Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?

Go down 
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana

Female
Broj postova : 470
Registration date : 06.01.2010

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Empty
PostajNaslov: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimened ruj 25, 2011 8:23 pm

Naslov sve govori. Nema šanse da se zaspi bez kraš-ekspresa, ni navečer, ni za dnevno spavanje. I obavezno ujutro kad se probudi. Nekad i noću Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? 34451
Kako vi stojite s flašicama i dudicama?
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica

Female
Broj postova : 315
Registration date : 14.10.2010

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimened ruj 25, 2011 9:48 pm

joj i mene je moja izluđivala sa flašicom,pila je i po litru soka,čaja po noći.a ako joj dam vodu mm dobije u glavu bočicu.ali prije par mj,znači bila je tek napunila 2 godine,dobila je afte i boljelo ju je kad pije iz flašice.tražila je čašu,a ja sam joj govorila da ćemo baciti flašicu jer ju od nje boli.i rekla je da može.bilo je frke po noći ali kažem joj da ju boli od nje i smiri se.tako da je to super prošlo.a dudu još ima i ne znam kako da je se riješimo.
a luciji je susjed kad je bila 3 godine uzeo dudu da ju da psu jer je ona već velika,i nju je bilo stid i dala mu je.došli kući a ona ni ne pita za dudu.tek pred spavanje je pitala gdje je duda.i onda se sjetila malo bila tužna ali zaboravila je.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimepon ruj 26, 2011 6:28 am

I mi smo tu , ima 2 godine i 4 mj i pred spavanje je obavezno mlijeko, popije mlijeko i spavanac.
Aco mi je s flasicom isao na spavanje do 3 godine otprilike ne sjecam se tocno i znam samo da je kod mojih pio mlijeko iz flasice i do 3,5 mislim. Kod kuce je pio iz loncica s onim kljun poklopcem. A sad pije mlijeko malo manje nego sto bih ja zeljela, u pocetku nije htio ni pahuljice a sad ih jede doduse samo cokoladne ali bitno mi je da konzumira mlijeko.

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? NVpgp1

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Q7pVp2
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela

Female
Broj postova : 349
Registration date : 10.12.2009

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimepon ruj 26, 2011 6:52 am

Moj neće više ništa na flašicu,samo žlica.... Ni adaptirano mlijeko više ne pijemo,jel ga jednostavno neće,valjda mu se već zgadilo....
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimepon ruj 26, 2011 9:32 am

danijela, tako meni i iva... ali i dalje pred spavanje jede čokolino na flašicu, uz to i zaspi

a ema je do nedavno jela čokolino na flašicu ujutro i navečer... prije nekih mjesec dana smo rekli da je ptičica uzela flašicu i odonda bez problema jede svašta za večeru i doručak

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Tsql2en14cKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela

Female
Broj postova : 349
Registration date : 10.12.2009

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimepon ruj 26, 2011 9:35 am

I moj je htio do nema dugo čokolino na flašicu,ali sada neće ni to,već mu dam na žličicu pred spavanje čokolino ili keksolino
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimened oľu 25, 2012 12:44 pm

jel ima jos nasih vrsnjaka da piju na flasicu mlijeko
ANdrej pije samo navece mlijeko i to na flasicu. Trebala bi ga mozda poceti odvikavat ali mi nekako i zao

[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino

Female
Broj postova : 2921
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:09 pm

moje curke obavezno navečer prije spavanja dobiju flašicu čokolina i ujutro prije nego idemo na posao svaka u snu pojede još jednu flašicu...mislim da bez toga ne bi zaspale..
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:10 pm

I moja jos pije na flasicu navecer i ujutro mlijeko ili kakao...
Luka s tim prestao sa 2.5 ....

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? TvX445UKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? TvX4p2
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice

Female
Broj postova : 2703
Registration date : 03.01.2010

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimesri tra 25, 2012 11:19 am

U mene Lorena slabo voli mlijeko,jedino to nikad nije volila i ujutro i prije spavanja ga skroz malo popije bio da je kraš,čokolino,ma šta god s mlijekom ...
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female
Broj postova : 9835
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimesri tra 25, 2012 5:49 pm

mi to nismo nikad ,prakticirali...nije se navukla na to... Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? 386911

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? 787136
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimepet stu 16, 2012 12:42 pm

Moja Marija još uvijek preko noći ima bočicu, kravlje mlijeko pije i to 3-4 puta u noći se probudi i popije koliko god da joj sipam Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? 877388 što god da joj dam, znači vodu u bočici ili dudu počne vrištat i baš inzistira na mlijeku. Počela sam joj davat samo po 50 ml mlijeka jer ujutro bude zapišana jako ako joj po više sipam, tako da sad popije oko 2oo ml a znala je popiti i do pola litre Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? 66333

3.1.2005.Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? LKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? AKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? RKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? AKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Empty
21.3.2006.Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? PKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? EKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? TKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? RKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? A
28.9.2011.Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? MKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? AKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? RKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? IKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? JKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? A
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimened stu 18, 2012 7:42 am

Jo Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? 569627 Andrej se tako cesto budio dok meni nije puko film i odbila ga od nocnog dojenja

[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitimened lip 16, 2013 8:22 am

još uvijek ima bočicu ali popijem možda 1dcl tokom noći jer joj dam bočicu i nakon par guceva tražim da mi vrati bočicu i dam joj dudu varalicu!

3.1.2005.Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? LKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? AKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? RKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? AKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Empty
21.3.2006.Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? PKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? EKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? TKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? RKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? A
28.9.2011.Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? MKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? AKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? RKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? IKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? JKoliko vas još ide na spavanje sa flašicom? A
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?   Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Koliko vas još ide na spavanje sa flašicom?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.