Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 previše mlijeka

Go down 
+7
Kikica
Danijela
lola
zvrk06
Martina
ninana
Mateja
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:32 am

Super Josipa da ti je sada bolje, ma to je tek nadošlo pa ima i previše, već će se izregulirati s vremenom!

Malo mi je čudno što mi Katja siki samo nekih 15ak minuta, Luka je visio na sisi sigurno jedno pola sata... ali valjda je njoj to dovoljno, da nije plakala bi valjda, tražila još...
Nije baš neka izjelica, kako se činilo u bolnici... em malo papa em ju moram skoro svaki put buditi jer bi ona prespavala cijeli dan!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:45 am

Super cure za uspjesno dojenje
Mateja pa Katja vec sad pazi na liniju previše mlijeka - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:52 am

Izgleda previše mlijeka - Page 2 782419 ali mi je to skroz čudno nakon Luke, koji tamani oduvijek šta god stigne, oduvijek moramo paziti šta jede i koliko jede...



Ali je zato spavalica na mamu previše mlijeka - Page 2 31338
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:17 am

Ma ona si pocica kolko joj treba... Pametna curka!! Super da spava na mamu, tako je i Lukas...
Baš smo sretne zbog toga, kaj ne?
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimeuto lis 04, 2011 7:31 pm

Mateja i Marija sisa u prosjeku 15 minuta u biti nikad duže samo kraće !
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 05, 2011 5:40 am

Martina, Hanna je sa 5 dana starosti zavrsila u bolnici zbog virusne upale pluca...pa je bila jako slaba, do onda je vukla sta god je islo, ali onda je bila i na aparatu za disanje (joj imam jednu tu slikuc koja me dan danas strecne kad ju vidim)..pa nije vise vukla jedno par dana...ja sam se izdajala ali odjenom je nestalo, bivalo je sve manje i manje, pa su rekli da je to od stresa....nestalo.. ja neznam....jednostavno sam vise izdajala bas na prazno, nije nista islo...gdje je greska, nemam pojma....onda kad je ona mogla uj biti , nisam ju imala na sta staviti, jer je bilo sve prazno, ja osobno neznam dali bi ona mogla navuci, ali kuda da sam ju stavila kad nije bilo nicega..ko na pocetku dok ide pa barem nesto malo...

Mozda bi sa trecim konacno uspjela ko Josipa , ali to nikad necemo saznati..... previše mlijeka - Page 2 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 05, 2011 7:28 am

Aca previše mlijeka - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 05, 2011 9:41 am

Aco nikad ne reci nikad previše mlijeka - Page 2 470300 ma ja sam došla do zaključka da je 2 dan djetetova života ključan što se tiče dojenja, samnom u sobi su bile 3 cure koje su rodile skoro kad i ja svaka beba je drugi dan bila užas, svakih sat vremena bi visila na sisi i mi koje smo davale sisati na svaki plač nama je mlijeko nadošlo a one kojima su sestre uzele djecu i dale im dohranu njima mlijeko nije nadošlo ! To je moj zaključak!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 05, 2011 9:57 am

Moguce i to Josipa, znas da smo bas pricale...meni su ju i uzeli i kad ti ju donesu onda je nahranjena...to stoji...pa nije meni ni nista navukla...a doma nismo stigle....
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 05, 2011 11:52 am

Josipa,baš mi je drago da lijepo papate!
meni su sestre u bolnici uvijek donosile bebu,i budile me da joj dam sisati,jedino su hranile onda kad vide da mami baš i ne ide,a beba stalno plače ali u biti mora beba vuči da bi nadošlo!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 05, 2011 12:41 pm

Aco.... previše mlijeka - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimečet lis 06, 2011 9:04 am

Slažem se da beba mora vući da bi nadošlo mlijeko... e sada, neke bebe su prelijene pa ne žele vući, neke neznaju kako, a nažalost nezna ni mama pa od toga ništa nebude, neke pokidaju bradavice pa mame odustanu...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimečet lis 06, 2011 9:14 am

Meni su cure bile lijene i plus to su mi pokidale bradavice, i Marija mi je sad na desnoj bradavici napravila malu ranicu i nekužim kako , lijevu baš lijepo sisa a desnu nekako bezveze( hoću reći baš me zna boliti kad ju počne sisati ali kasnije bol nestane)!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimečet lis 06, 2011 9:20 am

Mene desna boli kad počne sisati, ali onda bude ok!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimečet lis 06, 2011 1:34 pm

i ja sam imala pšroblema sa bolnim bradavicama i pisala sam negdje o tome na forumu, meni je pomagala nevenova mast ima ju u svim apotekama
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 11:04 am

Aco, žao mi je, nisam znala... Nije nigdje bila greška, stres je odigrao svoje, a ti na to nisi mogla utjecati. Al možda stvarno sa 3. bude bolje... previše mlijeka - Page 2 470300 previše mlijeka - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 12:09 pm

Ja sam bradavice mazala melemom...
[Vrh] Go down
suzana-juraj
Novorođenče
Novorođenče
suzana-juraj


Female
Broj postova : 25
Age : 33
Lokacija : Komletinci
Registration date : 09.02.2012

previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitimepet vel 24, 2012 4:41 pm

Juraj je tek treći dan u bolnici počeo sisati jer su ga do tada hranile tete...a onda se navikao na bočicu i pokido bradavicu lijevu umirala sam od bolova svaki put kad bi ga dojila.....sve sam probala mazati melem i neke mam komprese koje na sebi imaju neki gel, usput preskupe su bile a nisu imale nikakav učinak kod mene...nakraju sam u dm-u kupila Babylove mama i s tim mazala i onda je prestala bol...
[Vrh] Go down
Sponsored content





previše mlijeka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: previše mlijeka   previše mlijeka - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
previše mlijeka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» odbijanje mlijeka
» Problem kod dojenja - nema mlijeka
» curenje mlijeka-prijevremeni porod?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Dojenje-
Forum(o)Bir: