Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?

Go down 
+7
Aca
*Dijana*
nanino
Mateja
Kikica
Zabica
Josipa
11 posters
Autor/icaPoruka
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimepet oľu 09, 2012 9:58 am

Kao što u naslovu pše znaim me kada ste počeli vaše bebače stavljati na nonu? Laru i Petru sam počela sa kojih 9 mjeseci a Mariju sam jučer bezveze stavila i popiškila se, ja sma bila presretna a ona se zadovoljno smijala! i danas ujutro sam ju ponovno stavila i opet je piškila. Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  848286

Jučer mi je bila patronažna sestra i ja joj kažem da je Marija piškila u nonu i ona kaže super samo neka ju stavljam svaki dan u isto vrijeme. Kaže prije su djecu stavljali na nonu čim su počeli samo stalno sjediti ali od kad su se počele koristiti pampers pelene žene su to prestale raditi.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimepet oľu 09, 2012 10:07 am

Ja sam počela Anu stavljati dosta kasno, već je imala 2 g, a Luciju sa 12 mj.

Meni je mama rekla da je ona i mene i sestre sa god dana odvikla od pelene. Počela nas je dosta rano stavljati.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimepet oľu 09, 2012 10:08 am

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 za Mariju Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  534560
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimepet oľu 09, 2012 10:09 am

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 za Mariju....miš mali....Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  807292
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimepet oľu 09, 2012 10:10 am

Ja Luku nisam tako rano a neću ni Katju. Kad bude shvaćala šta radi ćemo početi s tim!

malo OT ali spomenula si nešto sjedenje, jel Marija sjedi već?
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimepet oľu 09, 2012 10:53 am

Ne sjedi još samostalno ali na dobrom je putu da uskoro počne!
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:13 pm

bravo za Mariju!! ja sam svoje čim su pokazale znakove da sjede...dakle sa 4,5 5 mjeseci...ostatak priče znate da se ne ponavljam...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimeuto svi 15, 2012 5:52 pm

Marija je danas prvi put kakala u nonu Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  13329
Pošto sam ju vidjela da tiska i razmišljam kako ću joj pomoći tiskajući joj nogice prema stomaku i Petra mi kaže mama a zašto ju nestaviš na nonu? Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  13329 ja kažem ajde dodaj mi i stavim Mariju i nakon pola minute sam čula da tiska ali pošto nisam čula da je govno palo mislila sam da nije ništa napravila i dignem ju i šokiram se jer je ipak kakala! Baš sam bila zadovoljna! Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimeuto svi 15, 2012 5:53 pm

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  386911 Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimeuto svi 15, 2012 7:42 pm

Ma prava je to cura... Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  534560 Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimeuto svi 15, 2012 8:52 pm

Jooj blago tebi!!! Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 za vas !! Super !! Ova moja neće ni da je pogleda,niti uzme niti da se bar igra s njom Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  386911 Mi ćemo imati s time velikih problema!!
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimesri svi 16, 2012 7:33 am

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 Marija
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimesri svi 16, 2012 8:58 am

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 Maruškice!!!!
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimesri svi 16, 2012 6:05 pm

Vau.. super to njoj ide!! Bravo za Mariju!!
Ja sam Lukasa počela redovito stavljati malo prije godinu dana starosti. Prije toga sam ga znala samo povremeno staviti da se upozna..
Al sad ide redovito na školjku i skoro svaki put je uspješno, ak ne kaka, barem se popiša..
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimečet svi 17, 2012 7:30 am

Bravo za Mariju Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitimečet svi 17, 2012 8:11 pm

Alice je napisao/la:
Jooj blago tebi!!! Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  42762 za vas !! Super !! Ova moja neće ni da je pogleda,niti uzme niti da se bar igra s njom Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  386911 Mi ćemo imati s time velikih problema!!

Alice, ne brini, tak je i meni Iva, užasavala se lonkice i sama odjednom počela piškiti i kakati u lonkicu, a dan ranije je vrištala na samu pomisao na nju Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  386911 ja sad već razmišljam čim zatopli da joj prestanem i preko noći stavljati pelene jer piški prije spavanja i čim se probudi, pelena ujutro redovito suha

Bravo za malu pametnicu Mariju!!!

Ja sam Emu počela sa godinu dana stavljati ali nikakve koristi od toga, tek je sa 2 godine i 1 mjesec odjednom počela piškiti i kakati u lonkicu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Empty
PostajNaslov: Re: Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?    Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kada ste počeli bebu stavljati na nonu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kada bebu preselit u svoju sobu?
» Kad ste prvi put osjetile bebu
» 20 nacina da pokrenete svoju bebu
» cime nikad nemojte hraniti bebu!
» kada? kada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: