Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 vrtic u sumi

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimesub sij 04, 2014 3:46 pm

http://www.tportal.hr/lifestyle/obiteljidom/307394/Zasto-u-bogatim-zemljama-djecu-tjeraju-u-sumu.html
sta mislite o ovom
meni je ok, ja nisam pristalica toga da se djeca odgajaju pod staklenim zvonom
[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica
tamic


Female
Broj postova : 1715
Age : 43
Registration date : 19.04.2013

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimepon sij 06, 2014 1:39 pm

Zanimljivo za procitati.Paa meni djelomicno,mislim da mi je cjelodnevno na -10 to malo previse,ili mi jednostavno nismo navikli. Ali definitivno nisam pristalica "staklenog zvona"..kod nas u vrticu s druge strane premalo idu vani...ono izadju vani u njihovo ogradjeno igraliste, koje mi je kod P ionako previse umjetno,ali u neke vece setnje,izlet,bilo sto...jos ove godine (predskolske,da bude jasno vrtic u sumi 386911 ) nikako,pod izlikom da je velika grupa sa previse male djece.
Eto neka sredina bi bila idealna vrtic u sumi 13329 
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimepon sij 06, 2014 8:09 pm

kad bi mi mogli birati bilo bi malo suma malo zatvoreni vrtic
Moji budu dosta napoljhu, zivim na selu
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimeuto sij 07, 2014 11:30 am

Naši budu jako puno vani. Vrtić ima veliko dvorište, a idu i u duge šetnje...imaju natkrivenu terasu pa ako je baš kriza puste ih van i po kiši....tu u natkrivenom...
Inače sam čitala nešto od R.Rajovića...bio je u nekoj hladnoj kišnoj zemlji, ako se ne varam Danska..kaže kiša pljušti igraonica prazna...tete i djeca vani u kabanicama i čizmama...
Moraju se čeličiti jer kako se poslije u školu ako su pod staklenim zvonom...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimečet sij 09, 2014 9:51 am

sve je to ok, ali po meni malo pretjerano... šta će im čeličenje kad će kasnije cijeli život biti zatvoreni u zgradi od škole, faksa, posla.... mislim da ima i boljih načina...
ok mi je sve što je u granicama normale a ovo mi je ipak ekstrem...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimečet sij 09, 2014 3:04 pm

imunitet se stice u vrtickoj dobi.
Moji su relativno zdravi a budu vani i po zimi i snijegu. Slazem se da je previse cijelo vrijeme u vrticu biti vani po zimi ali je zato ljeti super im.
[Vrh] Go down
ena88
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 2
Registration date : 09.02.2014

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimened vel 09, 2014 5:40 pm

Pa nije li dokazano da se zimi virusi lakše šire upravo zbog toga što su ljudi čitavo vrijeme u zatvorenim prostorima u kontaktu? Vrtići su tu posebno na udaru.

Zato mi je ideja super. Pogotovo kod nas na obali gdje su temperature cijele godine prikladne za takvo nešto  vrtic u sumi 13329 
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitimepon vel 10, 2014 11:23 am

e bome kod nas u kontinentalnoj HR nisu uvjeti za pustiti dijete van po takvoj hladnoći...npr prije 3 tjedna je bilo pola metra snijega, padala je ledena kiša i još k tome je tem. bila -12 °C...dakle ovisi o podneblju i uvjetima da se takav vrtić može održati na otvorenome..
[Vrh] Go down
Sponsored content





vrtic u sumi Empty
PostajNaslov: Re: vrtic u sumi   vrtic u sumi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vrtic u sumi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» odlazak u vrtic nemora biti bolan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: