Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pijemo li vitamine?

Go down 
+11
Enea
Josipa
Angie
Tina
Aca
Mateja
ivany
happyness
zvrk06
Monika
Nataly
15 posters
Autor/icaPoruka
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri vel 27, 2008 1:00 pm

Dal pijete neke vitamine,koje?
Dal na preporuku liječnika ili ste same procijenile da vam trebaju?
[Vrh] Go down
Monika
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Monika


Broj postova : 153
Age : 48
Lokacija : Varaždinska županija
Registration date : 03.02.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri vel 27, 2008 1:12 pm

ja sam si kupila centravit, ali se ne sjetim uzeti svaki dan. Nije na preporuku liječnika, već sama jer vidim da mi je u trudnoći kad sam uzimala sve i svašta bilo puno bolje (znam da su tu u pitanju i hormoni). Ponovno mi se vračaju akne, nokti mi pucaju, stalno sam bolesna... trebala bi opet zatrudniti Pijemo li vitamine? 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri vel 27, 2008 2:30 pm

Ništa,pila sam kad sam bila mlađa,jer mi je nakon upale pluća krvna slika bila grozna,tj cjelo opće stanje,ali odavno ne pijem ništa
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri vel 27, 2008 6:26 pm

Pila sam u trudnoći i malo poslije Prenatal od Natural Weltha, al mogu reći da opće nikakvo poboljšanje nisam osjetila pa sam prestala. sad ništ ne pijem.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimečet vel 28, 2008 7:51 pm

Prije sam znala prije zime piti vitamine da popravim imunitet, jer inače ni jedna gripa ni prehlada mene nezaobiđe ali ove nisam.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesub oľu 01, 2008 9:47 am

Nepijem ništa, iako bih trebala još malo početi piti za kožu, prošlo ljeto sam imala osipe od sunca, pa kao da pripremim kožu. Međutim, čula sam da ti vitamini debljaju, tako da- HVALA, NE!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesub oľu 01, 2008 10:38 am

Ne pijem nista, u trudnoci nesto malo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimečet svi 22, 2008 8:25 pm

Ja znam nekada popiti dječje tabletice vitamin c..probale ste i vi
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:14 am

Ne pijem,a trebala bi,kad bude bolja financijska situacija i kad se dovede život u red onda ću krenut od onih tableta ze jačanje kose i noktiju i neke tablete za imunitet bi pila.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 7:28 am

nekad,pa nekad si kupim centravit,obično u jesen i zimu Pijemo li vitamine? 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesri ruj 08, 2010 8:19 am

Ja trenutno pijem calcij magnezij, b vitamin i c plus! Pijemo li vitamine? 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesub ruj 18, 2010 3:58 pm

hop,dizem malo i tu,posto daloze dani šmrkavica i viroza,dali ćete uzimati kakve vitamine
[Vrh] Go down
sanja25
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sanja25


Female
Broj postova : 112
Age : 38
Lokacija : čakovec
Registration date : 10.03.2011

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimepet oľu 11, 2011 3:26 pm

molim vas za savjet,koje vitamine bi mogla piti prije trudnoće,mislim da se tijelo malo pripremi..,pitam jer drugi tjedan idemo u sloveniju,a tamo su svi lijekovi duplo jeftiniji..hvala unaprijed..
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000161762581
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimepet oľu 11, 2011 5:54 pm

omega 3, centravit i sl.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 10:38 am

nikada nisam pila nikakve vitamine (izuzetak je trudnoća kad sam pila pregnital), ovak ne vjerujem u to, ali zato se trudim jesti zdravo (puno voća i povrća) nikada nisam bolesna pa vjerojatno nisam ni imala potrebu nadopunjavati organizam vitaminima da si ojačam imunitet...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 3:52 pm

nanino je napisao/la:
nikada nisam pila nikakve vitamine (izuzetak je trudnoća kad sam pila pregnital), ovak ne vjerujem u to, ali zato se trudim jesti zdravo (puno voća i povrća) nikada nisam bolesna pa vjerojatno nisam ni imala potrebu nadopunjavati organizam vitaminima da si ojačam imunitet...

Također!!!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimesub oľu 12, 2011 5:10 pm

Ja sad pijem kalcij i magnezij a idući mjesec si planiram kupiti neke multivitamine za trudnice ali još neznam koje da uzmem!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 12:00 pm

Ja pijem New Life, to sam pila i sa Lukom. Odlicno je, jer u toj tabletici imam sve sto mi je potrebno tijekom cijele trudnoce, nemoram nista dodatno kupovati!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pijemo li vitamine? Empty
PostajNaslov: Re: Pijemo li vitamine?   Pijemo li vitamine? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pijemo li vitamine?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: