Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pomozimo drugima

Go down 
+2
*Dijana*
ira
6 posters
Autor/icaPoruka
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimesub vel 18, 2012 1:45 pm

Na facebooku sam osnovala grupu u kojoj pokušavamo što više pomoći onima kojima to stvarno treba..
a što nas više ima, veće su šanse da ćemo pomoći
ako se itko želi učaniti u našu malu obitelj i pomoći da mi pognemo, neka mi se javi...da Vas dodam
nije navlakuša, znam da u današnje doba ljudi se na sve naćine žele okoristiti, nažalost i to smo okusili ali nije nas unazadilo, dapaće, samo nam je dalo dodatni poticaj
Pomozimo drugima 616445 Pomozimo drugima 616445 Pomozimo drugima 616445
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimened vel 19, 2012 12:01 pm

Pomozimo drugima 616445 Pomozimo drugima 42762
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimened vel 19, 2012 12:23 pm

Pomozimo drugima 311573 za uspješan rad...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimened vel 19, 2012 1:43 pm

Pomozimo drugima 269704 da bude uspjesno
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimened vel 19, 2012 3:31 pm

evo kopirati ću akciju u kojoj trenutno sudjelujemo pa ako netko može pomoći neka mi se javi:

Krenula je 100 akcija FB Humanitaraca širom Hrvatske i inozemstva. Iako je suradnja između gradova svaki puta prisutna po prvi puta službeno sudjeluju svi naši gradovi u kojima je grupa pokrenuta. Pula, Rovinj, Split, Osijek, Varaždin, Dubrovnik i Zagreb. Naravno i nezaobilazna dijaspora koja je već neko vrijeme sa nama. Molim vas sve javite se u što većem broju, zalijepite objavu na svoje zidove, u grupe u kojima ste, na zidove svojih prijatelja,...

Dakle ovako; napokon se konkretiziralo po pitanju donacije za Vukovar. Naime, riječ je o samohranoj majci s tri predivne kćeri, 14, 13 i 3 godine. Mjesečno ukupno raspolaže s 2000 kn, od čega 500 kn plaća najam (a najavljeno joj je da će se povisiti na 600) i režije cca 300 kn. Griju se na drva,a njih kupuje metar po metar,ovisno kako se snađe da ih kupi...Na sreću,nijedna od njih 4 nema zdravstvenih problema,a dolje navedeno je sve što im konkretno treba:

-drva za ogrijev (radim na tome,nadam se da ću uspjet nešto riješit)
-odjeća za kćeri od 14, 13 i 3 godine(broj ni same nisu znale pa se moramo orijentirat ovako), računamo od čarapica do jakni
-obuća (br.40, br.39, br.38, br.26)
-kompjuter, printer (2 cure su školarke, to im je potrebno, a nemaju nijedno)
-sokovnik (za najmlađu curicu)
-deke i pokrivači
-ručnici
-higijena za kupaonu
-šamponi, paste za zube
-prašak za rublje, det.za suđe
-prehrana--od mlijeka i ostalih namirnica s dugim rokom trajanja do mahunarki, krumpir, ulje i sl.....voće..povrće...sve!)
-školski pribor
-od lijekova za svaki slučaj samo nešto protiv bolova, temperature i sl.
-tele 2 bon??

i na kraju...kćeri su strašno skromne, ali su ipak cure i u razgovoru je najstarija pruipitala ima li šanse za malo kozmetike?

POKRENI SE!!!
[Vrh] Go down
Ade81
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Ade81


Female
Broj postova : 174
Age : 43
Registration date : 01.02.2012

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimesub oľu 24, 2012 9:30 pm

Ajme divno, evo jel još nešto od ovoga gore treba. Ako ne nešto konkretno, možda bon se može, ja kupim i pošaljem ti u pp. Jer želim pomoći a željela bih ostati anonimna.
Često tako pomognem i mladima iz stambene zajednice, pokrenula sam se kada sam vidjela reklamu na TV-u http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/166479/Mozete-li-i-vi-uciniti-nesto-za-djecu-i-mlade-bez-roditeljske-skrbi.html a može se i ovdje pročitati.
[Vrh] Go down
http://djeca-mi.blog.hr/
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimened oľu 25, 2012 2:54 pm

javljam da smo akciju za Vukovar obavili...i još nakon toga par njih..trenutačno smo na akciji za pomoć obitelji sa 4-ero djece, od kojih jedno ima problema sa bubrezima..
jako im je teško, i potrebno im je sve..mi smo bili tamo, odnijeli malo hrane za početak, ali to će oni jako pbrzo potrošiti
Ade, to bi bilo divno od tebe da možeš uletiti s bonom, jer upravo to im najviše i treba...hranu, igračke, to ćemo ja mislim lakše skupiti nego hranu i higijenske potrepštine...
ajde molim te kad ti bude zgodno javi mi se u pp
[Vrh] Go down
Ade81
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Ade81


Female
Broj postova : 174
Age : 43
Registration date : 01.02.2012

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimened oľu 25, 2012 4:31 pm

Poslala sam ti pp.
[Vrh] Go down
http://djeca-mi.blog.hr/
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimepon oľu 26, 2012 8:28 pm

Drage naši, pokrećemo akciju za obitelj sa četiri predivna sina ( 1,2,3 i 4 god ) Majka i otac su nezaposleni. Žive od dječjeg doplatka i rodiljne naknade koja im je nedostatna za plaćanje podstanarstva, režija i ostalih primarnih životnih troškova. Najpotrebnija im je HRANA i HIGIJENSKE POTREPŠTINE ( s naglasnom na pelene br. 4 i kozmetiku za njegu djece ). Dječica su predivna i jako lijepo odgojena, a roditelji vrlo skromni. Jedno od četvero djece od rođenje ima teško oštećenje bubrega, zbog čega svake dvije godine mora na operaciju koju ne subvencionira HZZO, nego sve moraju platiti sami.
U vrlo su teškoj situaciji, pa vas molimo za pomoć! Hvala od srca ♥
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimesri tra 04, 2012 9:02 pm

akcija nam traje još ovaj tjedan
skupili smo robu kompletno za sve, hrana i higijenske potrepštine su skupljene, ali naravno da toga uvijek fali i ne može biti viška
Hvala svima koji su se javili za pomoć Pomozimo drugima 13329
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimepet tra 06, 2012 6:30 pm

sutra idemo zaključiti ovu akciju i zbilja se radujem što ćemo im olakšati malo ove blagdane.
Jutros smo več bile u novoj izvidnici, ako tko može pomoći, neka mi se javi u inbox Pomozimo drugima 13329

"Pokrećemo akciju za samohranu majku sa djevojčicom. Otac ih je napustio. Nemaju svoj dom, nego žive kod ujaka. U velikoj su nevolji, jer je majka nezaposlena, pa jedva skuplja novac za kruh, a o potrebama male školarke da i ne govorimo. Otvorila je ormarić u kojemu drži hranu, a tamo je imala pola litre ulja, malo octa i vegete. NIŠTA više :( Socijalna radnica nam je rekla da su stvarno više gladne nego site i da je gđa Z. jako dobra, skromna i poštena osoba, kakva se čini i na prvi pogled. Kćerka je odlična učenica unatoč lošim životnim uvjetima. Najpotrebnija im je hrana i higijenske potrepštine.Obje nose cipele br. 39 i odjeću 38. Pitale smo i kćer što bi ona željela, pa nam je nakon prvotnog nećkanja rekla da bi osim školskog pribora ( bilježnice, tempere, flomiće itd ), voljela imati Internet USB stick, memorijsku karticu Micro SD 4GB i toner za printer HP DeskJet F2480. Pomozimo im zajedno !"
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimesri tra 25, 2012 7:00 pm

nakon bolesti svoje, Vitine, dužna sam napisati ovdje, ponajprije se ispričati što nisam prije, o završetku akcija...
Dakle, sve je uspješno, ma i više nego uspješno završeno
Obitelji smo namirili stvarno odlično i pomogli im puno..jako smo zadovoljni
i idemo dalje
i svima puno hvala na nesebićnoj pomoći
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimečet tra 26, 2012 5:14 am

Jel imaš koga...imma svoju robu vel. S i ponešto Leonine vel. 92+98?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitimečet tra 26, 2012 7:54 am

zasad ne, čekamo da se zatvore neke akcije, ostalo ih je mislim 6 otvorenih, pa idemo dalje...
imam u stand by-u akciju sa samohranim tatom i dvoje djece, curica ima 12, dečko 8, mislim da bi joj možda ta S robica mogla biti dobra, šta misliš?

ajde pričuvaj mi to pa kad otvorimo akciju ja se javim, paše?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomozimo drugima Empty
PostajNaslov: Re: Pomozimo drugima   Pomozimo drugima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomozimo drugima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Hobi & kreativnost-
Forum(o)Bir: