Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nema stolice

Go down 
+11
pia2
Mateja
nanino
vedrana87
Anna
*Ana*
zvrk06
Josipa
ninana
Angie
malaLa
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimepet svi 28, 2010 8:45 am

Tako je. A možda meni pedica da recept bez problema jer smo išli kod gastroenterologa. Probaj nazvat pedicu na tel, ispričat cijelu situaciju ako ju ne zna i pitat dal ti da recept. Ako ti ga da, nek ti ga napiše i samo svratiš kod nje po recept. Po meni sva djeca koja imaju tvrdu stolicu i muče se sa kakanjem, a pravilna prehrana im ne pomaže imaju velike probleme sa stolicom.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimepet svi 28, 2010 8:15 pm

Pa i ja isto mislim da je to problem, one su sva sreća počele kakati svaki dan ali to su gomboci(male kuglice) !
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimesub svi 29, 2010 6:40 am

To je onda veliki problem sa stolicom. Mi smo od gastroenterologa dobili Portalak upravo zbog tvrde suhe stolice. Nema razloga da ti pedica neda recept. Reci joj da cure pate od opstipacije, da imaju tvrdu suhu stolicu i da se muče kod kakanja.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimesri srp 14, 2010 10:13 am

Da vas pitam, kakva su vam iskustva s borovnicama i stolicom. Lucija je 2 puta jela borovnice i nakon toga uz Portalak stolica tvrda toliko da se je jedva pokakala.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimesri srp 14, 2010 10:58 am

Moje cure nejedu borovnice! Nema stolice - Page 3 13329

Od kad smo bili namoru popravila im se stolica! Nema stolice - Page 3 13329
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimesri srp 14, 2010 11:34 am

Josipa, super, nadam se da će tako i ostati.

Ne jedu inače ni moje, ali kao sezonsko pa da probaju. Sad mi je žao.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimesri srp 14, 2010 1:46 pm

Lana nije nikad jela borovnice, ali je pila sok od borovnica i isto je stolica bila dosta tvrda nakon toga
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zarko dujmovic
Novorođenče
Novorođenče



Male
Broj postova : 2
Registration date : 03.08.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 4:59 pm

Imam sina koji ima jako tesku stolicu on sada ima skoro 4 godine svako jutro ga natjeramo da popije sok od naramde ponekad ima dobru stolicu ponekada ima tesku stolicu nikakvo voce nece da jede samo sta jede to je od hrane spagete rizu i makarone i to suhe prez ikakvoga safta neznamo sta vise da radimo drugo nista nece da oproba molimo ga obecamo sve da cemo kupiti ali nista ponekada pojede juhu ali ne sve vrste samo poneku. sta da radimo?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 5:01 pm

Nema stolice - Page 3 699579
imam i ja doma jednog tako izbirljivog(al kaki ko grlica)-moj hoće puno jogurta i bioaktiva piti,pa možda to malo regulira???
[Vrh] Go down
zarko dujmovic
Novorođenče
Novorođenče



Male
Broj postova : 2
Registration date : 03.08.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 6:01 pm

popije i moj isto jogurt ali nista od stolice malo prije je bijo na wc ali nista samo suze i plac
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 8:20 pm

koliko deckic ima godina? treba uvesti u prehranu mnogo biljnjih vlakana dakle, salate, mahzne, povrce opcenito a izbaciti cokoladu, kakaove namirnice.
od prirodnih preparata uzimati kompot od sljiva, i to suhih, prvi je izbor za pomoc,
te kupiti pro life ampulice u apoteci za regulaciju crijevne mikroflore- to se od faze beba moze koristiti.
dobro je i masirati trbuh svakodnevno kako bi se potakla crijevna peristaltika
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nema stolice - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Nema stolice   Nema stolice - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nema stolice
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» nema moderatora na igraonici
» Problem kod dojenja - nema mlijeka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: