Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 " najstariji zanat"

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitimepet svi 21, 2010 9:42 pm

sto mislite o prostituciji, da li biste ju legalizirali i jesu li te zene uistinu toliko jadne da su primorane stjecajem zivotnih okolnosti zaradjivati na ovaj nacin?

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5591591,00.html?maca=kro-TB_kro_jutarnji6-3073-xml-mrss
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: Re: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitimesub svi 22, 2010 9:38 am

Legalizirala je nebi nikad, to mi je tako jadno i nisko " najstariji zanat" 896458
Mislim da svaka osoba može naći neki pristojan posao, pa makar čistila ulice
al s druge strane tko sam ja da sudim " najstariji zanat" 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: Re: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitimesub svi 22, 2010 9:58 am

i ja sam takvog misljenja, jer uvijek postoji casan posao koji se moze raditi ali prodavati svoje tijelo, svoju intimu, pretuzno mi je to ali nikad ne bi bila za to,
i nije mi jasno kako takve zene mogu ostati psih stabilne u tom poslu...
gledala sam u red carpetu u nekoj zemlji one to ponosno rade, u nekoliko god izgrade kuce i bazene pa cak i roditelji ili muz znaju i to podrzavaju, jer nema kao emocija.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: Re: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitimesub svi 22, 2010 10:22 am

također,nikako ne bi legalizirala niti ih podržavam,tjelo je nešto najsvetije u nama,pa takvo ponižavanje ni nije nikako jasno.
mada je problem što one u taj začarani krug upadnu u mladosti,zbog droge,pa više nema izlaza...svodnikih fila i opskrbljuje drogom a one zazuzvrat prodaju svoje tijelo
mislim da je malokoja svojevoljno izabrala taj poziv kao životno zanimanje...
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: Re: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitimesub svi 22, 2010 10:27 am

Tužno...nebih legalizirala nikad,ali buduće da se mene i ne pita,a prostitucija je sve veća
'ko voli nek izvoli ... " najstariji zanat" 888617 " najstariji zanat" 30765
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: Re: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitimesri kol 04, 2010 1:44 pm

Ma fuj,ovih curica mi je žao kako jadne nastradaju,al ovih koje to rade da zarade mi se gade.Znači da su preglupe i prelijene za neki normlan posao,uvijek možeš nešto radit, da nemogu radije sam gladna.
[Vrh] Go down
Sponsored content





" najstariji zanat" Empty
PostajNaslov: Re: " najstariji zanat"   " najstariji zanat" Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
" najstariji zanat"
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» "Skidanje" s dijeli.org
» "Crnac bez jaja"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: