Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 steznik poslije poroda

Go down 
+12
Martina
ninana
leobaby
nanino
zvrk06
Nicky
Alice
lola
Tina
pia2
Josipa
vedrana87
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimečet srp 29, 2010 2:01 pm

idem si danas kupit taj steznik pa bi voljela čuti i vaša iskustva, čitam po netu i većinom su prepucavanja o tome jel treba ili ne treba, kao jedino za carki treba.... a sad konkretno nešto ne piše...
koji je bolji? onaj kao duboke gaće ili onaj kao pojas (zbog rane)
vidim da u osijeku ima u lisci, aniti i po ljekarnama, ali jedino mi se čini lisca da ima po prihvatljivim cijenama (ispod 300 kuna)
ajmo curke, koje imaju iskustva s tim, raspišite se... i normalno kako vam je bilo prvih dana kad ste ih nosile dok se niste još navikle da znam koji bolovi ili ne bolovi su normalni steznik poslije poroda 386911
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimečet srp 29, 2010 3:26 pm

Mislim da ti je i u aniti oko 280 kn!
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimečet srp 29, 2010 5:33 pm

ja sam gledala za uzet u chicca, bile su gacice i pojas pa mi je zenska rekla da su bolje gacice jer se pojas podigne svaki put kad sidnes. al nisan ga nosila. jel to zbog maternice?
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimečet srp 29, 2010 7:04 pm

ma kao preporuča se poslije carskog, a meni se maternica nije vratila uopče kako treba i još je jako spuštena pa misli da će mi tablete i steznik pomoći... evo ja bila u lisci i kupila gačice steznik za 135 kn i teta u trgovini mi je preporučila to a ne pojas
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimečet srp 29, 2010 9:10 pm

Super glavno da si kupila!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet srp 30, 2010 12:30 pm

Ja sam ga isto nosila,a nisam išla na carski,isto izgleda ko jako duboke gače,sad mi je trbuh ravan,neznam dal je radi toga il neali ako je meni se pomoču njega sve vratilo na mjesto. Al ja sam ga počela nosit možda 6 dana poslije poroda i onda neka 3 tjedna.
Žene u bolnici su mi rekle da je dobro nosit poslije bilo kakvog poroda i to baš taj ko stezne gače jer je ugodniji a isti su rezultati,možda čak i bolji.
Mama mi je to kupila kod jedne žene kaj se bavi preprodajom robe za trudnice (znači niš legalno steznik poslije poroda 896458 ) i platila ih je 30 kn,mislim da je takav u dučanima oko 250 tak da sam super prošla.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet srp 30, 2010 12:39 pm

meni su u bolnici rekli da pričekam mjesec dana zbog rane i tek onda da nosim, a sa emom ga nisam nosila i izravnao mi se stomak ali sam imala malo kože viška, a čitala sam da i oko toga steznik pomaže, a nadam se da ga nisam kupovala bezveze
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet srp 30, 2010 12:49 pm

Dobro i meni je ostalo viška kože,al to samo ja vidim kad idem rastezat taj dio iz fore.
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet lis 08, 2010 8:56 am

ja sam ga kupila dala 50 eura al sam ga samo jednom imala bezveze sam dala pare i odmah mi je puknuo među nogama
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimesub lis 16, 2010 2:25 pm

Ja uzela neki obični steznik,ništa posebno...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimeuto lis 19, 2010 2:34 am

Ma gle bitno da neš malo te stisne da ti se figura ne iskrivi,a i mlada si kaj je naravno prednost u svemu. I u trudnoći i u porodu i poslije poroda,tako da fakat nemaš brige,ak dojiš kad bu malena mjesec dana ti buš ko da nisi rodila.Meni se povuko trbuh za par dana,a sve vratilo na mjesto za mjesec i čak sam mršavija nek sam bila,kaj ja nisam presretna,al bude i to na svoje došlo.
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimeuto lis 19, 2010 5:18 am

Ja imam steznik,i imam gaće-steznik,tak da kombiniram.Blago tebi Tina,meni je trbuh još veliki,i grozan mi je steznik poslije poroda 168724
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimeuto lis 19, 2010 7:34 am

Moj je još uvijek grozan, i nikad se nije vratio na ono stanje prije trudnoće steznik poslije poroda 204166
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimeuto lis 19, 2010 7:40 am

ja sam isto nosila steznik nakon poroda, i mislim da mi je puno pomogao...iako sam nekada znala pretjerati s njime pa me je mm špotao da ga skinem jer sam već poplavila...nema veze za ljepotu se mora malo pretrpiti...mislim da je to super stvar....
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimeuto lis 19, 2010 7:45 am

Nisam nosila nikakv steznik ni slično i imam ravan trbuh. steznik poslije poroda 34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimeuto lis 19, 2010 8:36 am

blago tebi leo...meni je ipak ostalo malo viška (taman da mogu upisati trbušni ples....)
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimesri lis 20, 2010 8:49 am

blago tebi leo
Ja imam malo trbuha-ko trudnica u 5 mj trudnoce steznik poslije poroda 648231
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimečet sij 20, 2011 11:29 pm

Kupila stezne gaće za 25kn i super su. Još se i stezanje može prilagoditi na 3 jačine. Za sad sam zadovoljna s njima, ali ne nosim ih stalno ni svaki dan.
Mislite da bih trebala? Koliko vam je vremena trebalo za vraćanje trbuha u normalu?
Ja sam i prije trudnoće izgledala kao da sam u 5.mjesecu, pa si možete zamisliti kakvu tek bušu imam sad.. steznik poslije poroda 317728
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 2:41 am

Znaš kaj sve će se to vratit na mjesto,nekome treba duže nekom manje,al ako si ti mršava svugdje a imaš samo bušu to znači da se nije to sve vratilo,ako si se udebljala dojenje pomaže jako kod vračanja kilaže.
Ja sam ga nosila svaki dan osim kad se prao nisam i sad imam ravniji trbuh nego prije,dobro smršavila sam nekih 15 kila od svoje kilaže kaj sam prije bila,kaj nije nužno tak loše,al bila sam kost i koža i slaba užasno,sad sam se udebljala malo i sad sam super bolje se osječam nego ikad!
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 10:04 am

Martina je napisao/la:
Kupila stezne gaće za 25kn i super su. Još se i stezanje može prilagoditi na 3 jačine. Za sad sam zadovoljna s njima, ali ne nosim ih stalno ni svaki dan.
Mislite da bih trebala? Koliko vam je vremena trebalo za vraćanje trbuha u normalu?
Ja sam i prije trudnoće izgledala kao da sam u 5.mjesecu, pa si možete zamisliti kakvu tek bušu imam sad.. steznik poslije poroda 317728


meni je trebalo dosta vremena dok se sve ne vrati na svoje mjesto (bože moj pa 9 mjeseci se je tijelo rastezalo, pa ne možeš očekivati da bude za 2 mjeseca sve po starome), ali mislim da nakon 9 mjeseci od poroda da je sve bilo ko prije...nadam se da bude i sada tako...iako mi trbuh nikada se nije vratio onak kak je nekad bio...a nosila sam steznik stalno...
nego gdi si kupila te gačice? i to po 25 kn?
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 11:27 am

nanino je napisao/la:
Martina je napisao/la:
Kupila stezne gaće za 25kn i super su. Još se i stezanje može prilagoditi na 3 jačine. Za sad sam zadovoljna s njima, ali ne nosim ih stalno ni svaki dan.
Mislite da bih trebala? Koliko vam je vremena trebalo za vraćanje trbuha u normalu?
Ja sam i prije trudnoće izgledala kao da sam u 5.mjesecu, pa si možete zamisliti kakvu tek bušu imam sad.. steznik poslije poroda 317728


meni je trebalo dosta vremena dok se sve ne vrati na svoje mjesto (bože moj pa 9 mjeseci se je tijelo rastezalo, pa ne možeš očekivati da bude za 2 mjeseca sve po starome), ali mislim da nakon 9 mjeseci od poroda da je sve bilo ko prije...nadam se da bude i sada tako...iako mi trbuh nikada se nije vratio onak kak je nekad bio...a nosila sam steznik stalno...
nego gdi si kupila te gačice? i to po 25 kn?

U kineskom dućanu... steznik poslije poroda 34244 steznik poslije poroda 386911
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 11:29 am

steznik poslije poroda 386911

steznik poslije poroda 848286 kineski je steznik poslije poroda 64555
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 11:53 am

meni steznik nije uopće pomogao.prije nisam imala stomak a u prvoj trudnoći dobila 30 kg i skinula nakon godinu dana 25,a 5 mi ostalo i dan danas,a s njima i stomak.u drugoj kile otišle sve ali stomak ostao i dalje.a i moja šogorica nakon 4 mj od poroda još ima stomak kao da je u četvrtom mj trudnoće a nosi steznik stalno.mislim da bez vježbanja i skidanja kila steznik ne pomaže.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 12:32 pm

meni se nakon eme tek nakon godinu dana došlo na staro, s tim da stomak nije, malo je ostalo, a sad poslije ive mi se već vratilo sve u normalu, ali stomak nije... i sa ivom sam kratko nosila steznik jer me jako bolio stomak nakon njega, ali pomogao mi je, prvih mjesec dana što sam ga nosila mi se dosta izravnao stomak
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitimepet sij 21, 2011 2:55 pm

Ja sam i prije trudnoće imala stomak pa mi je poslije bio isti ali odmah poslije poroda mi nije uopće bio tako veliki kao npr. romkinji koja je bila samnom u sobi koja ko da nije ni rodila, a nije debela,, je se njoj toliko čudila!
[Vrh] Go down
Sponsored content





steznik poslije poroda Empty
PostajNaslov: Re: steznik poslije poroda   steznik poslije poroda Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
steznik poslije poroda
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» -poslije poroda-
» Znakovi poroda i kako ih prepoznati
» menga poslije poroda
» strah od poroda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o porodu-
Forum(o)Bir: