Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Naše prve riječi i rečenice

Go down 
+30
*Ana*
*Dijana*
Anna
jasmina
Alice
ninanana
nanino
pia2
ivana86
vedrana87
Conny
zeljkica0205
ninana
Enea
mamajaja
morena
becky
mellin
Mateja
ludica
žuža
leobaby
Josipa
Nataly
Nicky
happyness
ivany
Giovanna
Aca
zvrk06
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimepon stu 17, 2008 8:22 am

žuža je napisao/la:
zvrk meni aca spržila i poslala,pa mogu ja spržit tebi i poslati s poklonom Naše prve riječi i rečenice - Page 4 569627

Može Žuža,hvala ti Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 534560
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimepon stu 17, 2008 10:08 am

zvrk06 je napisao/la:
žuža je napisao/la:
zvrk meni aca spržila i poslala,pa mogu ja spržit tebi i poslati s poklonom Naše prve riječi i rečenice - Page 4 569627

Može Žuža,hvala ti Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 534560

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub stu 29, 2008 7:03 am

Upravo je gledao malo baby tv, i chatam ja sa Ludicom i ona ode, i sad na tv-u se pojavljuju lopte, i oni vicu ball ball.
A vidis Luku, booooollll, ja ono, molim, i kak sam ispala glupaca, ja njemu ne ball, nego lopta Naše prve riječi i rečenice - Page 4 605248 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 671778
Sad gledamo Doru na novoj!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub stu 29, 2008 7:49 am

Aca, joooj, mislim da ga taj engleski jako zbunjuje. mislim, okej je dok dječica pričaju već vlastiti jezik, pa razumiju da je ovo drugi jezik, ali mislim da sad Luki to nikak ne pomaže...hm, daj pitaj nekoga, možda da nazoveš u dom zdravlja logopeda, čisto da ti da savjet.
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub stu 29, 2008 8:26 am

Meni je to baš slatko... ne vidim problem u tome. Moj mali nećak je s 3 god otišao u Njemačku i vratiili su se za par mjesec i mali je super pričao njemački, ali i hrvatski (dok mu je mama samo nekaj znala)... Djeca brže upijaju nova znanja. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 13329

L se dosta toga naučila uz Doru i baš sam sretna zbog toga Naše prve riječi i rečenice - Page 4 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub stu 29, 2008 12:53 pm

Aco super! Moja Lara obožava Doru i kad ide ona pjesma : Let's go - idemo krenimo sad svi!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub stu 29, 2008 1:05 pm

Super Aco Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445

Lana je postala jako kulturna pa kad god joj nešto dam,ona lipo kaže hvaja (hvala) mama Naše prve riječi i rečenice - Page 4 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 8:45 am

ludica je napisao/la:
Meni je to baš slatko... ne vidim problem u tome. Moj mali nećak je s 3 god otišao u Njemačku i vratiili su se za par mjesec i mali je super pričao njemački, ali i hrvatski (dok mu je mama samo nekaj znala)... Djeca brže upijaju nova znanja. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 13329

L se dosta toga naučila uz Doru i baš sam sretna zbog toga Naše prve riječi i rečenice - Page 4 13329

Ludica, da Acin Luka ima tri godine bila bi sasvim druga priča. Al, Acin Luka ima dvije godine i još uopće ne priča ( mislim, osim onih par riječi ) i već je i sam doktor rekao da mu zebrani crtiće, a pogotovo mislim da bi ga sad zbunjivao strani jezik jer sad se baš trudi progovoriti i treba mu poticaj vlastitog materinjeg jezika.

Dora je crtić večinom na našem jeziku, pa je sigurno prikladniji za njega.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 9:21 am

Ma moram mu sprziti na dvd te hrv.crtice, svima jesam samo sebi nisam. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 671778 Imam ih samo na laptopu, osim sto gleda teletabise na dvd.
Manje gledamo uglavnom baby tv.I tv opcenito, ali teletabise obozava i pocoya, to mu dam da gleda, jer uz njih je naucio i ovo sto zna i uz nase ponavljanje.
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 11:12 am

Happy, ja mislim da to nema veze. Evo pitaj Acu kak je moja L pričala s godinu i 7 mjeseci.
No, opet ovis o djetetu, mali od sestrične je počel s oko 2 god, možda koji mjesec kasnije pričati i sad se ne gasi, odjednom, do onda je sve samo upijal.

Obadvoje i moja L i mali su gledali crtiće i hrvatske i strane i puno smo knjiga čitali i nije ih ništa zbunilo. Dok mala od kumova, nije gledala crtiće, skakali su čim je napravila hm i počela je pričati s 3, 3,5 godine.
Djeca upijaju , a kad su počeli pričati, (L s oko godinu, mali malo kasnije, opet se ponavljam, ovisi o dijetetu) govori su riječi za koje nismo pojma imali da smo ih učili Naše prve riječi i rečenice - Page 4 877388 zapamtili iz crtića vjerojatno... Mješam malog od sestrične jer smo puno bili skupa i znam kak je napedoval. Nekak se osamostalil kad je krenul u jaslice jer tam moraju komunicirati, jer ih ima puno i teta ne može biti 100% posvećena samo 1 dijetetu.

ja s acom puno pričam i dosta sam upoznala nju i L po pričanju, tak da ona zna kaj ja mislim.

Zabrana crtića? Malo crtića, nikom ne škodi... Sry, ali ima dosta crtića di se 1 riječ puno puta ponavlja i mislim da djeca to brzo zapamte, npr ta Dora.
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 11:25 am

Aca je napisao/la:
Ma moram mu sprziti na dvd te hrv.crtice, svima jesam samo sebi nisam. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 671778 Imam ih samo na laptopu, osim sto gleda teletabise na dvd.
Manje gledamo uglavnom baby tv.I tv opcenito, ali teletabise obozava i pocoya, to mu dam da gleda, jer uz njih je naucio i ovo sto zna i uz nase ponavljanje.

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 31338 ponovi kolko puta treba, makar si i sebi već dosadna. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 616445

Evo žena kaj je čuvala L je pričala, prije nje je čuvala jednog malog i on nije htio ništa ponoviti dok nije znao točno reći jer ako bi krivo rekao, rasplakao bi se, tak da je ispalo da mali dugo nije govorio, a zapravo je znao ali ne točno pa nije htio, a L je odma bubnula ma kak bilo i kad joj se ponavljalo sprobavala je dok nije rekla dobro, ako nije mogla reći dobro, onda bi rekla da zna samo tak...
Čuvala je još 2,3 djece prije njih i 1 sad čuva i svi su različiti, svaki na nekaj novo reagira drugačije
kaj je i normalno i ništ ne forsira... Trebala bi ju tu malo pozvati, samo ko bi to tipkal, ona ne zna, ali može brzo i puno pričati... Naše prve riječi i rečenice - Page 4 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 11:32 am

ludica je napisao/la:

Evo žena kaj je čuvala L je pričala, prije nje je čuvala jednog malog i on nije htio ništa ponoviti dok nije znao točno reći jer ako bi krivo rekao, rasplakao bi se, tak da je ispalo da mali dugo nije govorio, a zapravo je znao ali ne točno pa nije htio, a L je odma bubnula ma kak bilo i kad joj se ponavljalo sprobavala je dok nije rekla dobro, ako nije mogla reći dobro, onda bi rekla da zna samo tak...


Takav je bio od moje sestricne mali, isto nista nije htio reci, sve dok nije bilo bas lijepo ispravno. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 782419
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 4:48 pm

neznam, ja si nekak mislim da dijete akio kaže npr. ball, kak je Acin Luka, da li on zna kaj je rekao? Da li on zna da je to lopta, i ako mu Aca kaže da je to lopta, pa on to zapamti, kaj će mu taj podatak sad kad tek uči govoriti? On još ni nezna da postoje strani jezici, i zato mislim da u ovoj dobi je možda produktivnije da sluša ljude iz okoline i crtiće kak pričaju njegov jezik. A kad dobije svijest o svom jeziku, i kad će razumjeti što priča i kad će komunicirati s okolinom, onda se može učiti i druge jezike, al onda će ih učiti s razumjevanjem.
Samo to sam rekla. A zabrana crtića - to nisam ja izmislila, to je psiholog savjetovao Aci. Sigurno ima razloga i to dobrih.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 5:16 pm

ovako, istina je da nam je psiholog rekao da su crtici zabranjeni!
Ali osobno mu svejedno jos pustam teletabise i pocoya.Ovako ujutro jos pogleda Doru ili TOmicu, na tv-u.
Istinabog nevjerujem ni ja da je skuzio sta je ball, ali je ponovio.Mislim da to ni nije tako bitno uopce, jer ne gledamo ko prije samo engleske crtice..Vjerujem normalno u to da ga hr.crtici vise poticu na razgovor, sto je kod nas i dokazano.
Ali znam i primjer ko Leona od LUdice i Samuela od Sam, i mislim i od Josipe, koji su uz engleske crtice progovorili hrvatksi bez problema.
Ali u nasem slucaju vjerujem da je za poticaj govora bolje da gleda hrvatske crtice.i uz nase ponavljanje! Naše prve riječi i rečenice - Page 4 66333

Uf, nadam se da me se kuzi!Ili sto je rekla Zuza,cini mi se, da i gleda baby tv, ali da mu ja govorim po hrvatski, da ona tako Lovri, isto je ok.To isto pokusavam, kad vec gleda baby tv.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 5:59 pm

i ja mislim da mu crtići mogu više koristiti nego štetiti,al da nije dobro gledati i to je istina ,ali televiziju općenito
moj lovro obožava crtiće zadnjih mjesec ,pol dana je uključeni televizor s crtićima i on kad mu se gleda stane i gleda,najviše voli baby einstein,isto nije po hrvatskom,mislim da mu ne bude štetilo
a naravno da cijeli dan sjedi i gleda normalno da nebi dozvolila a vjerujem niti nitko ali sat dva na dan ne smeta-po meni
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimened stu 30, 2008 7:39 pm

Neznam, ja mislim da su crtići ok, ali u ograničenom vremenu. I mislim da se uz crtiće može dosta naučiti. Ali na neki način se slažem i s Happy, ako već ima malo problema s govorom tj. nije ga još razvijo, isto nebi davala crtiće na engleskom! Prvo treba svladat hrvatski, a i ovo bi moglo imati kontraefekt, tj. da se zbuni jeli to sad ball ili lopta? Mislim da je to možda preveliko opterećenje jer se nalazi trenutno u fazi kada se puno očekuje od njega!
Ugalavnom,da skratim, htjela sam reći, naučiti će pričati sigurano prije ili kasnije, ali mislim da bi mu bilo lakše da je sve oko njega na hrvatskom.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimepon pro 01, 2008 7:40 am

Mateja je napisao/la:
Neznam, ja mislim da su crtići ok, ali u ograničenom vremenu. I mislim da se uz crtiće može dosta naučiti. Ali na neki način se slažem i s Happy, ako već ima malo problema s govorom tj. nije ga još razvijo, isto nebi davala crtiće na engleskom! Prvo treba svladat hrvatski, a i ovo bi moglo imati kontraefekt, tj. da se zbuni jeli to sad ball ili lopta? Mislim da je to možda preveliko opterećenje jer se nalazi trenutno u fazi kada se puno očekuje od njega!
Ugalavnom,da skratim, htjela sam reći, naučiti će pričati sigurano prije ili kasnije, ali mislim da bi mu bilo lakše da je sve oko njega na hrvatskom.

evo, to je meni fascinantno...Kak si ti sad u par rečenica rekal točno to kaj sam ja mislila reći, a ja napišem 40575649 postova da objasnim, al nikak pa nikak...Kak bi rekla Žuža ( ili Aca, joooj, sad ne znam točno.. Naše prve riječi i rečenice - Page 4 605248 .) hvala Bogu pa su se naviknule na moje filozofiranje.... Naše prve riječi i rečenice - Page 4 605248 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 386911 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 569627
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimepon pro 01, 2008 8:02 am

žuža Naše prve riječi i rečenice - Page 4 386911 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimepon pro 01, 2008 8:22 am

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 386911 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 1:45 pm

Došli smo na rečenice od 4 riječi Naše prve riječi i rečenice - Page 4 967987
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 2:20 pm

zvrk06 je napisao/la:
Došli smo na rečenice od 4 riječi Naše prve riječi i rečenice - Page 4 967987


Naše prve riječi i rečenice - Page 4 42762 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 42762
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 2:29 pm

žuža je napisao/la:
zvrk06 je napisao/la:
Došli smo na rečenice od 4 riječi Naše prve riječi i rečenice - Page 4 967987


Naše prve riječi i rečenice - Page 4 42762 Naše prve riječi i rečenice - Page 4 42762

x Naše prve riječi i rečenice - Page 4 534560
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 3:00 pm

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 569627

To su ono baš rečenice prave bez stanke,al recimo ako nešto objašnjava zna koristit i 6-7 riječi,samo eto to nekako ne zovem rečeniciom,pošto stane,ili zapne,pa se zbuni itd
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 5:31 pm

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 782419
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitimesub pro 27, 2008 6:05 pm

Bravo Lana! Naše prve riječi i rečenice - Page 4 534560

Tak i Luka, jučer je cijeli dan govorio rečenicu koju mu je tata rekao a ide ovak: tata je stavio guralicu da se Luka ne udari. i to govori li govori...a jadan bi htio brzo sve reći i onda se isto, nakon milijun ponavljanja zaustavi usred rečenice, pa opet isponova, pa onda još doda da bi ga bubalo, da bi plakao, da bi išao teti doktorici...a jadan od silnog ponavljanja nekad zablokira, pa zamuca, al mi pazimo da mu se ne smijemo, jer mislim da bi ga to jako učinilo nesigurnim.

i naravno da sma snimila to njegovo izlaganje, međutim na photobucketu neće niti čuti jer ne smije biti veći filmić od 100MB, a naš ima preko 150 ( kad imamo fotić naštimani na najveći format snimanja i slikanja Naše prve riječi i rečenice - Page 4 66333 ) a na tynipicu je skidao i skidao pa nikako, da bi vidjela da bi skidao 12o minuta - prekinula sam, a vi mi zasad vjerujte na riječ dok ga ne snimim na djelu Naše prve riječi i rečenice - Page 4 38980
[Vrh] Go down
Sponsored content





Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Naše prve riječi i rečenice   Naše prve riječi i rečenice - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Naše prve riječi i rečenice
[Vrh] 
Stranica 4 / 17.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» kad kupit prve cipelice?
» u kojem tj. ste culi prve otkucaje svog bebaca?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: