Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Doživljaji s poroda

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 12:32 pm

jedna žena kad je išla roditi isto je takva frka bila, a njoj se posteljica zaljepila ili tako nešto, rekli su kao zbog pušenja u trudnoći i morala je na čišćenje, isto su ju uspavali i poslije je dobila inekciju za stezanje... da nije i kod tebe bilo tako nešto?

Doživljaji s poroda - Page 4 Tsql2en14cDoživljaji s poroda - Page 4 ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira

Female
Broj postova : 171
Registration date : 20.05.2010

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 12:56 pm

moj prvi je bio takav kakav je bio...pokušavam ga zaboraviti ali nikako....
a drugi je bio divan, dogovoreni carski...ma tako bi mogla svaki dan rađati, oporavak brz, praktički bezbolan, samo ono nužno zatezanje rane....i to skroz podnošljivo...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 4:10 pm

ajoj,tina,sva sreca da je sve proslo,ja nisam dobila nikakvu injekciju za stezanje.
ira....nemoras nist pisati u vezi prvog poroda...vjerujem da je tesko,sto god se desilo,,ako budes ikad imala potrebu izjadat se,pisi u ispovjedaonicu...tu smo Doživljaji s poroda - Page 4 569627

[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 8:36 pm

moram još puno tipkati da bi mogla uči....a baš mi teško ovih dana jako Doživljaji s poroda - Page 4 168724
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina

Female
Broj postova : 1187
Registration date : 12.07.2010

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 11:11 pm

Zapravo nitko mi nije htio ništa reč šta se točno dogodilo,bila je to njihova greška,moja posteljica je bila čitava izašla,koliko sam ja skužila pukla mi je nekakva žila i skoro sam iskrvarila a oni to nisu vidjeli na vrijeme nego kad su iz mene krpe počele izlazit.
Kad je žena micala plahtu ispod mene kad sam ja vidla tu zgrušanu krv mislila sam da mi je jetra izašla van kakvo je to bilo. Najgore od sveg kaj sam dobila krv tuđu,a to mi tak nije po volji,ko zna dal testiraju tu krv,a da nisam dobila transfuziju bila bi na onoj strani.

Ma opet na kraju,valjda nisu vidjeli sretniju osobu kad sam izlazila van iz bolnice.Otpusti djece su oko 1 sat popodne,a vizita i pedijatri oko 9 ujutro,ja čim su nas oboje otpustili brzo nazvala muža da dođe i bjež iz bolnice. Ja uletila u dječiju sobu da mi dijete obuku i bris,jer naravno kakve smo mi sreče imali ja bi opet dobila jedan dan otpusno pismo i pripremila se za doma i opet bi mi rekli da moram još ostati,da i to mi se desilo.

[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesri srp 14, 2010 6:32 am

i ja dobila dvije litre tuđe krvi, al mi ne smeta, kontam da je svačija krv bolja od moje tako da se ne brinem...
a nas kad su otpustili ja sam već bila spakovana i beba obučena, došao mm sa emom taman je i bebina knjižica bila gotova i pobjegli smo u roku od sekunde za svaki slučaj ak ovi nađu razlog za ostajanje da ne nađu nas Doživljaji s poroda - Page 4 386911

Doživljaji s poroda - Page 4 Tsql2en14cDoživljaji s poroda - Page 4 ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesri srp 14, 2010 7:26 am

pa naravno da se krv kontrolira,kad ideš na davanje 4,5 dl ide u vrećicu,a 0,5dl u epruvetu za analizu,a ako šta nije dobro čak i doma zovu i šalju nalaz Doživljaji s poroda - Page 4 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesri srp 14, 2010 1:18 pm

ira je napisao/la:
moram još puno tipkati da bi mogla uči....a baš mi teško ovih dana jako Doživljaji s poroda - Page 4 168724

Ira Doživljaji s poroda - Page 4 569627 Doživljaji s poroda - Page 4 569627 Doživljaji s poroda - Page 4 569627 Doživljaji s poroda - Page 4 569627 7mj. je naravno da ti je još teže sad Doživljaji s poroda - Page 4 168724

Šta se mene tiče ja bi te odma pustila u ispovjedaonicu jer te poznajem, al eto nebi bilo fer prema ostalim članicama koje još nisu dobile ulaz Doživljaji s poroda - Page 4 569627

Doživljaji s poroda - Page 4 BhA6p2
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Tina
Moderator
Moderator
Tina

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimečet srp 15, 2010 12:11 am

Angie je napisao/la:
pa naravno da se krv kontrolira,kad ideš na davanje 4,5 dl ide u vrećicu,a 0,5dl u epruvetu za analizu,a ako šta nije dobro čak i doma zovu i šalju nalaz Doživljaji s poroda - Page 4 13329

Ma kužim ja to sve,šalila sam se za to kontroliranje,al znaš onu krv nije voda.

ira sve znamo kako ti je,al imaš još malo za izdržat,znam da je nekad teško al glavu gore i sretne misli u pamet.
Nađi zanimaciju,razmišljaj kako će ti lijepo bit s bebekom,ako nisi preumorna odi van il posjeti familiju. Odi na sok s frendicama,iskoristi još ovo malo slobode jer kasnije će ti večinom bit najljepše doma provodit vrijeme s djetetom prva dva mjeseca.
Tak je meni bilo sad sam počela ić i na kave i k starcima i polako se vračam u civilizaciju,zato fino uživaj u trudnoći.
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimečet srp 15, 2010 7:27 am

nisam ja trudna no no Doživljaji s poroda - Page 4 648231
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimečet srp 15, 2010 11:58 am

oprosti ira mislila sam da si trudna 7 mjesec pa da ti je teško opče sam zaboravila da je srpanj Doživljaji s poroda - Page 4 386911
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female
Broj postova : 3676
Registration date : 19.04.2010

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesub srp 31, 2010 9:17 pm

Evo da i ja ispricam svoju pricu... Bili smo gledali valjda neki film mm i ja, tako da smo isli spavati poslije ponoci... Zanimljivo je da dan prije, mm donio neke sokove s bazena posto su imali neko slavlje, i pito me jel zelim da mi stavi neki sok kraj kreveta, da pijem kad budem zedna, i tu se moj svekar ubaci i kaze: "Nemoj otvarati sok, ostavi to za bolnicu, trebat ce ti sutra!" Dan poslije (kad sam Mateja rodila) je bio njegov 50. rodjendan...
Ma reko, da, bas ce mi trebati... Kad ono oko 2.30 u noci mene uhvate trudovi... Cekala sam, mislila sam da su garant lazni, jer sam mjesec dana prije zavrsila u bolnici radi laznih trudova, i ostala tamo tjedan dana... Al sam se naplakala.
Uglavnom, kada sam vidjela da trudovi ne prestaju, otisla sam se otusirati, i kad sam trebala izaci iz kade, tako me opalio trud da nisam znala gdje se nalazim, nisam iz kade mogla izaci. Krenuli smo lagano za bolnicu, obavili sve pretrage i oko 7 zavrsila u radjaoni... Jedna u radjaoni do mene je toliko vristala i derala se, svasta vikala da je meni pozlilo!! Doživljaji s poroda - Page 4 208799
Posto sam prvorotkinja, nisam znala kako treba disati jer mi niko nije rekao, ja disala na usta i tako mi je bilo pozlilo, mislila sam da cu dusu izbacit van! Doživljaji s poroda - Page 4 707332
Na srecu, sestra ko da je znala, dosla je i rekla mi kako da disem... Pred kraj sam vec bila ispitivala sestru hocu li ja vise rodit uskoro, jer je bol bila nepodnosljiva, kaze ona meni:" Ma neces ti tako skoro!" Samo sto je to rekla, osjetila sam da bebac ide van! Jos mi nije vjerovala, pa mi je morala podic nogu da se uvjeri... Doživljaji s poroda - Page 4 888617 Brzo sestra zvala doktore, lagano me okrenuli na ledja, sve mi objasnili (uz naglasak da se ne smijem derat i stenjat Doživljaji s poroda - Page 4 13329 Doživljaji s poroda - Page 4 605248 jer cu tako gubit snagu i necu moci tiskati...) , 5, 6 puta tiskala i mali svrco bio vani! Doživljaji s poroda - Page 4 344293 Ne mogu opisati kako sam se predivno osjecala kad su mi ga stavili na ruke. Doživljaji s poroda - Page 4 344293 Doživljaji s poroda - Page 4 571914 Sada sam vec zaboravila kako je to sve, ali svejedno, mislim da ne znam kako cu uci u radjaonu drugi put... Doživljaji s poroda - Page 4 152327 Doživljaji s poroda - Page 4 357789 Prvi put sam ulazila sa smjeskom na licu, cini mi se da ce drugi put to biti neki iskrivljen osmijeh... Doživljaji s poroda - Page 4 386911

Odana forumašica
Angie

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesub srp 31, 2010 9:21 pm

he he,ma budeš ušla nekako Doživljaji s poroda - Page 4 13329
moram priznat da drugi put ni meni nije bilo svejedno,jer sam znala šta me čeka,ovako prvi put,kak ti kažeš,sva poletna,puna elana...a drugi...neka nervoza me prala.. Doživljaji s poroda - Page 4 877388
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesub srp 31, 2010 9:26 pm

Angie je napisao/la:
he he,ma budeš ušla nekako Doživljaji s poroda - Page 4 13329
moram priznat da drugi put ni meni nije bilo svejedno,jer sam znala šta me čeka,ovako prvi put,kak ti kažeš,sva poletna,puna elana...a drugi...neka nervoza me prala.. Doživljaji s poroda - Page 4 877388
Uf, mene pere cim razmisljam o tome! Doživljaji s poroda - Page 4 386911 Doživljaji s poroda - Page 4 317728

Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesub srp 31, 2010 9:51 pm

Lijepa priča!

[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimesub srp 31, 2010 10:01 pm

hvala Josipa! Doživljaji s poroda - Page 4 13329

Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimened kol 01, 2010 1:34 pm

Josipa je napisao/la:
Lijepa priča!

x Doživljaji s poroda - Page 4 571914

Doživljaji s poroda - Page 4 BhA6p2
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Tina
Moderator
Moderator
Tina

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimened kol 01, 2010 9:00 pm

Stvarno lijepa priča,a budeš ti i drugi put ko prvi samo još lakše i brže.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimened ruj 26, 2010 2:18 pm

Pa evo da i ja ispricam svoje price:Nece biti nesto dugacke, jer ni nije bilo dugo.

Luka:

kao sto neke znate, cuvala sam trudnocu pa sam vec bila otvorena 2-3 prsta.tako su me u subotu 16.12 oko 22 h poceli sarafati ti neki trudici.Posto me je teralo i na wc, imala neki proljev, nisam prepoznala da su trudovi, nego sam mislila da me frce u crijevima.
Kad sam ja skuzila da to ne prestaje, bilo je vec 23 h, i sta, onda sam zvala ginica, ona kaze dodji k meni da vidimo ( pricala sam da moram prvo k njemu da bi me on poslao u zg, bez obzira koliko sati bilo) . I tako mi krenemo k njemu i ja kod njega na stol i puf pukne vodenjak, zalila sam mu cijelu ordinaciju Doživljaji s poroda - Page 4 386911 i on odmah to je to, nema sanse za ZG. I kod njega sam bila otvorena 5-6 prsta. I odluka je pala, moram u Bj u bolnicu. Dobro sta sad...
Ddjemo tamo, vec je bilo sigurno oko pola noci, prime oni mene, pregleda doktor, ja otvorena 8 prsta, to sto smo se samo dovezli do bolnice i dobro ima i stepenice do rodolista ja se jos otvorila...I pripreme meni oni, bez klistira, jer nema vremena, dobila drip i imala svega 3-4 truda i ja vicem da ide nije bilo za izdrzati taj pritisak koji te tera da stisces.
Nisam imala one klasicne trudove prod dripom par sati , mene je odmah teralo na tiskanje.
I dokt. da zeleno svijetlo, ali ne ide i onda su me rezali i Luka je samo izletio.....Doktor zasio, to me vise boljelo od samog poroda....ali dobro. To je to Doživljaji s poroda - Page 4 386911

Hanna:

Tu vec ima vise dogodovstina. Svi znate da je mozda bio moguci inducirani porod zbog toga sto je tu srijedu moj ginekolog bio tamo dezuran.I u utorak ja otisla k njemu, on meni da sam otvorena 2 prsta, moglo bi krenuti, da se kao javim sutra(srijeda), da dodjem u bolnicu i napravit cemo inducirani porod.
Da ali mi dosli doma, mene pocelo frkati lagano. Osjetim ja da je to jace nego obicne kontrakcije ali jos uvijek slabo i nepravilno.Ali da u 20 h sati navecer ja na wc, ode meni cep, ja odmah zvala ginica, on kaze odmah za ZG.
I tako smo krenuli...Ja u biti ok, malo me frkalo ali nije to bilo nista znacajno...Dodjemo tamo, oni me pregledali, otvorena 4 prsta, ajde u predradjaonu. I tamo sam bila cijelu noc, ajme sto sam se ja naslusala svega, isuse dragi.Jedna je bila tako nedokazana, samo je vikala i nije slusala babice, uzas koma...A mene lagano deru trudici ali kazem nista strasno.
Ujutro vizita, kazu ajde na pregled, ja otvorena 6 prsta, mars u boks Doživljaji s poroda - Page 4 386911
Ja zovem muza, mislim si jos jel ce uopce stici...ja misilial ici ce to brze.
Dosla ja u boks, oni prvo pratili moje trudove, koji su bili slabi, probuslil mi vodenjak, kad su me onda lijepo sredili pustili muza, koji je u medjuvremenu se jos i nacekao u hodniku.
I kad su njega pustili, stavili me na drip. i onda je krenulo...E bome boli, ja za to nisam znala, jer kazem kod Luke je islo brze.I sjetim se ja vasih prica, disi disi i tak i jesam.
Znaci stavili su me na drip oko 10.15... muz pratio moje trudove, bio je za pet, bila su svakih 4 minute pa mi je on najavljivao kad budu, i pratio je i na aparat i tako je govorio babici. kad je dolazila prigledati. E poslije 11 mene frce sve jace i sad taj zadnji trud prije nego sto sam smjela tiskati, je trajao 5 minuta.Jos meni muz kaze jel stalo, pa trebalo je stati jer su mi inace trajali oko minutu.A ja ono, ne staje, tera me na tiskanje....
Kaze on pa tisci Doživljaji s poroda - Page 4 386911 , a ja njemu pa ne smijem dok doktor ne vidi jel smijem jel sam otvorena dovoljno. Ja gotova, jedva suzdrzavam da ne stiscem, zovemo mi babicu, vikne ona POROD, dotrci doktor i kaze ajmo. Ja sretna, muz sretan, kaze jos malo i gotova si...
I ja u jednom trudu i jednom tisku, iz sve snage i evo nam Hanne. A ja ono, pa ona je crnka, svi prasnu u smijeh, pa kaze doktor, pa valjda na tatu.... Doživljaji s poroda - Page 4 386911
Malo smo se smijali, meni su ju stavili na prsa (imam tu slikicu, jos svu neopranu, napuhanu, ali svejedno slatkicu , staru par minutica). I muz je jos samnom smio biti sat vremena i ona takodjer, stavljali smo ju cak i na prsa sisati ali nije islo kad sam i kasnije na sesirice morala....
E da, nisam rezana uopce, ali sam malo na medjici popucala, jedan ili dva sava samo, nista posebno, zanemarivo kako sam kasnije vidjela, jer sam odmah hodala ko velika, za razliku od Luke kad se nisam mogla i sjesti ni nista.
ALi ovaj puta me je vise boljelo zatezanje maternice, ono sto se kao vraca, to mi je bilo mali trudovi, ali tek drugi dan....I do neki dan me znalo jos boljeti onako mjehur i jajnici, pa sam mislila da sam prehladila ali su mi rekli da nije uroloski nego da se jos sve steze od poroda..

I to je to.....

Doživljaji s poroda - Page 4 TvX445UDoživljaji s poroda - Page 4 TvX4p2
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimened ruj 26, 2010 3:06 pm

Aaaaaaaaa super priče!

[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimened ruj 26, 2010 4:55 pm

Aco, prelijepa prica! Doživljaji s poroda - Page 4 571914

Moderator
Moderator
Tina

Female

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 2:09 am

Prva priča mi je super,druga isto samo kaj ke sve duže trajalo pa mi žao. Sve u svemu imala si super sreče da je sve prošlo kak je trebalo!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 7:10 am

Prekrano je kad sve zavrsi dobro Doživljaji s poroda - Page 4 787136
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 7:25 am

Ajme sto sam se uzivila, kao da sam s tobom bila Doživljaji s poroda - Page 4 386911

Super price i lijepi porodi!!!!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitimepon ruj 27, 2010 11:08 am

Meni je ovaj drugi porod bio fantastican... ja to uopce ne mogu opisati..najvise sto je moj muz bio, pa zbio sale, bas je njemu bilo jednostavno samo sa strane bez bolova i i icega Doživljaji s poroda - Page 4 386911
Ja ga jednostavno nemogu ne nahvaliti, bio mi je najveca podrska ikada i fenomenalan, to za nista na svijetu ne bi propustila, a ni on....Njemu je to bio nevjerojatan dozivljaj....

Doživljaji s poroda - Page 4 TvX445UDoživljaji s poroda - Page 4 TvX4p2
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Doživljaji s poroda
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next