Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 american zelena kartica

Go down 
+3
Giovanna
Enea
mery85
7 posters

koje kartice najvise koristite
diners
american zelena kartica Vote_lcap0%american zelena kartica Vote_rcap
 0% [ 0 ]
american
american zelena kartica Vote_lcap100%american zelena kartica Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Ukupno glasova : 1
 

Autor/icaPoruka
mery85
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 6
Registration date : 10.10.2011

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 7:42 am

curke da vas pitam iz vaseg iskustva ako imate american zelenu karticu kakva je.. dali ste zadovoljne s njom, dali limit ovisi o visini place koliko se mjesecno placa od ukupnog iznosa postotak ili? gledala sam po netu ali sve su to definicije nema nigdje nesto konkretno.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 7:58 am

mi smo vjerni masteru american zelena kartica 386911 american ne zelimo jer se jos uvijek nemoze koristiti na svim mjestima,jer uzimaju vecu proviziju od ostalih kartica,mislim da ti je to najbolje da upitas u banki ciju american mislis uzeti,vjerojatno pbz ne?kaj se tice limita on ti uvijek ovisi o visini place kod svih kartica kreditnih,mislim da ti american ima i najnizi prag kolko ti mora biti placa da ga uopce dobijes,tak ima master 2500kn mislim
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 9:18 am

nemamo nikakvu kreditnu karticu i ne zelimo imati.
imamo visu electron - znaci odma skidaju s racuna i koliko imamo imamo.
par put smo dosli u napast za uzeti neku,ali bolje nam je bez nje american zelena kartica 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 12:07 pm

ja nemam ni jednu od ovih, pa nemam iskustva s time...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 4:27 pm

Giovanna je napisao/la:
nemamo nikakvu kreditnu karticu i ne zelimo imati.
imamo visu electron - znaci odma skidaju s racuna i koliko imamo imamo.
par put smo dosli u napast za uzeti neku,ali bolje nam je bez nje american zelena kartica 13329
i kod nas isto kolko imamo na racunu tolko mozemo potrositi
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 6:47 pm

Mi smo na Maestru... Al mislim da ti American šalje račune oko 10.svaki mjesec i imaš nekoliko dana da to podmiriš, ali svakako postoji limit. Mislim da je to nekih 20 tis.kn.. Al nemrem ti 100 posto potvrditi da je baš točno tak. Možda to ovisi o banci preko koje ide...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitimečet lis 13, 2011 7:46 pm

Mi smo do nedavano imali i zeleni i zlatni amerikan ali smo u 8. mjesecu otkazali zeleni koji smo imali 5 godina i prezadovoljni smo s njime jer mm nije imao tekući račun tako da nije imao ni minus ali smo sva sreća imali amerikan! Imaš Limit za gotovinu koji možeš dići, na zelenom je 1500 kn a na zlatnom 2000 kn+ naravno prvovizija od 30 kn(bezobzira dali dižeš 100 kn ili 1000 plaćaš 30 kn provizije)! Što se tiče limita potoršnje neznam koliki je ali mi smo znali imati i preko 10 000 kn kad je mm uzimao materijal za firmu ali naravno to idući mjesec plaćaš! imaš određeni limit koji možeš trošiti na kredite (to ovisi kolika primanja imaš) ,što se tiče računa možeš se s njima dogovoriti kada želiš da ti račun stiže(početkom, sredinom ili krajem mjeseca)! Mi uopće nekoristimo gotovinu sve kupujemo amerikanom , jedino gdje mi nisu primili amerikan je takko i to sam bila šokirana! U biti glavno ti je da znaš da koliko potoršiš toliko idući mjesec moraš platiti i to je to! american zelena kartica 13329
[Vrh] Go down
Sponsored content





american zelena kartica Empty
PostajNaslov: Re: american zelena kartica   american zelena kartica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
american zelena kartica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Posao i financije-
Forum(o)Bir: