine prije škole , dovoljno vremena za druženje i socijalizaciju Loše stvari iz vrtića 13329

Slazem se s ovim...
meni je Luka krenuo sa 3 godine...i smatram da je to bilo dovoljno godina za krenuti u vrtic, sve drugo prije 3 god.ako bas se mora...zbgo posla i sl...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimepon vel 20, 2012 5:59 pm

mi krenuli sa 2 i pol,i sve super proslo sa privikavanjem,sad bude god dana i vidim kolko se osamostalila,ali i naucila ruznih stvari,ali to ti je neizbjezno
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimesri vel 22, 2012 1:10 pm

mi nemamo loših stvari iz vrtića...sad baš razmišljam kaj je mia lošega dofurala ali ne mogu se sjetiti ničega..osim bolesti..
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimečet svi 17, 2012 12:11 pm

Maja se počela tući...kad joj nešto nije pravo tuče se ili se zaleti i tako te gurne da zateturaš ili padneš...
I mislim malo o tetama....u ponedjeljak je Maji malo pobjeglo mokraće jer se zaigrala i nije bilo gaćica u ruksaku, a teta joj obukla tuđe.....Lili poludila... Loše stvari iz vrtića 204166
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimečet svi 17, 2012 3:22 pm

Da, neki roditelji ne vole da se donji ves posudjuje, ali sto je mogla teta? Ne moze ostati samo u hlacicama , meni je to jos gore.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitimečet svi 17, 2012 4:53 pm

Eto, svi su različiti....Mama bi rađe da je ostala bez gaćica jer Maja još nosi bodi.
Ona priča o nekim ginekološkim bolestima kod male djece, ja nikada nisam čula da djeca mogu imati bijelo pranje ili nedaj bože nešto gore, a ona kaže da može.

Tvrdi i da je alopecija prelazna pa neda Majinu kapu niti njoj tuđu, čak ni svoju, a niko nema alopeciju... (kada nemaš ni jedne dlake na tijelu)

Malo OT...ili nije..vrtić, tete, djeca, roditelji....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Loše stvari iz vrtića Empty
PostajNaslov: Re: Loše stvari iz vrtića   Loše stvari iz vrtića Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Loše stvari iz vrtića
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Najgore stvari o vama iz horoskopa
» popis potrebnih stvari za bolnicu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: