Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Postoji mogućnost - nesigurna sam

Go down 
+9
ninana
Kikica
*Ana*
Zabica
zvrk06
zeljkica0205
*Dijana*
Enea
Madagaskar
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Madagaskar
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 4
Registration date : 21.10.2012

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 9:44 am

Ovdje sam nova, i molim ne zamjerite mi ako negdje pogriješim. Ne znam dali sam trudna, sve je počelo pred malo manje od mj. dana kada sam imala nasilni odnos s bivšim. Bila sam sigurna da neće biti ništa od toga jer nisam bila opuštena, nisu bili plodni dani, i prva trudnoća nije sam tako došla.
Međutim već pred tjedan i pol imala sam laganu vrtoglavicu i mučilo mi se, što sam pripisala stresu, imala sam i bolove u donjem djelu kičme isto pripisala san događaju, sada mi je menga 2 dana u zakašnjenju, temperatura mi je već 3 dana 37.4 , 37.3 .
Nekih drugih znakova / simptoma nema, ovi prijašnji su nestalii. Sutra je radni dan pa ću do ljekarne po test, ali dajte mišljenja, dali postoji mogućnost da sam ostala trudna?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 9:55 am

hm,i moze biti,ali i nemora...ne znaci da su to simptomi trudnoce,ali mogu biti...ali mene vise buni druga recenica Postoji mogućnost - nesigurna sam 168724
[Vrh] Go down
Madagaskar
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 4
Registration date : 21.10.2012

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 10:04 am

Ah Enea znam da činjenica nije važna ne bih je navela. ne ponovilo se više nikada ni meni ni nekom drugome.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 10:37 am

Postoji mogućnost - nesigurna sam 877388 jel bi to onda bila željena trudnoća ilí? Postoji mogućnost - nesigurna sam 405635
Bilo kak bilo,ne ponovilo se,i nek bude kak ti hoćeš,i savjetujem test,ili
odlazak giniću!
Simptomi,kod svake žene su drugačiji,to ti nijedna od nas
nemože tvrdit,ní pretpostavit!
Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627 te,i ostani s nama,tipkaj nam!
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 10:47 am

Dobro nam dosla!
SimPtomi mogu biti trudnoca ali i ne moraju. Za par dana napravi testic.
Ne ponovilo se !!!!cuvaj se!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 11:22 am

A joj
Simptomi definitivno mogu bit od trudnoće, al nemora značit da je to u pitanju, sutra po testić i javi nam. Nek bude onako kako ti želiš Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627 Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Madagaskar
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 4
Registration date : 21.10.2012

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 11:39 am

A gle nije da je željena trudnoća, nekako me je i sram te situacije, sram me otići kod ginekologa. Morati ću danas do dežurne ljekarne da sutra ujutro odmah mogu napraviti test.
Nadam se da je sve posljedica traume.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 12:17 pm

Nemora te bit sram!nisi ti gin.ni prva ni zadnja!
Osim toga,nemoras mu reći istinu ako ti je neugodno?
Reci,da se dogodilo neplanski,šta sad?
Ne znam,o čemu se zapravo radi,ali da,neka bude
kako želiš!
Od kud nam tipkaš?kolko imaš god.?
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 4:36 pm

A joj, simptomi mogu, a i ne moraju biti trudnoća. Nemora ti buti neugodno, ti nisi ništa kriva Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627 Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 7:28 pm

Ajme Postoji mogućnost - nesigurna sam 168724
Cure su sve rekle. Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627 te!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimened lis 21, 2012 7:59 pm

Dobrodošla na forum!!!!
Javi nam se sutra kada napraviš test.
Neću pisati puno da se ne ponavljam za curama...
Neka bude kako ti želiš Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimepon lis 22, 2012 8:10 am

Moguće da je ipak sve zbog stresa od traume, nemoj se opterećivat nego po test pa šta bude Postoji mogućnost - nesigurna sam 13329 Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627 Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627 Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimepon lis 22, 2012 11:21 am

Kikica je napisao/la:
Dobrodošla na forum!!!!
Javi nam se sutra kada napraviš test.
Neću pisati puno da se ne ponavljam za curama...
Neka bude kako ti želiš Postoji mogućnost - nesigurna sam 569627
:potpis
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimeuto lis 23, 2012 11:13 am

Bok, kako si?
Što kaže test?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimeuto lis 23, 2012 11:30 am

Madagaskar????
Što se događa, jesi dobro, jesi napravila test???
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimeuto lis 23, 2012 11:47 am

Postoji mogućnost - nesigurna sam 204166 me,dok se tak jednom javi,i nestanu!
Nadam se,da je dobro!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimeuto lis 23, 2012 12:17 pm

*Dijana* je napisao/la:
Postoji mogućnost - nesigurna sam 204166 me,dok se tak jednom javi,i nestanu!
Nadam se,da je dobro!
Bitno da mi brinemo...
[Vrh] Go down
mamicaa555
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 14
Registration date : 25.09.2013

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet vel 13, 2014 3:17 am

Divne moje zene. Pomagajte. Imam policisticne jajnike i ciklusi mi traju prek 40 dana. Nezz kaj da radim s tim. Zna mi i jedan mjesec preskocit. Zadnja m mi je bila 18.12 znaci preskocila je 1 mjesec.opet je nema. Simptome nikakve nemam osim sto ne jajnici bole. I mislim da trudnoca nije moguca posto muz nije svrsavao u mene. Jos sam sad dobila upalu svega i temperaturu koju nisam imala 13 godina :-\. E da nedavno sam imala gljivicnu al nisam isla ginicu. Nemre gore :-(
[Vrh] Go down
mamicaa555
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 14
Registration date : 25.09.2013

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet vel 13, 2014 3:19 am

Da napomenem 18.12 je bila zadnja m
1 mjesec je preskocila i od tada je opce nema
[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica
tamic


Female
Broj postova : 1715
Age : 43
Registration date : 19.04.2013

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet vel 13, 2014 7:38 am

A šta te točno zanima? jedini pametni savjet koji ti mi možemo dati je da odeš ginu. Pogotovo s obzirom na upalu,gljivice...nikako nisu stvari s kojima se treba zezati. Ukoliko sumnjaš u trudnoću,napravi test.
Imala sam osobno upalu mjehura i kasnilo mi je dobrih tjedan dana. Opet ti to ne pomaže,s obzirom da dugo kašnjenje i situaciju s jajnicima.Trk na pregled i sretno  Postoji mogućnost - nesigurna sam 742194 
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet vel 13, 2014 8:34 am

Svakako otiđi kod gin na pregled.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet vel 13, 2014 9:58 am

Moraš kod ginekologa hitno!!!!
Kako si riješila gljivice bez pregleda i terapije.
Poznato je da se gljivice dugo liječe i kad prođu potrebno je još neko vrijeme terapije da to bude 100%.
Nemoj se zezati s tim...bila mlada ili stara žena mora čuvati organe koje je čine ženom...
Sreetno i javi se kakoo je prošao pregled.
[Vrh] Go down
mamicaa555
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 14
Registration date : 25.09.2013

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet vel 13, 2014 10:01 am

Hvala vam na savjetu.volim vas sve.tako cu i napravit. Al iduci tjedan cu ic. I javit cu vam rezultate svakako.puse svima
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimepet vel 14, 2014 11:27 am

svakako nam javi. Ja sam poslije poroda drugog zaglavila neke bakterije i gljivice i mm je morao piti tablete i uz to jos apstinencija a ja dobila 2 vrste vaginaleta
[Vrh] Go down
mamicaa555
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 14
Registration date : 25.09.2013

Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitimečet oľu 06, 2014 5:14 pm

2 i pol mjeseca nisam dobila i isla sam ginekologu. Napravila sam test negativan je. Posto mi ciklusi traju preko 40 dana kaze ginic da to nisu nikakvi ciklusi. Dao mi je opet yaz kontracepcijske pilule koje sam pila.nema kao svrhe cekat da dobijem jer vjerovatno ni necu tak da sam ih morala odmah pocet pit.evo da vam javim kaj je bilo.puse svima i sorry na cekanju
[Vrh] Go down
Sponsored content





Postoji mogućnost - nesigurna sam Empty
PostajNaslov: Re: Postoji mogućnost - nesigurna sam   Postoji mogućnost - nesigurna sam Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Postoji mogućnost - nesigurna sam
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: