Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pripreme za proljeće

Go down 
+4
alo-kiti
Josipa
Alice
biba
8 posters
Autor/icaPoruka
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimepon sij 24, 2011 6:40 pm

drage moje, brzo će lito, skidanje u kostimiće pripreme za proljeće  386911 kako se pripremate za toplije dane? gledate skinit koje kilo ili ste sretnice koje na to ne trebaju paziti?? idete na masaže, kozmetičaru ili nešto treće??

ja još imam viška koje kilo nakon trećeg poroda (trebala bi skinit nekih 7-8kg ali budem se zadovoljila da skinem samo 5 pripreme za proljeće  4754 ). na masaži nikad nisam bila ali imam u planu (osjećam da mi baš treba ) . jedino šta na proliće obavezno napravim to je posjet zubaru... a ove godine ću morat i malo pripreme za proljeće  966216
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimeuto sij 25, 2011 7:01 am

Zdovoljna sam svojim izgledom trenutno,a ako skinem još koju kilu nebi bilo zgoreg,samo da ne dobijem. I ja bi trebala u zubara,ali to govorim već po godine pa se nikako natjerat. O masaži nisam razmišljala. Kozmetičare ne posjećujem,kod kuće se sređivam i tak.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimeuto sij 25, 2011 9:49 am

Ja sam danas bila kod zubara pripreme za proljeće  13329
već tjedan dana idem sa susjedama svaki dan(osim nedjeljom) na brzo hodanje a i doma vježbam uz razne vježbe koje sma si skinila s neta! Prestala sam jesti kruh, jedem više voća i mliječnih proizvoda i žitarice!
[Vrh] Go down
alo-kiti
Dojenče
Dojenče
alo-kiti


Female
Broj postova : 78
Lokacija :
Registration date : 19.02.2010

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimeuto sij 25, 2011 11:54 am

ja samo sanjam o trčanju, i to ne zbog viška kila koliko zbog svježeg zraka, i kao, zdravo je pripreme za proljeće  386911
obično se svodi na odbrojavanje dana do proljeća, do prvih visibaba i tak to :)
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimeuto sij 25, 2011 1:12 pm

josipa koje vježbe si skinila?? može link pripreme za proljeće  13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimeuto sij 25, 2011 1:36 pm

Naravno da može http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?PHPSESSID=ee02bdfff1b9b6434383107a4587dee2&topic=2032.0
ima jako puno! pripreme za proljeće  13329

P.S. tek sam danas skužila koja si ti teta! pripreme za proljeće  569627
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 10:15 am

Josipa je napisao/la:
Naravno da može http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?PHPSESSID=ee02bdfff1b9b6434383107a4587dee2&topic=2032.0
ima jako puno! pripreme za proljeće  13329

P.S. tek sam danas skužila koja si ti teta! pripreme za proljeće  569627

pripreme za proljeće  571914 ja sam super-teta pripreme za proljeće  386911 pripreme za proljeće  386911
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 11:07 am

pripreme za proljeće  38980 Jesi da! pripreme za proljeće  742194
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 11:51 am

ja nikad nikakve pripreme nemam... preljena sam za to. uvjek kažem vježbat ću i nikada... a da imam viška-imam i to previše i stalno kukam kak sam debela, kako mi frizura odvratna i lice ali nikad ništa ne poduzimam pripreme za proljeće  386911
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 1:34 pm

vedrana87 je napisao/la:
ja nikad nikakve pripreme nemam... preljena sam za to. uvjek kažem vježbat ću i nikada... a da imam viška-imam i to previše i stalno kukam kak sam debela, kako mi frizura odvratna i lice ali nikad ništa ne poduzimam pripreme za proljeće  386911

oh,ko da slušam sebe! pripreme za proljeće  896458

Vedrana,ajmo u nove pobijede! pripreme za proljeće  745554
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 1:38 pm

a ja totalna suprotnost. Kad mi se nešto ne sviđa na meni ja ću crknut dok to ne ispravim... pripreme za proljeće  13329
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 3:15 pm

dijana, ja i ti bi mogle otvoriti klub lijenih- sama sebi ružna i nikakva pripreme za proljeće  386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimesri sij 26, 2011 11:09 pm

*Dijana* je napisao/la:
vedrana87 je napisao/la:
ja nikad nikakve pripreme nemam... preljena sam za to. uvjek kažem vježbat ću i nikada... a da imam viška-imam i to previše i stalno kukam kak sam debela, kako mi frizura odvratna i lice ali nikad ništa ne poduzimam pripreme za proljeće  386911

oh,ko da slušam sebe! pripreme za proljeće  896458

Vedrana,ajmo u nove pobijede! pripreme za proljeće  745554
i ja sam se poznala u ovom pripreme za proljeće  30765
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitimečet sij 27, 2011 7:23 am

vedrana87 je napisao/la:
dijana, ja i ti bi mogle otvoriti klub lijenih- sama sebi ružna i nikakva pripreme za proljeće  386911

Joj daj vas dvije se javljate tako lijepe žene po pripreme za proljeće  187261 ću vas!!!!
I ja sam dosta samokritična, ne poznam ženu koja nije,al imam i dobrih dana,onda si mislim da sam tak sva ružna i nikakva ko bi onda htio bit s takvom,a imam muža i predivno dijete koji me vole i bitna sam im tako da sam onda sretna i zadovoljna.
Ne bi se željela opustit i zanemarit svoji izgled (nije to ni najbitnije) al uvijek pazim da mi kosa nije masna,da operem zube i umijem se,navečer istuširam,da namažem lice,da imam obrijane noge,khmmm i pazuhe i počupane obrve.Volim se našminkati i ne prežderavam se,kaj sam prije znala i onda bi me samo bolio trbuh i tiskalo bi me,nekad znam al rijetko i to samo ako mi je nešto toliko fino da nemogu kontrolirat. Porok mi je cigareta i znam da je to banana,al ne namjeravam ih se još riješit iz života zato ni ne pokušavam prestat,kad osjetim potrebu napravit ću i to.
Kad sam posebno dobre volje onda napravim kakav piling lica ili tijela i trackam se kremicama,al to mi nije navika i nemam neki datum odeređen,nego kad mi se da il se sjetim.
Gledam na to da m ne vidi sve kaj radim iza zatvorenih vrata kupaone i to je to kaj radim za sebe fizički,psihički odem na internet i opustim se na chatu il ovom forumu,odem tu i tam na kavu.
Pred prolječe sam prije znala otić na solarij i pokušavala nekakve dijete,al sad ne trebam pa samo pazim da se ne udebljam,solarij tračenje novaca krej besplatnog sunca kad dođe vrijeme za njega.
Jedino što znam zapustit su mi nokti i to mi je grozno jer ih volim grist,al dobro nije toliko loše uvijek ako idem negdje postoje umjetni
pripreme za proljeće  13329 .
Eto to je to inače sam prelijena za vježbanje,makar bi bila jako sretna da si mogu platit trenera u teretani da učvrstim guzu i grudi,al ok možda ukredem svekrvi sobni bicikl pripreme za proljeće  386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





pripreme za proljeće  Empty
PostajNaslov: Re: pripreme za proljeće    pripreme za proljeće  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pripreme za proljeće
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pripreme za porod

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: