Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Doživljaji s poroda

Go down 
+27
lighty
Sarajka
ninanana
Giovanna
ira
Tina
ivany
Nicky
nanino
žuža
Zabica
*Ana*
zeljkica0205
*Dijana*
mihovil
bebicamala
soo_happy
Aca
Alice
Angie
zvrk06
Mateja
vedrana87
Josipa
ninana
Enea
EMA-ST
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimeuto lis 05, 2010 8:54 pm

lola je napisao/la:
ma mene je intenzivno bolilo 2 sata.i reklasam vise neulazim u ovu zgradu bar 5 godina.. Doživljaji s poroda - Page 8 13329

tak sam i ja rekla poslije eme i eto mene opet za dvije godine.... Doživljaji s poroda - Page 8 386911
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimeuto lis 05, 2010 9:46 pm

Haha, a ja sam rekla da se vise nikad necu vratit! Doživljaji s poroda - Page 8 386911
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 6:59 am

lola pošteno su oni tebe namučili...ali sad je sve gotovo i uživaj sa svojom curkicom...

...e da i ja sam rekla da nikad više nebum išla roditi..iako mi se svidjelo kad sam dobila epiduralnu mislim da sam vidla Boga i raj i anđele...i gle me sad, još malo pa ispočetka...
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 8:03 am

Doživljaji s poroda - Page 8 470300 Doživljaji s poroda - Page 8 470300 Doživljaji s poroda - Page 8 470300 ja čim sam rodila sam rekla"i kaj,to je to???" a babica i doktor se pogledaju i niš im nije jasno Doživljaji s poroda - Page 8 386911 i pita on "da,a kaj bi vi??" rekoh "ovako,još 10 puta dođem rodit" Doživljaji s poroda - Page 8 782419
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 8:57 am

Ja posle Ace rekla vidimo se jos jednom al neznam tacno kad. Doživljaji s poroda - Page 8 386911
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 9:29 am

joj mm zeli opet jos jedno dijete ali se fakat ne usudim nakon svega.bila dva tjedna u bolnici i svaki dan mi je bio sve duzi
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 9:37 am

ja sam ti sa emom bila 10 dana u bolnici, tjedan prije i tri poslije poroda i isto mi je bilo odvratno... a opet eto sa ivom sam dva tjedna bila, tjedan prije i tjedan poslije poroda i bilo je još gore ali na takve stvari se ni ne obazirem, ako budem htjela još jedno djete sigurno o toj bolnici neću ni razmišljati jer bi izludila i sebe i druge...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 12:28 pm

Mene nitko nije pitao za stolicu Doživljaji s poroda - Page 8 877388
Da su i pitali lagali bi im, i doma sam to jedva za par dana obavila, a kamoli na onim školjkama di ni sjet nisam htjela.

I ja sam rekla nikad više Doživljaji s poroda - Page 8 386911 Doživljaji s poroda - Page 8 386911 a sad nemogu dočekat Doživljaji s poroda - Page 8 30765
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 12:45 pm

gle zvrk baci se u akciju, mi smo ti dečka našle, a na tebi je da dalje surađuješ... Doživljaji s poroda - Page 8 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 12:46 pm

nanino je napisao/la:
gle zvrk baci se u akciju, mi smo ti dečka našle, a na tebi je da dalje surađuješ... Doživljaji s poroda - Page 8 386911

Doživljaji s poroda - Page 8 386911 Doživljaji s poroda - Page 8 386911

Dečko još nije stigao Doživljaji s poroda - Page 8 74771 ili je to do mog poštara Doživljaji s poroda - Page 8 877388 Doživljaji s poroda - Page 8 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 2:07 pm

Ja sam se fakat rijesila, mene porod vise ne ceka.Sretna sam samo zbog jedine stvari, obadvije sam morala cuvati i to mi je bila veca muka nego sam porod, to iscekivanje, ne kretanje, ma koma...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesri lis 06, 2010 11:47 pm

Alice pa ti si super prošla!!! Baš ono za poželjet porod,a jadna nisu te pustili na wc kad si več bila za rodit i počelo te tjerat na tiskanje dobro da te nisu pustili Doživljaji s poroda - Page 8 13329
Baš ono,to je zbog vibrica s foruma znam ja!! Doživljaji s poroda - Page 8 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimečet lis 20, 2011 8:12 pm

Ajde da napokon i ja opišem svoj treći porod! Doživljaji s poroda - Page 8 13329
Na dan termina 27.9. sam cijeli dan spremala, skuhala kompletan ručak , odvezla Laru i cure u školu i prije nego je mm došao s posla počeo mi neki pritisak u glavi , tj. bila sam rumena u licu(imala sam osjećaj da miobrazi gore a i lijevo uho) i izmjerila si tlak kad ono 140/100 otkucaji srca 100 što je visoko za mene koja inače imam 100/70!Zaboravim napisati da mi je dan pije otišao onaj sluzavi čep tako da sam znala da ću taj dan ili sutra dan roditi! kad je mm jeo odvezao me u bolnicu i tamo dok su mi napravili ctg( pola sata sam bila na njemu, ) pa dok mi je izmjerila tlak koji je hvala bogu pao u tih pola sata na 125/90 ali otkucaji srca su i dalje bili blesavi da mi ih sestra nije mogla izmjeriti i došao doktor pregledao me, i dalje bila otvorena 3 prsta kao i dan prije kad sam bila na kontroli ali ajde ostavit će me u bolnici pošto mi je termin i zato što volim biti u bolnici (to su riječi tog doktora, idiot) i tako oko 20h sam došla na odjel, mm mi je otišao kupiti nešto za piti i jesti iotišao kući! u 21h su me oppet stavili na ctg ali je pokazivao samo neke lagane trudove! u sobi su bile još 3 ženske, a jedna od njih je imala trudove i do 1:45 nam nije dala da spavamo jer je imala trudove užasno bolne (koji uopće nisu bili česti kako je ona pričala jer ako je mogla svakih pola sata sići dole da zapali hebenu cigaretu) ali sva sreća odveli ju u rađaonu i onda sma ja napokon zaspala i probudila se nešto prije 5 sati, naspavana, i pomislila si sad mi mogu trudovi i početi i nakon par minuta dobijem trud i počnem si štopati prvih par su bili svakih 4 minute i jedan 3 minute i onda su bili svakih minut i po i što je neobično trajali su kratko možda pola minute i zovem ja sestru i ona me na ct stavi i vidi se da imam trudove ali ne tako jake kako sam im ja govorila i oko 6 mi pukne vodenjak dok sma bila na ct-u i onda su sestre skužile da bi im mogla roditi u toj sobi i brzo me obrijale, zvale doktora koji nikako da dođe a meni pritisak na guzu užasan i onda su me u 6:20 brzo odvezle u rađaonu i tamo sam odmah u prvom trudu pukla i primalja se šokirala koliku glavu je Marija imala i onda sam nakon 15 minuta u 6,35 se rodila naša Marija i to nakon što je doktorica stisla moj trbuh i istiskala marijinu glavu , kad je primalja rekla da je 3900g ja sam bila šokirana a kad sam vidjela da je imala glavu 36 cm ostala sam paf jer je Lara bila 3880g i imala je 34 cm glavu! Nakon poroda doktor me sašio a dok me šivao marija je bila na meni, uživala sam s njom sat vremena!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimečet lis 20, 2011 9:00 pm

super je prica
kod nas ne daju bebu dok siju mislim dadnu je prije sivenja malo i onda prije nego pocnu siti uzmu bebu
Doživljaji s poroda - Page 8 571914 uzivajte i mazite se puno
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 6:10 am

Super si prosla Josipa, steta sto si popucala ali inace super porod..nisi se mucila Doživljaji s poroda - Page 8 743693
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 7:58 am

Super za brz porod, šteta što si pukla.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 7:59 am

Super pričica, i stvarno je sve prošlo brzo, još da nisi popucala bilo bi idelano, no nema veze sve to prođe i zaboravi se Doživljaji s poroda - Page 8 15485 Doživljaji s poroda - Page 8 15485
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 7:59 am

Da, porod za poželjeti! Doživljaji s poroda - Page 8 42762

Napišem i ja svoju priču čim stignem!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 9:12 am

zvrk06 je napisao/la:
Super pričica, i stvarno je sve prošlo brzo, još da nisi popucala bilo bi idelano, no nema veze sve to prođe i zaboravi se Doživljaji s poroda - Page 8 15485 Doživljaji s poroda - Page 8 15485

Istina poslije poroda sma rekla ovo mi je zadnji ali kad malo razmislim ko zna Doživljaji s poroda - Page 8 386911

Mateja čekamo tvoju priču!
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 9:20 am

predivna priča Jo Doživljaji s poroda - Page 8 571914 Doživljaji s poroda - Page 8 571914 Doživljaji s poroda - Page 8 571914
Mateja čekamo i tvoju priču! Doživljaji s poroda - Page 8 807292
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepet lis 21, 2011 9:26 am

josipa, koji munjeviti porod!!! svaka čast! a što se tiće pucanja... odvratno je ali brzo i to prođe... a sa svojom pričom si me podsjetila kako je to imati trudove i baš mi to fali sa ivom... i ja sam emu držala tj. dojila kao dok su me šivali Doživljaji s poroda - Page 8 13329

mateja, ćekamo tvoju pričicu
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimesub lis 22, 2011 6:53 am

Josipa,kako je tebi to brzo išlo!super!svaka čast!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepon lis 24, 2011 3:01 pm

jopipa nome brzo svaka cast Doživljaji s poroda - Page 8 742194

evo da i ja ispican svoj drugi porod..
Na sam termin voda muta, malo otvorena, cekaj trudove i mozda se vise nevidimo kaze moja dr.. aha kazem ja.. za 2 dana ponovo na pregled.. 01.07. ujutro ja na kavi s prijateljicom,pridruzila se moja sestra, jos jedna frendica, njen svekar, mm, i jos jedan frenda ono skupo se nas koda smo znali da ce se nesto dogoti.. frendica me nagovara da idem u bolnicu i laziram bolove jer je bila ujutro u smjeni anesteziologinja koju znamo pa cu sigurno dobit epi.. i ja se nedam, a posli si jebem mamu sto je nisam slusala..
popodne na pregledu kaze dr aj u bolnicu, ima malo trudova ja ih ne osjecam, voda zuta, ovorena 5-6 cm.. oko 6 smo otisli, dola tamo klistir, malo ctg, i cekaj dok ne dode dr, naravno smjena.. i dola ona, jos jednom gleda vodu kaze mozda se i pokakio pucaj vodenjak,otvorena 7 cm.. i aj u boks.. svi govore ti ces odma, otovrena toliko i jos drugo.. aha neznaju oni da su moja dica bosanci sa velikim i tvrdoglavim glavama.. u boksu drip i pocem mene oko 20ipo boliti,onako lagano.. u roku sekund otvorena skroz spremna za porod, samo da ce bebac spusti.. trudovi sve vise bole, muza grizem, pricam mu gluposti i u jednom momentu san ga tila dolovno udaviti kad mi je reko 'ne tiskaj nego disi' ufff da mi je bila toljaga tamo... uglavnom tako 'cekamo' mi 3 ure da se on spusti, ali nista od toga.. dr kaze nema smisla cekati ajmo i legne ona meni na drob.. ja odjednom trudova nemam vise, nista ne boli, tiskam napamet.. i eto njega u 23 i 45 , sa 4050g i 52 cm.. ja sva plava,popucale sve kapilare, al ok prezivili smo..
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepon lis 24, 2011 3:16 pm

Uuuu Gio, nije ti baš bilo bajno.. Al isto mi se čini da nije dugo trajalo. Znači trudove si imala nekih 3 sata... A muževi su ko naručeni tamo da bljezgaraju gluposti. Moj je cijelo vrijeme gledao pod plafon, nije ništa pričao jer je vidio da iz mene teško izlaze riječi i da mu je pametnije da šuti. Ali pogled pod plafon, to mi je bilo kao da mi govori, no jel hoćeš više!!! Dosadno mi je!!! Jer su mene trudovi doma ulovili oko 4 popodne, tek u 11 došli u bolnicu, a rodila u pola 5 ujutro. Znači 12 sati trudova mi je bilo zagarantirano....

Ma bitno da smo mi sve bile hrabrice i zgurale to sve.. bebači su sad lijepo s nama, a porodi skoro pa zaboravljeni. Još malo i možemo opet... Doživljaji s poroda - Page 8 386911 Doživljaji s poroda - Page 8 896458
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitimepon lis 24, 2011 3:38 pm

ajoj Gio bas bed sto si napamet bez trudova ali sad je to iza tebe
Martina kod vas bar muz moze biti na porodu, kod nas jos nedaju Doživljaji s poroda - Page 8 168724
[Vrh] Go down
Sponsored content





Doživljaji s poroda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Doživljaji s poroda   Doživljaji s poroda - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Doživljaji s poroda
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» -poslije poroda-
» strah od poroda
» menstruacija poslije poroda
» menga poslije poroda
» steznik poslije poroda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o porodu-
Forum(o)Bir: