Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad lišće pada

Go down 
+3
ninana
Kikica
Zabica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesri vel 29, 2012 10:39 am

Da, i ja. Zašto su uoće Mithatu trebale pare? Nisam gledala cijelu epizodu pa ne znam. Ja sam mislila da je on turbo bogataš.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesri vel 29, 2012 11:02 am

Zvao ga je netko zbog neke robe koja kasni, navodno je dugo na granici i tip je odustao i traži pare...Ali je čuo razgovor i sam se ponudio... Kad lišće pada - Page 9 204166
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 10:09 am

Jučer konačno Ametova prosidba i Nejir je pristala, bili su mi ko djeca. A ono s Lejlom, dobro su se snašli da ju AR ne vidi.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 11:09 am

Ja više nemam volje ni snage komentirati ponašanje SVIJU prema Lejli.
Nedžla napravi sranje, osramoti 9 koljena predaka i potomaka i sve je OK, a Lejla oprosti mužu i ona sad na stup srama....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 11:28 am

Da, ali nije lijepo ni njeno ponašanje. Nije trebala doći u klub s njim jer je 1. htjela isprovocirati Nedžlu, 2. osvetit se Oguzu. A ono što me najviše smet kod nje je to što ona nikad nije voljela Nazmija, samo ga je iskoristila.

O Nedžli ne moram ni pričati, pobjegla je od Džema, krivi njega za sve, a ustvari je ona ta koja je kriva.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 12:00 pm

Lejla se sada valjda svima osvećuje.To što se sveti Oguzu me manje brine jer on je s njom sad isto radi neke koristi...zašto je poslao onu sliku Nedžli...zapravo se sve lomi preko Lejlinih leđa, greške cijele obitelji...neka i ona sad malo bocka. Znam da to ne vodi ka rješenju, ali odobravam joj ponašanje i ne...zavisi o mom raspoloženju Kad lišće pada - Page 9 386911

Ni Nedžla nije voljela Džema.
Di će sad ona???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 9:16 am

Vratila se Nedžla Đemu, lijepo joj je mama objasnila kako stvari stoje.

Jel ti kužiš kakav su rod Nejir i Đevrije? Nejir Đevriju zove tetka po tome bi ona morala biti sestra od njene mame ili tate, ali Tahsin Nejir zove strina što bi značilo da je bila udana za njegovog strica. Meni tu ništa nije jasno.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 10:38 am

Toga se ne sjećam. Pričala je Nejir na početku o njima kada je išla na sahranu od Tashinove žene, trebalo bi potražiti tu epizodu...Nisu ih nikada pokazivali dok Nejir nije rekla Fikret da ima nećaka udovca i onda je on došao s malim kod doktora.....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 13, 2012 9:41 am

Ali Riza Kad lišće pada - Page 9 204166 , hoće li ikad odustati od tih svojih principa.

Ferhunde je naravno Mithatu ispričala svoju verziju priče Kad lišće pada - Page 9 204166

Kako su super mama i tata od Tahsinove prve žene, razumni ljudi.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 13, 2012 11:30 am

Jooooooj....ja sam se sinoć samo naživcirala.....opet se pokazuje kako u njihovom svijetu žena malo vrijedi...moš misliti njegaa nitko ne poštuje....
Nedžla, ne vjerujem da nema novca, boji se za svoje dupe....Džem bi im pomogao da zna u kakvim su problemima.
Šta ti misliš???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimečet oľu 15, 2012 9:51 am

Meni je jučer Fikret digla živac. Tahsin ni jednom riječju nije izvrijeđao njenog oca, samo mu je rekao istinu, onu koju svi pa i ona misle. I stvarno, ona ne kuži da svi ti problemi utječu i na njih u Adapazaru. Pa koliko puta je trčala u Istanbul zbog problema ...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimečet oľu 15, 2012 9:52 am

Da, slažem se ovo za Nedžlu. Ona se želi svim silama odmaknuti od obitelji. Namjerno je rekla da je Hajrije kod Lejle.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimečet oľu 15, 2012 12:25 pm

žabica je napisao/la:
Meni je jučer Fikret digla živac. Tahsin ni jednom riječju nije izvrijeđao njenog oca, samo mu je rekao istinu, onu koju svi pa i ona misle. I stvarno, ona ne kuži da svi ti problemi utječu i na njih u Adapazaru. Pa koliko puta je trčala u Istanbul zbog problema ...
Točno to sam došla napisati....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepet oľu 16, 2012 8:37 am

Od kud početi?

Ali Riza koliko se taj čovjek može inatiti? Kad lišće pada - Page 9 204166

Nedžla dal na nju uopće treba trošiti riječi, gospođa digla nos do plafona Kad lišće pada - Page 9 34244

Ahmet i Nejir su mi i dalje super, trenutno su mi najbolji u cijeloj seriji.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepet oľu 16, 2012 8:41 am

Ja gledala sada..
Još mi se nisu slegli dojmovi...
Svi su tako preponosni i svi misle da su u pravu.
Nedžla si malo previše uzima za pravo...malo se umislila, sad je kao gospođa.
Baš me zanima kako će reagirati kad sazna da Lejla ima kuću na svoje ime.
Iako je Oguz to učinio da zaštiti sebe.

Ja mislim da Nedžla voli Oguza...ti?
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepet oľu 16, 2012 8:49 am

Meni se čini da ona voli samo samu sebe. Udala se za Đema da očisti svoj obraz i osigura si budućnost. Sad izigrava sveticu, a daleko je od toga. Vrijeđa sve oko sebe, valjda misli da joj status daje da je bolja i uzvišenija od svih. Prije mi je bila ok, više nije.

A Oguz je to definitivno učinio zbog sebe, niti on voli Lejlu, niti ona voli njega. On je s njom zbog grižnje savjesti, ona s njim jer više nije znala ni šta ni kako.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepet oľu 16, 2012 9:00 am

Da, i tu ima nešto....
Čini mi se nekada da je Nedžla bijesna baš zato što voli Oguza, a Lejla je opet s njim.

O njih dvije zavisi o situaciji, odbravam i žalim, ali Fikret me izluđuje ovih dana...pokvario joj se lik...od jedne realne, dobre duše...ona više ne razlikuje dobro od lošeg...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepet oľu 16, 2012 9:12 am

Da, Fikret koja je meni bila najbolji lik u seriji, ovih dana se totalno pokvarila.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepet oľu 16, 2012 11:59 am

Ja sam puno toga zaboravila jer se previše toga događa u seriji, ali ovo što su zamjerili Lejli je totalno glupo....znam ni da ona njega ne voli, ali ako je ona odlučila biti s njim neka bude, ona je oprostila Oguzu, kao što je Džem oprostio Nedžli...

Nakraju će ispasti da je Ferhunde jedina dosljedna osoba....zla, pokvarena i proračunata od početka do kraja i uopće se ne trudi to skrivati... Kad lišće pada - Page 9 13329
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesub oľu 17, 2012 11:55 am

Da, već smišlja nove smicalice.

Ali Riza konačno došao doma. Kad lišće pada - Page 9 66333

Slažem se da su trebali prihvatiti Lejlinu odluku, ako su prihvatili i Nedžlinu odluku, ako su oprostili sve Ševketu.

Fikret je trudna Kad lišće pada - Page 9 848286 .

Ahmet i Nejir su mi bili super na vjenčanju.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesub oľu 17, 2012 11:58 am

Sinoć vidjela samo scenu kad je Mihat išao za Ferhunde i ona mu plakala na ramenu.
Čekam ponedjeljak..iako mislim da je zato što je Ferhunde vidjela Ševketa i Sedef da plešu.....to sam davno vidjela na onoj mojoj stranici, samo sam ja mislila da je njihovo vjenčanje jer sam prebacivala scene...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesub oľu 17, 2012 12:02 pm

Joj kraj ti nisam vidjela, samo znam da ih je ona promatrala, Ševket ju je vidio i izvrijeđao, ona je otišla, a Mithat je krenuo za njom.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimesub oľu 17, 2012 6:19 pm

Jedva čekam ponedjeljak, ne da bi vidjela kako je Ševket vrijeđa nego mi se čini da je bila cijela epizoda OK baš zbog vjenčanja.
Samo mi reci šta je bilo kad je Sedef uzela mjere za haljinu od Ferhunde...jesu još pričale ili je to bilo sve...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepon oľu 19, 2012 12:55 pm

Kad lišće pada - Page 9 486938_10150603232976852_377366401851_9446718_2009142986_n
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitimepon oľu 19, 2012 1:05 pm

Kad lišće pada - Page 9 671778 upišati ću seeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad lišće pada - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad lišće pada
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: