Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kada bebu preselit u svoju sobu?

Go down 
+12
Zabica
Giovanna
Alice
Kikica
biba
nanino
Mateja
Josipa
zvrk06
Enea
vedrana87
natašak
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimesri tra 25, 2012 7:06 am

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 42762 kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 42762 Noa, Mia i Marta
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimesri tra 25, 2012 11:25 am

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 42762 za pametnu djeciicu i spavalice
[Vrh] Go down
Vanessa24
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 1
Registration date : 20.01.2016

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimesri sij 20, 2016 9:30 am

Pozdrav cure :) evo i ja muku mučim s ovim problemom... Imam curicu, sada će godinu dana ubrzo i spava samnom i mužem u sobi, iako smo mi njoj uredili njezinu sobicu, ona je još s nama, nekako je meni tako lakše, jer mi je bliže naravno. Hm... ali opet, ne bi željela da se navikne na to, jer smo onda sobicu uređivali bezveze, a jako je lijepa :), a mislim da to nije dobro ni za nju ni za nas... samo... neznam kad je pravo vrijeme, ili je pravo vrijeme već došlo, samo ja odugovlačim s tim :D ? Pozz cure ! :)
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimesri sij 20, 2016 1:20 pm

Vanessa kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 879510 na forum. Moje su cure bile s nama u sobi dugo, imale su 6 i pol i 4 i pol godine. Meni je starija bila premala da ju selim kad se manja rodila (imala je 2g i 2 mj), ali mi nismo uredili sobu za bebu. Mi smo sobu uredivali kad smo odlucili da cemo ih preselit. Meni je bilo lakse da su s nama u sobi.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimesri sij 20, 2016 1:23 pm

Vanessa24 je napisao/la:
Pozdrav cure :) evo i ja muku mučim s ovim problemom... Imam curicu, sada će godinu dana ubrzo i spava samnom i mužem u sobi, iako smo mi njoj uredili njezinu sobicu, ona je još s nama, nekako je meni tako lakše, jer mi je bliže naravno. Hm... ali opet, ne bi željela da se navikne na to, jer smo onda sobicu uređivali bezveze, a jako je lijepa :), a mislim da to nije dobro ni za nju ni za nas... samo... neznam kad je pravo vrijeme, ili je pravo vrijeme već došlo, samo ja odugovlačim s tim :D ? Pozz cure ! :)


Dobro nam došla Vanessa!!!
Pošto je curica od početka s vama, mislim da je pravo vrijeme onda kad ona bude na to spremna.
Ja bi krenula s dnevnim spavanjem, onda polako noć...
Ti najbolje poznaješ svoje dijete pa se njoj prilagodi.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimesri sij 20, 2016 9:25 pm

avaka mama zna svoje dijete i kad je pravo vrijeme. Mislim da se oni lakse naviknu u svojoj sobi dok su manji.
[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica
tamic


Female
Broj postova : 1715
Age : 43
Registration date : 19.04.2013

kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitimečet sij 21, 2016 7:25 am

Vanessa dobro došla!
Slažem se s Kikicom da je najbolje s dnevnim spavanjem počet i privikavanjem na sobu kroz igru...da se prvo navikne na nju. A pravo vrijeme ćeš ti najbolje znat...pokušaj s dnevnim pa ćeš vidit reakciju kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Sponsored content





kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kada bebu preselit u svoju sobu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 20 nacina da pokrenete svoju bebu
» Madrac za spavacu sobu
» Kad ste prvi put osjetile bebu
» cime nikad nemojte hraniti bebu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: