Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Buđenje noću-more

Go down 
+8
ira
Alice
Giovanna
Josipa
Tina
vedrana87
*Dijana*
Ninica
12 posters
Autor/icaPoruka
Ninica
Novorođenče
Novorođenče
Ninica


Female
Broj postova : 31
Age : 36
Lokacija : Zlatar
Registration date : 24.06.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:17 am

Hej curke! Imam frku, Buđenje noću-more 337109 išla bi na more s Lanicom, stara je 9 mj...aliiiiiiiiiii poludiiiiiiiit ću Buđenje noću-more 34244
tisuću puta mi se budi noću...išli bi s kumovima koji imaju dva dečka jedan 4 god, a drugi godinu i pola isto su malo cendruljavi...ali mene strah jer moja Lanica prvo navečer prije nego ide na spavanac sat i pol neutješno plače i onda zaspi ali se svako malo probudi i isto plače..a ja cijele noći Buđenje noću-more 675183 . bit ćemo kod kumova u njihovoj kućici a mene muči ako će ona cijele noći plakat probudit će ovo dvoje i to je biti jedna velika Buđenje noću-more 294883 ...šta ću ja ???? najradije Buđenje noću-more 856982 i odoh doma!!!!!Sljedeći dan ću bit Buđenje noću-more 52594
I da još me nešto zanima kak su se vaše bebe ponašale prvi put u moru...hoće mi počet vikad kad dođe u hladnu vodu??? Kako da to izvedem??? unaprijed Buđenje noću-more 588215
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:24 am

previše se brineš!! opusti se!! Buđenje noću-more 616445

sve se bude posložilo samo po sebi, pusti da vidiš kak bude regirala!
I meni se tena budi po noći pa smo išli na more i tam je spavala i nije se ni jednom probudila..promijena klime,mjesta itd...ja nisam razbijala glavu o tome,znam da je to događaj s tak bebom ( malom ) ići na more ali mislim da se nemoraš brinuti...ako se bude plakala gle,kaj sad? bar znaš da je dobro,i da ju imaš,probaš ju smiriti i ok..i oni ( kumovi) vaši budu shvatili...nemoj se zamarat! ideš na odmor i odmori se!!
Mi Tenu nismo kupali jer je bila hladna voda,kupili smo joj bazen i tam se brčkala....

uživaj.... Buđenje noću-more 742194

i sve bude ok!!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:29 am

ma da vidiš kako se djeca promjene kad odu na more, mi sa emom nismo imali pojma da smo sa djetetom od godinu dana... bila je super. ako imaš mogućnosti odi ti sama spavat sa bebom u jednu sobu i ako se i bude budila teško da će ikog drugog osim tebe probuditi...
a što se tiće kupanja, mi smo emu prvo u bazenčić na plaži a onda smo ju kasnije i u more, prvo nogice, pa ju malo pokvasiš po cijelom tjelu i lagano pokušavaš što više uranjati u vodu, tako smo mi sa emom kad je bila hladnija voda i nikakvih problema nije bilo
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:47 am

Ma samo odi,ako imaju djecu razumijet će ako bude dijete plakalo,a vidiš da spavaju kad se cijeli dan na plaži i u šetnjama izmore pa mogu spavat.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 10:51 am

Ma ona će se na moru izmoriti pa će lakše zaspati tako su barem moje cure!
Koliko puta dnevno ti ona ide spavati? koliko dugo odspava, možda se preko dana puno naspava pa joj se navečer neda spavati jer je naspavana!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 1:46 pm

Kao prvo opusti se,jer beba osica tvoju nervozu i onda ce biti jos nervoznija. Ako odes bit ce kako bude, ali kao sto cure rekose promijena klime,more sve to iscrpi i tvoje dijete ti postane neprepoznatljivo. sretno i uzivaj
[Vrh] Go down
Ninica
Novorođenče
Novorođenče
Ninica


Female
Broj postova : 31
Age : 36
Lokacija : Zlatar
Registration date : 24.06.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 3:08 pm

Josipa je napisao/la:
Ma ona će se na moru izmoriti pa će lakše zaspati tako su barem moje cure!
Koliko puta dnevno ti ona ide spavati? koliko dugo odspava, možda se preko dana puno naspava pa joj se navečer neda spavati jer je naspavana!

Inače mi ide spavati navečer oko 22h i onda imamo prvo buđenje u pola dva, sljedeće u pola četiri pa u pet, pa u šest i onda u osam se probudi, pa ide spavati u 11:30 nekih sat vremena i onda u 15 h dva sata i dalje je budna do deset opet.
[Vrh] Go down
Ninica
Novorođenče
Novorođenče
Ninica


Female
Broj postova : 31
Age : 36
Lokacija : Zlatar
Registration date : 24.06.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 09, 2010 3:12 pm

Curke hvala vam puno....nadam se da će biti tako...inače idem u petak i vraćamo se u nedjelju, ne možemo duže, jer ni oni ne mogu zbog posla a ni mm, tek je počeo radit u firmi niko mu nebi dao slobodno...al dobro toliko da se malo izbrčkamo, pa će bit samo dvije noći, al ja i doma imam fobije kad se bliži večer znam kaj me čeka!!!
Al da imaju i oni djecu...probat ću nekako svoju Lanicu Buđenje noću-more 199641
Buđenje noću-more 93467 da bude sve kak spada!!!
javim kako je prošlo
[Vrh] Go down
Ninica
Novorođenče
Novorođenče
Ninica


Female
Broj postova : 31
Age : 36
Lokacija : Zlatar
Registration date : 24.06.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 16, 2010 11:04 am

....hvala svim na savjetima....Lanica je bila odlična...čak je mali od kumova probudio sve i vikao ponoći u tri sata a moja Lanica bila ko bubica!!!!
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 16, 2010 11:08 am

Buđenje noću-more 42762 za malenu!!!!
[Vrh] Go down
Ninica
Novorođenče
Novorođenče
Ninica


Female
Broj postova : 31
Age : 36
Lokacija : Zlatar
Registration date : 24.06.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 16, 2010 11:21 am

Hvala Alice!!! Buđenje noću-more 588215
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon kol 16, 2010 4:40 pm

juhu, bravo za nebuđenje, vele da oni promjene ritam kad odu na more,,,eto tvoja je promjenila na bolje...
a mene strah kako će moj promijeniti, u zadnje vrijeme ne spava kak treba..jedino kod baki, one vele da spava cijelu noč, sigurno kenjaju, sto posto...jer odma spava-nikak...
i muka mi je od pomisli kako će na moru Buđenje noću-more 896458 Buđenje noću-more 34244
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimeuto kol 17, 2010 7:57 am

Bravo Lanice Buđenje noću-more 848286 Buđenje noću-more 848286
Ira možda i kod vas bude tako uspješno Buđenje noću-more 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimeuto kol 17, 2010 8:39 am

zvrk06 je napisao/la:
Bravo Lanice Buđenje noću-more 848286 Buđenje noću-more 848286
Ira možda i kod vas bude tako uspješno Buđenje noću-more 38980

Buđenje noću-more 743693 Buđenje noću-more 743693

Buđenje noću-more 269704 Buđenje noću-more 269704 Buđenje noću-more 269704 Buđenje noću-more 269704
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimened ruj 19, 2010 11:26 am

Evo da se ja potužim Buđenje noću-more 877388
Moj maleni ima 5 i pol mj i izašla su mu doljna dva zubića. Prije toga se je isto budio noću po 2-3 puta i nekad bi teže nakon toga zaspao. Evo sad od kad imamo prve zubiće događa se da zaspi u 20h i da se probudi u 23h i ne može onda zaspati još 2sata pa bude muka, vrištanja,plakanja....ako i zaspi onda se opet cijelu noć budi i teže spava. Ja mu prije spavanja dajem sirup paracetamol da mu ublaži bolove zubića, tako mi je pedijatrica savjetovala. Neznam kako da mu pomognem da ima mirniji san ili je to jednostavno tako dok zubi izbijaju da nema sna?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimepon ruj 20, 2010 7:42 am

Mi nismo imali nikakvih problema sa zubićima, al to ti je od toga, sve će proć kad izbiju Buđenje noću-more 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitimened lis 03, 2010 8:38 pm

Moj Nedim ima vec 4 zubica, dok su izbijali bilo je Buđenje noću-more 294883 a nama ostalim Buđenje noću-more 317728
Za sada je prilicno 'miran', mada je opcenito jedno hiperaktivno dijete koje skoro nikada ne bi spavalo da ga san ne prevari kad vise ponestane snage. Buđenje noću-more 735845
[Vrh] Go down
Sponsored content





Buđenje noću-more Empty
PostajNaslov: Re: Buđenje noću-more   Buđenje noću-more Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Buđenje noću-more
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: