Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poslušno dijete ili ne

Go down 
+16
ivany
vedrana87
tinkerbelly
Giovanna
malaLa
ninana
sana_88
didzi
Enea
zvrk06
Bea
ludica
Mateja
žuža
Josipa
Nataly
20 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 9:38 am

Ninana, super su ti curke, nemoj željeti da rade nešto kontra jer bi se iznenadila šta bi znale izmisliti...a, ti si i malo s njima, puno radiš....da si stalno doma vjerovatno bi bilo kontriranja, ali znam da bi ti to sve držala pod kontrolom...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 9:46 am

o mojo E bi se dalo raspravljati,nekad ima fazu da se inati uzas jedan,a onda opet
sve ok,i kod nas kod dede i bake,raspad sistema jer je jedina i kraljica,pa radi kaj hoce,koma
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 9:51 am

Vjerujem da svi imaju faze...sada su u toj nekoj dobi kad bi samo raspravljali...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 2:48 pm

Mia se stalno raspravlja... zašto ona mora ovo,ono, itd... dozvolim joj da se izjasni do kraja, ali nema popuštanja može ona prigovarat kolko hoće ali mora izvršiti svoje zadatke...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 3:22 pm

nanino je napisao/la:
moje su izuzetno poslušne čak mi ponekad dođe da im kažem dajte malo napravite nešto kontra od onoga što vam kažem....
jednostavno kad sjednem s njima da se nešto dogovorimo svi se držimo dogovora i uvijek ih nagradim... naravno kod dede i bake je drugačiji sistem...

Budi sretna i uživaj Poslušno dijete ili ne - Page 2 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 6:39 pm

nanino je napisao/la:
Mia se stalno raspravlja... zašto ona mora ovo,ono, itd... dozvolim joj da se izjasni do kraja, ali nema popuštanja može ona prigovarat kolko hoće ali mora izvršiti svoje zadatke...
Naravno, imaju pravo na svoje mišljenje i mogu ga reći. E, sad je pitanje da li može biti po njihovom ili ne.

Vidjela si moj status na FB o tome kako će Maja kupiti slušalice kad bude imala 6 godina...."kupujem i nema popuštanja" Poslušno dijete ili ne - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2013 8:08 pm

zvrk06 je napisao/la:
nanino je napisao/la:
moje su izuzetno poslušne čak mi ponekad dođe da im kažem dajte malo napravite nešto kontra od onoga što vam kažem....
jednostavno kad sjednem s njima da se nešto dogovorimo svi se držimo dogovora i uvijek ih nagradim... naravno kod dede i bake je drugačiji sistem...

Budi sretna i uživaj Poslušno dijete ili ne - Page 2 386911


bas tak! Poslušno dijete ili ne - Page 2 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2013 12:05 pm

Moji su prilicno poslusni, nekad pitaju zasto moraju nesto uraditi ali objasnim lijepo i sve pet.
Jedan dan popustila za lego kocke da nemoraju odmah pokupit i kad su trcali kroz kucu aco stane na jednu i normalno boli ga noga i ja njemu onda kazem vidis asto moras kupit kocke i od tad bas slusaju.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitimepet vel 01, 2013 12:07 pm

ninana je napisao/la:
Moji su prilicno poslusni, nekad pitaju zasto moraju nesto uraditi ali objasnim lijepo i sve pet.
Jedan dan popustila za lego kocke da nemoraju odmah pokupit i kad su trcali kroz kucu aco stane na jednu i normalno boli ga noga i ja njemu onda kazem vidis asto moras kupit kocke i od tad bas slusaju.



joj kako mi je ovo poznato...... auuuuučččč
[Vrh] Go down
Sponsored content





Poslušno dijete ili ne - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Poslušno dijete ili ne   Poslušno dijete ili ne - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Poslušno dijete ili ne
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kad vas dijete razbjesni
» Moje dijete je danas....
» Moje dijete je danas...2.dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 3-6-
Forum(o)Bir: