Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dnevnik naših trudnica-7.dio

Go down 
+20
Zrin
*Ana*
mellin
Martina
zeljkica0205
natašak
Aca
katica
leobaby
Nina85
angie1205
lola
zvrk06
Zabica
ninana
Josipa
Enea
Kikica
semi
*Dijana*
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimečet sij 12, 2012 3:37 pm

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 848286 konacno opet aktivan pdf
[Vrh] Go down
Nina85
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 5
Age : 38
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 27.12.2011

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimečet sij 12, 2012 5:00 pm

hehe, hvala vam ljudi... pa pisat cemo citat cemo i druziti se :)
ja sam trenutno kao sto sam rekla 6 tjedan, jos malo pa 7 :) iskreno kako su mi bas svi kukali oko mene ja nemam skoro pa nikakvih problema, nekad mi se malo manta, ali traje po 5 min i prodje, osim toga glad i svakako mokrenje :) a sve drugo bas nista, ni mucnine ni sve to na sta se zale (iskreno bila sam isprepadana i ocekivala sam sve to, ali evo jos nista :D)
iskreno neke slike jos nisam napravila :( bebac je tek zrno graska, tu imam :) i cim uspijem uploadujem je...
narucena sam kod ginica 2.2. pa cu vjerovatno tada imati nesto konkretnije....

pisite i vi nesto svoje :) da se mogu uporedjivati iako redovno ispadnem vanzemaljac :)

velika pusa za sve....
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimečet sij 12, 2012 6:04 pm

super da nemas mucnina, nisam ih ni ja imala
Jedva cekamo izvjestaj s pregleda Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573
[Vrh] Go down
katica
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 17
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Registration date : 21.02.2012

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimeuto tra 10, 2012 1:36 pm

mislim da sam našla pravo mjesto gdje ću moći podjeliti s vama sve što mi se događa u trudnoći, jer puno mi je lakše kad s vama podijelim svoja mišljenja i osjećaje...

30.03. sam saznala da sam trudna, zahvaljujući frendici koja me nagovorila da napravim test iako mi mjesećnica nije kasnila baš previše (1 dan), i kad ono POZITIVAN, pa smo poslale urin i u lab (kod nas na poslu) i oni mi jave da je pozitivno!!!! Napokon!!!
Nazvala doktoricu da se naručim na UZV, (naručila me 10.04.)

kad u nedjelju (8.04.) sam skoro umrla od straha; nakon (zapravo tijekom) odnosa sa suprugom primijetili smo krv..... nije bilo obilno ali niije baš bila ni sukrvica (srednje), otišli na hitnu i sva sreća s bebom je sve uredu al mi je dr. rekao da se ne vide otkucaji srca ali kao da bi se za par dana moglo vidjeti zato što je sada rano (to me malo zabrinulo), dobila Dupheston tbl, taj dan 4 tbl odjednom i 1 navečer, a dalje 3x1tbl. Danas sam bila kod svoje doktorice, na UZV je sve uredu i vidjeli smo malo ali jako srce kako kuca!!!! :)))))) Trudna sam 5+6tj, i termin je 5.12..... sad samo uživam i čuvam ovo svoje malo zlato!!!! :)))))
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=645119910
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimeuto tra 10, 2012 7:11 pm

Je našla si dobro mjesto ali ako želiš možeš imati samo tvoju temu o trudnoći Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 38980

Čestitam na trudnoći! Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 807292
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2012 8:27 am

sad nam pisi da vidimo kako napreduje tvoja trudnoca
[Vrh] Go down
Nina85
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 5
Age : 38
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 27.12.2011

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2012 10:33 am

pozdrav ljudi i od mene... evo me opet aktivna :)
izvinite na "nejavljanju" selili smo iz stana u stan, frka oko posla, a trudnoca ko' trudnoca, pa nisam nikako stizala uletiti
evo opet aktivna (barem se nadam da me opet nece nesto prekinuti) :)
katice zao mi je sto si se nasekirala, mislim da te sve koje smo ovdje potpuno razumijemo, ali eto... ipak hvala Velikom Bogu da je na kraju sve uredu....
nakon mog zadnjeg posta bila sam na 3 ultrazvuka, nadam se da cu vam uskoro i slikice uspjeti postaviti....
sto se tice moje trudnoce, nisam imala nekih pretjeranih problema (sada sam u 19-om tjednu)
osim malo jacih glavobolja, i pretjerane "neuhranjenosti" tj. samo jedem, nista me ne moze zasititi :)
nadam se kako mi se ostale zale, da cete imati svi ovakvu trudnocu, jer je prema komentarima bolja i od skolske :D
pisite mi, da se mozemo uporedjivati :)
svakako i dijeliti savjete jedna drugoj... usput, kada smo kod savjeta, meni su krenule izrastati nekakve minijaturne bradavice na bradavicama od grudi... ne boli me nista, samo mi ruzno izgleda... neka se javlja ko ima iskustva :)
najljepsi pozdrav svim trdunicama i trudilicama od mene
p.s. sorry na dugom postu... pozelila sam vas :)
[Vrh] Go down
katica
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 17
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Registration date : 21.02.2012

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2012 10:51 am

jučer me dr pitala kako podnosim Dupheston, do tada je sve bilo uredu... od jučer su počele jače mučnine, a danas sam do sada već 2x povratila. Znam da to može biti jednostavno od trudnoće, pa me zanima da li je netko pio Dupheston i kako ga je podnosio???? HVala svima...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=645119910
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2012 12:15 pm

Katice cestitam na trudnoci....ja ti nemam nikakvih iskustva ste se tice tih tableta...zao mi je...nisam morala piti ni u jednoj trudnoci..
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 11, 2012 2:59 pm

ja sam pila Dabroston u drugoj trudnoci i nije mi smetalo nista, nisam imala trudnocu a za Dupheston ne znam nisam koristila
NIna drago mi je da si nam se vratila. Za bradavice pitaj ginicku kad budes isla n kontrolu
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimečet tra 12, 2012 6:59 am

Čestitam trudnicama..... Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 646814

Nina meni su isto bile te malene kao bradavice oko bradavice, al to je sve normalno, to su sve hormoni i priprema bradavica za dojenje.... to su samo žljezde koje će kasnije kad djete bude sisalo poticati proizvodnju mlijeka.... mogu biti manje ili veće...
[Vrh] Go down
Nina85
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 5
Age : 38
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 27.12.2011

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2012 2:27 pm

nataša, hvala na odgovoru, iskreno bas sam brinula, jer nikad u zivotu mi nije ni ruzan ben iskocio na tijelu... kod ginekologa sam narucena tek 23. aprila, a jedna mi se bila kao otkacila pa malo prokrvarila. bila sam prilicno zabrinuta, ali evo sredjuje se...
kada su tebi potpuno nestale? i da i kod mene su tako, sitne sasvim i uglavnom locirane na onom tamnom dijelu oko "glavne" bradavice :D joj objasnjenja...
ne pojavljuju se u velikom broju, uglavnom jedna nestane druga skoci, znaci nije strasno... ali nekako mi ruzno izgleda, a i bas sam se prepala nekakvih tumora i slicnog...
hvala na dobrodoslici natrag... tu sam... i nadam se ugodnom druzenju...
postavim Vam ako Bog da uskoro slikice sa ultrazvuka :)
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimepet tra 13, 2012 5:55 pm

pridruzi nam se i na drugim temama
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesub tra 14, 2012 7:29 am

Da, ružno izgleda, al ima svoju svrhu... niš ne brini Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 66333
Meni se to povuklo (kolko sam skužila) sad kad sam prestala dojit, jer nakon nekog vremena totalno mi je postalo normalno da su mi bradavice takve, a i cice veće (a na to se nije bilo teško naviknuti Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 782419 ) sad se sve vratilo u normalu....
[Vrh] Go down
Nina85
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 5
Age : 38
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 27.12.2011

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesub tra 14, 2012 2:07 pm

hehe dobra si :) to i jeste tako, posebno ko nije prije trudnoce nesto pretjerano nadaren :)
hajde, onda cekat cu da prodju :( mislila sam da ce proci cak i prije poroda :( ali eto... valjda nema veze, navikne se zena na sve navici :)
pozzz za sve vas od mene
[Vrh] Go down
katica
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 17
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Registration date : 21.02.2012

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimeuto tra 24, 2012 8:58 am

drage moje, u petak sam primila malo inf. jer sam bila na rubu da dehidriram od svog tog povračanja (5-6x/dan), a sad se to malo smirilo (2-3x/dan-što je normalno). Danas sam bila na drugom UZV, doktoresa mi je promijenila tbl; umjesto Folne od sada Elevit (kao ima B12 vit pa će smanjiti mučnine i povračanje), umjesto Duphaston tbl Utragestan cap.vaginalno...
Kaže šećer mi je na granici pa me stavila na dijetu (1800kalorija dnevno, manje ugljikohidrata), a ionako jedva nešto jedem , ne jedem ništa slatko jer mi je stalno muka i do sad sam smršavila 3kg od kako sam trudna :)) al eto.... dijeta!!!
Onda ; UZV kaže: cista na desnom jajniku se smanjuju i to je super
bebica se super razvija i s njom je sve uredu (Hvala Bogu!!!)
e sad ..... na posteljici je primjetila cistu (nije rekla kolika je i ne piše na nalazu) - to me uplašilo . nalazi se iza ˝ploda˝ , kako ona kaže... naručila me za 10 dana ponovno na UZV da vidimo šta se s tim događa... i obavezno mirovanje!
malo sam čitala po forumima da se te ciste same od sebe smanje do kraja trudnoće ali da mogu u nekim slučajima smetati razvoju djeteta, a nekada mogu dovesti do pobačaja ili do prijevremenog poroda....
Strah me!!! --- pas zar ja ne mogu imati ništa normalno?!?! uvijek neki vrag!!!!

da li je netko upoznat s tim cistama na posteljici ... MOLIM VAS...... STRAH ME!!!!!

al opet se nadam da će sve biti uredu i da ću za 10 dana čuti malo bolje vijesti, jedino me tješi što je bebom sve uredu i da se ona fino razvija.... :))))))
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=645119910
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 25, 2012 11:21 am

Katice Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 569627 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 569627 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 311573
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri tra 25, 2012 11:22 am

ne znam nista o tome i zelim ti da se sve to smirio i izneses trudnocu do kraja
[Vrh] Go down
katica
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 17
Age : 36
Lokacija : Zagreb
Registration date : 21.02.2012

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 6:23 pm

moram Vam javiti da sam u petak bila na UZV i da je sve uredu!!!!! Ovo mi je bio do sada najdraži UZV!! Nema više ciste na jajniku,a najvažnije nema više ni ciste na posteljici (jednostavno se sama povukla)! Hvala dragom Bogu!!! Bebica je super, vidjela sam male rukice i nogice... malo srce kako kuca , i kako se miče (doktorica kaže da je bebica nemirna :))))! Napokon je sve uredu... i molim Boga da tako ostane do kraja!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=645119910
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 6:51 pm

Odlicna vijest!! Tako mi je drago!!!
Neka samo tako sve ostane!!!!!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 8:02 pm

Katica super vijesti Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 571914
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri svi 09, 2012 7:14 am

Odlična vijest!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri svi 09, 2012 8:43 am

katice,super vijest,ajde nam pisi i na drugim temama
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri svi 09, 2012 10:32 am

zeljkica0205 je napisao/la:
Odlicna vijest!! Tako mi je drago!!!
Neka samo tako sve ostane!!!!!

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 616445 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 534560 Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitimesri svi 09, 2012 4:41 pm

Katice, super vijesti!! Sad samo uživaj u svojoj trudnoći!! Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica-7.dio   Dnevnik naših trudnica-7.dio - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnik naših trudnica-7.dio
[Vrh] 
Stranica 2 / 24.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Trudnica ponovno ostala trudna!
» Dnevnik jednog emigranta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: