Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ponosni na našu dječicu

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ponosni na našu dječicu Empty
PostajNaslov: Ponosni na našu dječicu   Ponosni na našu dječicu Icon_minitimepet oľu 09, 2018 9:06 am

Svi smo mi ponosni na naše malce, svaki njihov uspjeh je i naš uspjeh...Pa zato evo teme gdje možemo napisati kada smo bili posebno ponosni na njih jer su svojim trudom i zalaganjem postigli nešto posebno ili jednostavno kada su bili posebno hrabri...

Evo; moja Mia Maria već 3 godine pleše jazz dance, svaki drugi dan treninzi, kad su natjecanja onda su treninzi svaki dan. Doslovce krv, znoj i suze...ali prošle godine smo bili na svjetskom natjecanju gdje su osvojili srebrnu medalju!.
Dakle u kući imamo svjetsku medalju ali najveća medalja je sjaj u oku djeteta koje je postiglo takav uspjeh!
Pred nama su sada nova natjecanja i dodatni treninzi, sad je i Marta krenula tako da sam eto posebno ponosna na obje.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ponosni na našu dječicu Empty
PostajNaslov: Re: Ponosni na našu dječicu   Ponosni na našu dječicu Icon_minitimesri tra 25, 2018 8:35 am

Ponosni na našu dječicu 42762 Ponosni na našu dječicu 42762 za Miu, i Martica će sljediti njen primjer Ponosni na našu dječicu 742194

I moja Tena je osvojila zlatnu medalju na školskoj olimpijadi i jako smo bili ponosni na nju,
ubiti najveći ponos mi je to što je zaista dobra curica, poslušna i u školi također.
Neka samo tako ostane, imamo baš poseban pravi odnos mama i kćer... Ponosni na našu dječicu 938175
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ponosni na našu dječicu Empty
PostajNaslov: Re: Ponosni na našu dječicu   Ponosni na našu dječicu Icon_minitimepon tra 30, 2018 7:41 am

Tako je, najbolje kad smo sretni zbog njih zbog njih sami.
Svaki njihov mali napredak je nama najveća sreća i ponos!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ponosni na našu dječicu Empty
PostajNaslov: Re: Ponosni na našu dječicu   Ponosni na našu dječicu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ponosni na našu dječicu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: