Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Alkohol i posljedice

Go down 
+12
Giovanna
Alice
ninana
Angie
Josipa
*Ana*
žuža
happyness
Aca
Mateja
ivany
zvrk06
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimesri svi 28, 2008 3:38 pm

http://www.plivazdravlje.hr/?section=arhiva&acat=p&cat=o&id=58&show=1
http://www.plivazdravlje.hr/?section=prirucnik&section_menu=bolesti&section_menu2=&bid=138-0

Volite li vi nekada popiti nešto od pijače koja sadrži alkohol?
Napijete se ili se to rijetko desi?
Ja znam nekad popiti čašu pive koja mi odmah udri u glavu(slab alkoholičar bi bila) Alkohol i posljedice 671778 ,a kad dođe društvo znamo popiti malo čokoladnog likera ili višnjevca i to je sve..kod nas u kući se rijetko pije alkohol,mi sam većinom smo na jani ili gustim sokovima..
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimesri svi 28, 2008 4:23 pm

Tu sam nikakva Alkohol i posljedice 386911

Sve šta sam u životu popila je bilo bar vodka-juicy,i to ne odjednom
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimesri svi 28, 2008 7:38 pm

Ja sam kao cura svaki vikend izlazila i uglavnom bambus pila. Znala sam i ponekad više popitit ali ne da povraćam ili sl. nego da si sama kažem:ok, dosta! Sad rijetko pijem alkohol, u biti nikada.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimesri svi 28, 2008 8:38 pm

Ja nepijem uopće alkohol, osim kad odemo van, a to je jako rijetko, a i tad jako malo pijem jer nepodnosim baš alkohol. Prije sam znala malo popit!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet svi 29, 2008 6:00 am

Ja sam isto ko "mlada cura", si znala popiti, i to smo izlazili svaki vikend van.I kad god su feste si popijem ali znam si mjeru, kad je dosta, da ne izgledam ko pijana glupaca.Nego ono da si popijes i ludo si raspolozen.
Zadnji put se vise ni ne sjecam kad sam se napila.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet svi 29, 2008 11:05 am

ja kad sam bila mlada i luda, svake subote smo izlazili i naravno pili. jep, znali smo se napiti, ali nikad nismo bili neugodni, svadljivi, razbijali, tukli se...nego, napili smo se pa plesali, smijali ko luđaci, ...ono, sve pozitivno kaj može proći iz toga. danas zahvaljujem Bogu kaj me u to vrijeme čuvao, jer moglo mi se svašta desiti ( u ono vrijeme je bilo najnormalnije ići sa stopom kud već ideš ). danas više ne pijem, MM uopće ne pije pa niti ne dolazim u iskušenje. da sam negdje na nekoj veselici možda bi i popila malo, al sigurno se više nikad neću ono baš napiti.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet svi 29, 2008 11:41 am

i ja sam si znala popiti ko cura i napiti se,ina nekoj fešti si znam malo popiti,ali valjda nisam već 3 godine,kaj morem kad mi je sok finiji Alkohol i posljedice 13329 ,ali mm si voli cugnuti Alkohol i posljedice 671778 (mali pan)
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet tra 22, 2010 5:24 pm

ja sam rijetko kada znala popit, a kamoli se napiti...
zadnji put sam popila na svom rodjendanu i ujedno, na svojoj drugoj godisnjici braka, znaci, prije 3 mj., a prije toga u svojim svatovima, 12.01.2008 ...
ne volim bas alkohol, sok mi je ukusniji! Alkohol i posljedice 386911
pogotovo zato sto znam posljedice od alkohola sutradan... fuj!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet tra 22, 2010 6:39 pm

Popijem ponekad s mužem čašu bambusa ali to nam je afrodizijak pa zato Alkohol i posljedice 967987
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet tra 22, 2010 7:55 pm

opa, Josipa... Alkohol i posljedice 38980
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimečet tra 22, 2010 8:21 pm

čuj,piva poslje ćevapa obavezno...i poslje roštilja naravno Alkohol i posljedice 605248 na običnim popodnevnim druženjima mi nepada na pamet,a veselice se moraju nekako obilježit.... Alkohol i posljedice 323962
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimepet tra 23, 2010 9:20 am

Angie ja umjesto pive volim bambus i naravno svako druzenje s dragim osobama popijem casu dvije
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimepet tra 23, 2010 9:31 am

Ja volim vino domaće...Bilo kakvo-samo,bambus,gemišt,bevanda...
A samo sam se jednom za novu napila da ne znam za sebe.Pila sam vodku i od tad nikad više!! Alkohol i posljedice 386911
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimepet tra 23, 2010 11:44 am

meni vino nikakvo ne paše,ko neki frajer sam-samo piva i jeger(može i pelin ak nema jegera) Alkohol i posljedice 671778
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimepet tra 23, 2010 1:22 pm

kod mene mogu proc i likeri tzv zrnska pica :Alkohol i posljedice 671778 jesmo alkosi Alkohol i posljedice 323962
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimepet tra 23, 2010 1:44 pm

Ja bome samo tucem po jegeru!!!!

Alkohol i posljedice 386911 Alkohol i posljedice 896458
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimened tra 25, 2010 3:33 pm

Pivo,vino,viski,jeger,votka,sampanjac.. sve ide,ovisi di smo. jucer smo npr. poceli sa chivasom i zavrsili sa sampanjcem freixenet sa red bulom (netko je i u jednom momentu narucio moeta,ali njega smo sa sokom od breskve pili)..
I tako sada ispada da smo aklosi,ali u svoju obranu mogu reci da znam di mi je granica i neda mi se ko neka mulica opijati do besvjesti. proveseliti se sa drustvom i doma leci. naravno kad diteta nema doma tako da mogu spavati..
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimened tra 25, 2010 6:54 pm

joj cure ja jucer pila kruskovac, bas mi je bilo fino! Alkohol i posljedice 13329 dok mi je sve ostalo... Alkohol i posljedice 533353
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimened tra 25, 2010 7:26 pm

meni su red bull votke zakon,drugi dan sam ko nova,jucer popila par bambusa kod frendice,dosli na motosusret i narucim si bambus da ne mjesam ,e cure u zivotu nisam pila tak odvratno crno vino,popila par gutljaja,glava mi do ujutra bila ko globus,uzas
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimened tra 25, 2010 9:20 pm

ja sam sada sa alkoholom na vi, a nekad smo si bili tako dobri........ mislim da sam na ljeto 2008. zadnji put pila i to popila čašu bambusa, pivo i jedan coctel i to je bilo dovoljno da sljedeći dan odlučim nikad više, s tim da to nije bilo tako kad još nisam znala mm-a, ono svaki vikend je bilo neću više nikad pit pa sljedeći sve ispočetka... sad se očito držim svoje riječi....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimepon tra 26, 2010 7:12 am

Vedrana Alkohol i posljedice 386911 a nekad smo si bili tako dobri... Alkohol i posljedice 671778
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimeuto tra 27, 2010 8:03 am

Enea, zato ja nevolim bambus, jer ako kojim slucajem popijes dvije razlicite vrste vina si gotova! Zato bolje jeger Alkohol i posljedice 386911
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimesri tra 28, 2010 9:15 pm

bas i ne pijem....

mozda za kakvu prigodu, ali nisam odavno... o da jesam jesam ponekad znamo muz i ja kupiti skupo vino i gucnuti po deci pa onda dr put deci, pokusavam naci vino koje volim, meni su i ona slatka kisela i bljak...

ali prije, vani, pila sam amaro, vodku- raznih okusa, stockcolu, ... koktelcic.
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimened srp 18, 2010 12:23 am

Ja sam se jednom malo napila da sam bljuvala,al znala sam za sebe i vjerojatno mi je alkohol sjeo grdo na želudac pa sam odmah to izbacila iz sebe i nakon toga mi je bilo dobro i nisam osječala da sam pijana,otada nikad više od jedne čaše pive recimo u društvu. Alkohol mi nema fini okus,osim nekoog kvalitetnog crnog vina,u tome si ja guštam po dva sata da samo pijuckam,al to nisam več neznam od kad.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitimened srp 18, 2010 9:18 am

aklohol je zlo... Alkohol i posljedice 671778
https://www.youtube.com/watch?v=tZmDWltBziM
[Vrh] Go down
Sponsored content





Alkohol i posljedice Empty
PostajNaslov: Re: Alkohol i posljedice   Alkohol i posljedice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Alkohol i posljedice
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cigarete i njene posljedice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: