Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Plaćati li hrt-u pristojbu?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimečet svi 31, 2012 1:30 pm

http://www.hrt.hr/fileadmin/video/ver_2_Odjava_prijamnika_2011.pdf
Poslala ovo dok smo se selili ali nisam dala ovjeriti kod javnog bilježnika pa mi poslali natrag poštom.
I naravno da trebam platiti ovaj mjesec makar će i podstanari platiti(ako su se opće prijavili-nadam se radi njih da nisu) pristojbu. Plaćati li hrt-u pristojbu? 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 5:45 am

Ja sam doslovno alergična na hrt gadi mi se jer svi mi imamo ilil t-com...optimu bla..bla...i rekao mi tip koj mi je došao s ugovorom za optimu kad sam uključivala da oni plačaju hrt za njihove programe a mi plačamo optimu pa koj k Plaćati li hrt-u pristojbu? 896458 onda moramo plačati i te kretene 80 kn to je porez na nas budale Plaćati li hrt-u pristojbu? 34244 Plaćati li hrt-u pristojbu? 34244 Plaćati li hrt-u pristojbu? 34244 Plaćati li hrt-u pristojbu? 34244
trebala bi biti ko moja šogi odjaviti se i nikome otvarati vrata tako ona radi već 5 god.al sad joj je super jer više nema onih inkasatora pa pojeo vuk magare nitko je nemože skužiti....
e da osim ako ne naprave kao što prijete da se naplačuju preko struje Plaćati li hrt-u pristojbu? 34244 Plaćati li hrt-u pristojbu? 34244
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 8:28 am

Ja mislim da te može skužiti sa radarom, po mojoj ulici dugo su se vozali kombijem i antenicom, to valjda hvata frekvenicije i vidi koliko je tvejaca uključeno u nekom krugu, a zna koliko ih je prijavljeno. Ja sam ih onda pustila u kuću i opet su došli nakon pola godine inkasatori i pitali me jel imam tv-ja kažem, ne da ga imam, nego ga i plaćam...susjeda me prijavila....
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 12:53 pm

Susjedi.. Plaćati li hrt-u pristojbu? 66333

A mene odma bila zadavila na ovoj adresi di sam sad da li smo se prijavili? Plaćati li hrt-u pristojbu? 463315
A zasad nas nebre nać je sam zvala s novog telefona, ma može me ustvari nać..ma ljuta sam!!! Koja je to glupost!?!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 2:04 pm

Pa kaj je s onom peticijom kaj smo svi potpisivali??? Bu kaj od toga? Pa ovo je živa pljačka..
A navodno su skupili dovoljno potpisa, samo valjda to treba sprovesti sad ili kaj... ma užas!!Svi smo baš ogorčeni radi tog glupog HRT-a. Uopće ga ne gledamo..
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 2:06 pm

Da, susjedi, zapravo ona baba iz prizemlja.
Od 9 stanova u katu inkasator pokuca na moja vrata i kod još jednog tipa, a samo mi smo gore, ostali stanovi su apartamni u koje ljudi dođu samo po ljeti.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 2:07 pm

Da, sad čekam da nama pokuca..ili kaj bu već. Plaćati li hrt-u pristojbu? 204166
Je i skoro 50kn sam platila j.b. za žig.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimepet lip 01, 2012 7:26 pm

Ne smije ti on ući u stan, ako mu ne dozvoliš.
Pita te, imate li tv prijemnik i smije li ući....idu po dvojica....
Ako ga ne pustiš nikom ništa, ali ne znam kako je kad te poslije uhvate jer si pišu kad su bili.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimesub lip 02, 2012 9:09 am

Plaćati li hrt-u pristojbu? 152327 Plaćati li hrt-u pristojbu? 15485
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitimened lip 03, 2012 5:39 am

kikice pa di su ti radari za ovu šugu od moje šogi Plaćati li hrt-u pristojbu? 896458 Plaćati li hrt-u pristojbu? 386911 Plaćati li hrt-u pristojbu? 386911 5 gof.koliko ja znam mogu ja nju prijaviti bez beda al onda bi ja to imala na savijesti a to mi ne treba ...iako sam miljon puta pomišljala na to kad bi napravila generalno sranje al ona stanem pomislim i kažem sama sebi ona je smeće i nek živi s tim ja nisam takva.... Plaćati li hrt-u pristojbu? 896458

kikice pa susjedi sve najbolje znaju... Plaćati li hrt-u pristojbu? 386911 Plaćati li hrt-u pristojbu? 386911 Plaćati li hrt-u pristojbu? 386911 ja bi joj rekla bakice sad ti to i plačaj Plaćati li hrt-u pristojbu? 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plaćati li hrt-u pristojbu? Empty
PostajNaslov: Re: Plaćati li hrt-u pristojbu?   Plaćati li hrt-u pristojbu? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plaćati li hrt-u pristojbu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Posao i financije-
Forum(o)Bir: