Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

štrajk dojenja?!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

štrajk dojenja?! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 10:33 am

Ajde barem hoće hipp pojesti!

[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak

Female
Broj postova : 115
Registration date : 23.02.2012

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 1:20 pm

E jesu ta djeca mustre! Svaki ima neku svoju foru!
Kaže pedica da vjerovatno više niti neće dojit jer je skužio drugu hranu, pa da, on je sad već 'veliki' štrajk dojenja?! - Page 2 360182
A baš mi je nekak krivo kaj si je odlučio da više neće... al dobro kaj je tu je!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 02, 2012 10:22 pm

A jbg ajde budi sretna barem je sisao 6 mjeseci , neka djeca nesisaju ni toliko(moje prev dvije su sisale ni mjesec dana)

[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 03, 2012 7:17 pm

natasak štrajk dojenja?! - Page 2 569627 znam da je tesko ali bitno je da je dojio bas tih 6 mjeseci

štrajk dojenja?! - Page 2 NVpgp1

štrajk dojenja?! - Page 2 Q7pVp2
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimened oľu 04, 2012 7:53 am

Sad sam se već malo privikla, a on je sad skužio da se i iz bočice može fino napapati, ja mu pomješam pola mog mlijeka pola hipp i sad hoće piti i vodu iz bočice.... koji nagli preokret!!!
štrajk dojenja?! - Page 2 848286
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimened oľu 04, 2012 2:55 pm

Evo i mi smo u sličnoj situaciji. Noćas je kod prvog buđenja normalno sisala, a kod drugog buđenja ni blizu, prederala se. Pa sam joj dala malo čaja, popila je i nastavila spavati.
Kasnije je sisala opet normalno, pa sam mislila da noćas možda nije bila gladna (ma da bi u pravilu uvijek sisala, bila gladna ili ne).
E sad popodne opet nije htjela. Tek kad sam joj bočicu napravila je jela, i to je bila baš sretna, sve je popila!

Sad sam ga zakomlicirala, uglavnom izgleda da neželi više sisati! štrajk dojenja?! - Page 2 34451 Ali ne voli baš ni papati na žličicu, tako da bi vjerojatno bila najsretnija kad bi samo na bočicu papala!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimened oľu 04, 2012 10:32 pm

Moja dosta već jede na žličicu, većinu kašica smo probali i sve jede(bilo voće ili povrće)+ rižolino(tj. nestle kukuruz i riža) ali dajem joj kašicu premda mi je mama rekla što joj nepravim na bočicu ali mene strah da će onda prestati sisati pa joj nedajem na bočicu(samo čaj dobije na nju)!
Mateja super da imaš adaptiranog doma, ja nemam i da mi se desi da u noći počne vrištati neznam što bi napravila, vjerojatno bi ju stavila u kolica i kašicu joj dala!

[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 05, 2012 7:30 am

Mateja, super je kad hoće jesti na bočicu, budi sretna to je najmanji problem, a znaš da se fino napapala!
Noa je tek bočicu prihvatio kad je odbacio cicu, a tak je bilo i sa kašicama na žlicu...valjda m treba jedno vrijeme da skuže da se i sa žlicom mogu najesti štrajk dojenja?! - Page 2 66333
sad pak kad se probudi u 5 ujutro neće više ni bočicu nego moramo otvoriti neku voćnu kašicu i sjedimo i jedemo.... ja jedva gledam štrajk dojenja?! - Page 2 518344 a on sav sretan!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 05, 2012 9:02 pm

Ma Katja obožava bočicu, sva se počne trest kad ju vidi. I baš puno čaja popije tijekom dana.
Evo danas sam probala sa mrkvom, i umiješala joj u to rižine pahuljice i smazala je sve. Baš sam bila iznenađena, ni pisnula nije, samo lijepo papala. Eto, prelazimo onda za sada na povrće.
Josipa, ona već neko vrijeme popodne/predvečer popije bočicu, jer sam skužila da se nenajede kad sisa, nebude više dovoljno mlijeka. A ostatak dana sisa!
Natašak, i ja mislim da ne kuže da se mogu i na žlicu najesti, skroz čekaju kad će sika/bočica. Uf mogu misliti kako ti je u 5 ujutro štrajk dojenja?! - Page 2 405635

Koliko vam djeca nakon kašice ostanu siti? I koliko količinski pojedu, otprilike?
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 7:39 am

Noa pojede malo više od pola one velike teglice, jako voli one hippove za laku noć od keksa ili griza s jabukom i kruškom (ja mu ih nekad dam i preko dana), a one što se rade s vodom ili mlijekom oko 3-4 velike žlice.... povrće ili voće isto tako, a drži ga to jedno 3-4 sata sigurno!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 12:21 pm

Marija pojede pola velike znači 95 ml a nekad zna i onu malu cijelu smazat 125 ml! ako u nju nestavim ništa onda je za 2 sata gladna a ako stavim prezle ili petit keks onda 3 i po sat izdrži!

[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 09, 2012 9:58 am

tako i katja otprilike! izgleda da će ona biti povrtno dijete štrajk dojenja?! - Page 2 386911 pokušali smo s mrkvicom i obožava ju, tako da se sada prebacujemo na povrće. danas ćemo prvi puta špinat papati! što se tiče dojenja, sve manje dojimo jer sve manje mlijeka imam, ali dobro, dokle ide - ide!
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimepet oľu 09, 2012 5:01 pm

Baš me zanima kak vam proći špinat, mi još nismo probali.....
Ja se još izdajam... stvarno mi već ide na živce, al svaki put pokušavam sve manje i manje izdojit da mi brže nestane mlijeka, al uvijek isto čini mi se... štrajk dojenja?! - Page 2 735845
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimesub oľu 10, 2012 12:14 pm

Probaj sa hladnim oblozima, i samo izdoji onoliko koliko moras da ti se ne upali, jer sto manje izdojis manje ce se stvarati.
Jucer smo spinat jeli, pojela je sve i to bez da se ijednom bunila. Medjutim, danas ga nije htjela štrajk dojenja?! - Page 2 66333 Ma joj tko ce ju znati vise, sutra cemo opet mrkvicu!
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak

Female

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitimepon oľu 12, 2012 7:22 am

Mateja je napisao/la:
Jucer smo spinat jeli, pojela je sve i to bez da se ijednom bunila. Medjutim, danas ga nije htjela štrajk dojenja?! - Page 2 66333 Ma joj tko ce ju znati vise, sutra cemo opet mrkvicu!

A ko zna šta je u tim malim glavicama štrajk dojenja?! - Page 2 569627 I Noa voli mrkvicu...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: štrajk dojenja?!   štrajk dojenja?! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

štrajk dojenja?!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2