Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kada preci na kravlje mlijeko?

Go down 
+31
zveki
petra's mum
sam
Kikica
zvjezdica
astra
lola
Zabica
lighty
ancy
*Dijana*
supermummy
Anna
ninanana
vedrana87
Bea
mama na 3
pia2
ninana
Conny
Mateja
Enea
morena
EMA-ST
Josipa
Nicky
happyness
žuža
ivany
zvrk06
Panda
35 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Panda
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 30
Registration date : 31.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimened vel 03, 2008 1:17 pm

14 mj ,mi jos na bebimilu
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimened vel 03, 2008 1:53 pm

15mj i još na bebimilu Kada preci na kravlje mlijeko? 896458

Sa 12mj smo pokušali preć na kravlje ali nije htjela,i nema pojma šta ću,nemogu joj ksroz oduzet mliko,a ni bebimil u zadnje vrijeme nije omiljen,sve ga manje pije Kada preci na kravlje mlijeko? 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimened vel 03, 2008 2:17 pm

Kad je Sara pocela izmisljati s mlijekom smo joj kupili Nesquik plus, sad nemoze docekati da ga popije.
Ima dodatke vitamina i kalcija pa si mislim ako vec ima dane kad je izbirljiva s hranom neka bar to popije.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimened vel 03, 2008 6:45 pm

za sad još ne razmišljam o tome,mislim da prije 8. mj.nebudemo
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimeuto vel 05, 2008 10:00 am

Luka još pije mamino mlijeko Kada preci na kravlje mlijeko? 13329 , a od kravljeg jede tek jogurt, ili obični ili onaj vivis sa BBL-om voćni. čitala sam da je ,kao, bolje čim kasnije početi s kravljim, al da ne doji i ja bi mu već polako davala. neznam, nisam planirala, tak je ispalo, a izgleda da bude još neko vrijeme dojio, pa kako će to smanjivati tako ću mu ja davati kravlje.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimeuto vel 05, 2008 3:00 pm

Bože, kaj ti je smetenost Kada preci na kravlje mlijeko? 66333
Pa tek sad sam skužila da je tema na Prehrani adaptiranim mlijekom...joj, sorry. guram se gdje mi nije mjesto Kada preci na kravlje mlijeko? 896458 Kada preci na kravlje mlijeko? 386911
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet vel 07, 2008 8:04 am

Emi smo počeli davat kravlje negdje sa 13 mjeseca.Ali uz kravlje pije i Hipp 3,i Nestle junior.
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet vel 07, 2008 8:05 am

Nicky je napisao/la:
Emi smo počeli davat kravlje negdje sa 13 mjeseci..Ali uz kravlje pije i Hipp 3,i Nestle junior.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet svi 15, 2008 6:21 pm

žuža je napisao/la:
za sad još ne razmišljam o tome,mislim da prije 8. mj.nebudemo
sad ima devet i još ne razmišljam o kravljem Kada preci na kravlje mlijeko? 66333
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet svi 15, 2008 8:52 pm

ivany je napisao/la:
Kad je Sara pocela izmisljati s mlijekom smo joj kupili Nesquik plus, sad nemoze docekati da ga popije.
Ima dodatke vitamina i kalcija pa si mislim ako vec ima dane kad je izbirljiva s hranom neka bar to popije.

Sad tek vidim da nisam napisala kada je počela piti kravlje mlijeko Kada preci na kravlje mlijeko? 605248
bilo je to poslje rođendana!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimepet svi 16, 2008 7:47 am

Lari sam počela davat kravlje mlijeko sa 15 mjeseci a Petri sa 13 mjeseci! Kada preci na kravlje mlijeko? 13329
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet srp 30, 2009 4:52 pm

nakon godine dana smo krenuli sa kravljim Kada preci na kravlje mlijeko? 360182
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet srp 30, 2009 5:19 pm

e to sam htjela pitat... a grizolino i sl. se radi sa mlijekom...a sa adaptiranim mi je odvratnog izgleda kao da je napravljeno sa vodom... jeste i u te stvari stavljale adaptirano...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet srp 30, 2009 6:17 pm

ja to sve slazem sa adaptiranim,osim frutolina on ti ide sa vodom
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet srp 30, 2009 8:16 pm

nakon što sam joj počela davat kravlje,dakle nakon godine dana, sve sam sa njim radila. rižolino,grizolino i sl.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimepet srp 31, 2009 2:21 pm

Luka nikada nije jeo rizolino, keksolino itd.
Nekoliko puta je probao cokolino ali je tada bio vec veci pa sam pravila sa kravljim mlijekom!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimepet srp 31, 2009 2:31 pm

Ni moj Luka to neće jesti. Ni onda ni sad.
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimepet srp 31, 2009 9:12 pm

Nella sam kravlje pocela davati sa nekih 10 mjeseci ali sam razrijedjivala pa mi pedica rekla da ako joj vec dajem kravlje nema potrebe razrijedjivati a Roku sam pocela sa cca 11 mjeseci
i oboje su voljeli i keksolino, cokolino, cokolesnik, grisolino - jednino ni jedan nije htjeo rizolino i frutolino
Rok jos i danas ujutro prvo popije bocicu cokolina ili keksolina i tako i navecer prije spavanja
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimepet srp 31, 2009 9:25 pm

uf Aco nije htio nista od lina (fruto,gizo coko itd)a nece ni sad ni pahuljice ni kakao ama bas nist samo cisto mlijeko a kravlje pocela sa mislim 11 mj al nisam 100% sigurna znam da je prije rodjendana.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimepet srp 31, 2009 10:51 pm

tako ni Sara nikada nista nije htjela od Lina... a ni sad bas nije ljubitelj pahuljica...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimesub kol 01, 2009 7:07 am

ivany je napisao/la:
tako ni Sara nikada nista nije htjela od Lina... a ni sad bas nije ljubitelj pahuljica...

i kod nas ista situacija
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimesri stu 04, 2009 1:10 pm

mi smo prešli na kravlje s 12 mjeseci, jedva sam dočekala da ulijem mlijeko iz tetrapaka.nije ga baš odma prihvatija, al nisan mu dala gušta pa kad je lipo ogladnija popija je sve. isto neće ništa od Lina... ma ustvari neće ništa od ničega, samo od Nestle pahuljice od riže i kukuruza...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimesri stu 04, 2009 7:04 pm

ja jos potrosim ad i krecem na kravlje,samo cu ostaviti za navecer hipp nocno
[Vrh] Go down
mama na 3
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 22.12.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet pro 24, 2009 8:10 am

cure su mi sa 13 mj. pile kravlje, a sad cu vjerojatno i T pocer davat kravlje iza prvog rodendana. starije su mi super prihvatile valjda mi T nece pravit probleme, sada smo jos trenutno na hippu 3
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:28 pm

i mi tak poceli sa god dana,super sve,a za noc rekla dok nek ostavimo hipp nocno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kada preci na kravlje mlijeko? Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kada preci na kravlje mlijeko?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sojino mlijeko
» mlijeko za duzu sitost
» kada? kada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Prehrana adaptiranim mlijekom-
Forum(o)Bir: