Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

dolazi JOS JEDNA beba...

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
soo_happy
Dojenče
Dojenče

Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

dolazi JOS JEDNA beba... Empty
PostajNaslov: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 5:18 pm

dakle tete zanima me kako ste svoje velike bebe polako pripremali da im stize drustvo...patrik ce imati tocno tri godine kad stigne drustvo...sad ima 2,5 i tako sjeti se on nekad da je beba u drobi..onako usput poljubit pomazit..al sjeti se i bit ljut da nematu bebe naravno...ujutro se opet sjeti da ce joj dat krevetic on ce kupit veliki...a popodne da ne bi kome palo na pamet dudu njegovu dati..haha..ma sve je to normalno..nego me zanima jeste li ih nekako "posebno" pripremali...i kako su na kraju reagirali...kolko im je trebalo da se naviknu na malo bice koj je njihovo ne smiju ga stipati i slicno hahah...ne znamkolke su razlike kod vasih al primjetila sam kod ninane cini mi se da je bas ta razlika u pitanju...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 5:30 pm

Ja nemam iskustva s tim
al vam dolazi JOS JEDNA beba... 269704 dolazi JOS JEDNA beba... 269704 dolazi JOS JEDNA beba... 269704 dolazi JOS JEDNA beba... 269704 da nebude nikakvih problema i da braco odmah prihvati bebicu dolazi JOS JEDNA beba... 571914

dolazi JOS JEDNA beba... BhA6p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil https://mojabeba.forumotion.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 5:39 pm

meni ema baš i ne konta da će doći beba i da će s nama biti stalno i da će plakati.... ona meni ljubi stomak i mazi govori draga seka i zna pokazati gdje je seka, al mislim da ona još uvijek misli da će to biti još jedna čelava beba s kojom će se igrati, a tek kad rodim ću ju učiti što smije a što ne sa bebom, premda i sada kad vidimo neku bebu dam joj da ju gleda i da ju mazi i pokazujem da mora biti nježna... a pravi posao i navikavanje mislim da će doći tek kad mama dođe kući sa još jednom bebom...

dolazi JOS JEDNA beba... Tsql2en14cdolazi JOS JEDNA beba... ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
Korisnički profil
soo_happy
Dojenče
Dojenče

Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 5:48 pm

ma da..ne kuzi ni on...al ja se onako trudim povremeno mu ispricati..da ipak se kao priprema..mada nema navike dok ne dodje naravno...kako bude rastao drob pomazit se poljubit se...ustvari sam primjetila da dosta mama u mojoj okolini uopce ne spominje to jer kao ionako ne kontaju..a ja sam misljenja da ipak treba puno pricati...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 5:53 pm

ja emi non stop spominjem i svi joj spominju i gdje god da dođemo ona svima pokazuje gdje je seka, a kad vidimo malu bebu svi joj kažu- takvu ćeš i ti bebu dobiti uskoro, ona kaže da i to bi bilo to, ne konta ali opet i aj mislim da je bolje pripremiti što bolje a ne šutiti pa onda da se dijete šokira kad dođe beba kući.

dolazi JOS JEDNA beba... Tsql2en14cdolazi JOS JEDNA beba... ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
Korisnički profil
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža

Female
Broj postova : 2809
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 5:55 pm

pa da dobro je pripremiti u svakom slučaju...
ja saru nisam baš mogla pripremati za mateja jer je bila stvarno beba od 5 mj dolazi JOS JEDNA beba... 386911
a saru i mateja nisam trebala za lovrija jer su bili već dost veliki da sve kuže pa mi je olakšalo... dolazi JOS JEDNA beba... 13329
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened oľu 21, 2010 6:42 pm

soo kod mene je razlika nepune 3 god (fali 2 mj)
S Acom sam dosta pricala i znao mi je maziti stomak i ljubiti svog bratu.
Kad sam se porodila i trebala izaci iz bolnice mm i moja mama su dosli s njim. Cijelo je vrijeme govorio MOJ BATO, mazio ga po rukicama i ljubio.
Uglavnom trebas mu pricat puno, a kad se beba rodi nek ti pomaze u nekim sitnicama npr, da baci pelenu i da doda cistu, doda maramice itd, da ti pomaze kupat bebu. Jednostavno tako se osjeca korisnim. Tako se brze i privikne.
Uvijek ce biti situacija kad ti je tesko, npr stariji neda svoju igracku i kaze to moje kupit cemo tebi drugu-tako Aco radi sad kad Andrej uzme njegovu igracku
Aco je inace oduvjek bio njezan i miran

dolazi JOS JEDNA beba... NVpgp1

dolazi JOS JEDNA beba... Q7pVp2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 05, 2010 9:37 pm

Ja sam svojim curama dosta pricala kako ce dobiti bracu.
Kada bi izadji van,pokazivala sam im male bebe i govorila kakko kad se rodi braco vozati cemo ga u kolicima,mijenjati mu pelena i ostalo.
Cesto sam ih vodila u kupovinu i one bi izaberi po neki benkicu za bracu.
Cesto bi mi pomagale,dodavale pelene,one bi nadji neku benkicu koju cemo mu obuci.
Kada mu ispadne duda,Lanna mu je uvijek doda.Sa mnom su isle kada smo kupovale kolica i ostalo
Mislim da je najbitnije da pricom pripremite dijete.Pricajte mu kako ce biti kad se rodi beba.Sta ce se sve promjeniti.Gdje ce te ici sa bebom i ostalo..!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 05, 2010 10:44 pm

evo ako će ti pomoć "iskustvo",marko je napunio 3 i 1mj kad je braco stigao,taman ti je to razlika koja te čeka dolazi JOS JEDNA beba... 13329 pripremali smo ga kao što i sama kažeš,mazi trbuh,priča mu,ljubi ga,čak je znao i autić vozat dolazi JOS JEDNA beba... 671778 kao igraju se oni...ostao je u svom krevetu,a za maloga smo kupili kinderbet(imali posuđeni prije) tako da tu nije bilo neke frke,uglavnom dok je filip bio u trbuhu na sigurnom,bio je najbolji braco,a kad se rodio show dolazi JOS JEDNA beba... 204166
1.došli po mene u bolnicu,pogledao ga je onak,reda radi,a kad je skužio da je živa beba,više ga ni pogledat...cjelim putem od rodilišta do doma sjedim ja s njima iza,marko ga neće ni pogledat,ja pa gle maco,mama rodila bracu..a on meni ni 5 ni 6,"bolje da nisi" dolazi JOS JEDNA beba... 168724 gledam i nevjerujem da tako nešto dijete od 3 godine zna reć..aj dobro,mislim si,pucaju me hormoni..
2.došli smo doma..i u sekundi je prevrnuo kolica od maloga dolazi JOS JEDNA beba... 204166 ,
3.samo je gledao kako bi ga uštipnuo,probudio,za inat vikao kraj njega..
4.a kao točka na "i" par dana kasnije mi se,da prostite posrao na sred boravka dolazi JOS JEDNA beba... 208799 ,ja na njega pa marko maco šta radiš to,on kaže"ja sam ti mali,neznam na wc" dolazi JOS JEDNA beba... 204166
5. još uvijek neće sam jest(do sad je),on je mali i treba ga hranit dolazi JOS JEDNA beba... 34244

trebalo mu je 6 mj da ga prihvati,ali sad voli svoga baju i nikome ga neda,igra se s njim,pjeva mu,priča doživljaje dolazi JOS JEDNA beba... 311573
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened lip 06, 2010 7:15 am

angie, joj strašan je marko, ovako kad pišeš u kratkim crtama mi ispada i smješno, ali mogu mislit kak ti je bilo... al čitala sam da je to normalno kod ljubomore, ali se opet nadam da meni ema neće tako...

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice

Female
Broj postova : 2703
Registration date : 03.01.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened lip 06, 2010 7:20 am

A jooj Angie nije ti bilo baš lako,ali prođe sve.
Kad ih sad vidim na slici u tvom potpisu tko bi rekao da je to tako bilo!?

dolazi JOS JEDNA beba... 742194
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened lip 06, 2010 7:24 am

I ja se nadam da nece biti ljubomore, da ce sve biti ok.Makar ako i bude, sve je to normalno, treba malo vise onda pripaziti i ok.Slazem se s curama da u biti pravo navikavanje krece kad se beba rodi.I ja sad Luki kazem gdje je seka, da ce se igrati, da ce mi pomagati i sl. Ali mislim onog stvarnog kako je nisu svjesni, kak bi i znali?
Zasad mu pricamo i osobno vjerujem da ce LUka biti malo ljubomoran, barem je sad u toj fazi.Pa cemo vidjeti.

dolazi JOS JEDNA beba... TvX445Udolazi JOS JEDNA beba... TvX4p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened lip 06, 2010 7:42 am

bome nam nije bilo lako,koliko smo se god trudili uključit ga u svakodnevnu rutinu bebe-nije da prihvaćao dolazi JOS JEDNA beba... 168724 nisam ih smjela same ostavit ni toliko da na wc odem,nego sam marka furala sa sobom dolazi JOS JEDNA beba... 386911
čula sam za ispade ljubomore i pripremila am se na ono tipa" moje igračke""moj krevet""moja mama"...ali ovo da mi je netko pričao,ne znam da bi mu vjerovala..

vedrana,aco,alice-držim vam velike dolazi JOS JEDNA beba... 269704 da prođete bez ovakvih ispada ljubomore dolazi JOS JEDNA beba... 742194
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened lip 06, 2010 6:19 pm

Joj da, gadna je ta ljubomora Angie.

Cure i ja držim fige da ju ne bude!

Angie
Odana forumašica
Angie

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 7:51 am

baš kad sam mislila da je ljubomornim ispadima došao kraj,evo još jedan ispad moga marka dolazi JOS JEDNA beba... 204166
jučer spremamo se kod bake,pripremila stvari,maloga u AS,naravno odmah je počeo tulit i kažem ja marku"daj zabavljaj bracu da ne plače dok mama odnese stvari u auto" i posluša on mene,mali i dalje tuli,ja nosim stvari i kolica u auto kad viče marko"mama,braco neće prestat plakat",mislim si,ajde dobro još min pa kad ga stavim u auto-bude prestao,kad sam ušla u kuću po njih-imam kaj vidjet MARKO MLATI FILIPA S BOČICOM VODE PO NOGAMA dolazi JOS JEDNA beba... 34244 i zbunjen kaže"braco neće prestat plakat" reko o mamu ti milu,pa jel bi ti prestao plakat da te netko mlati dolazi JOS JEDNA beba... 204166
siroče malo,ima na obadvije nogice masnice dolazi JOS JEDNA beba... 168724
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 8:41 am

angie, stvarno ti imaš posla s njima dvojicom... zamisli ti marka... ono braco neće prestat... vjerujem da će biti lakše kad filip malo naraste pa kad mu bude mogao vratiti, ovako konta i marko da može a da mu ništa neće biti...

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 8:48 am

al ade sad ti zamisli,on je došao na ideju da ako ga tuče po nogama da će prestat plakat dolazi JOS JEDNA beba... 204166
luda sam više,sve me strah šta će bit kad budu veći dolazi JOS JEDNA beba... 168724
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female
Broj postova : 9835
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 10:15 am

joj angie... dolazi JOS JEDNA beba... 569627 dolazi JOS JEDNA beba... 405635

dolazi JOS JEDNA beba... 787136
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 12:16 pm

fala koke dolazi JOS JEDNA beba... 742194
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 12:58 pm

A joj Angie nije ti lako dolazi JOS JEDNA beba... 569627 dolazi JOS JEDNA beba... 569627
al vjerujem kad Filip bude veći, da će bit lakše jer će se znat obranit i uzvratit, pa će i Marko vidit da to nemože tako, samo polako dolazi JOS JEDNA beba... 569627

dolazi JOS JEDNA beba... BhA6p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil https://mojabeba.forumotion.net
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica

Female
Broj postova : 5085
Registration date : 12.05.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 1:03 pm

Angie, bit će lakše kad Filip bude mogao vratiti Marku. Lucija je Anu prvi put lupila nešto prije god dana. I sad zna biti svađa i ispada ljubomore (sad su i jedna i druga ljubomorne), ali je lakše jer se mogu skupa igrati i Lucija se zna izboriti.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimesub lip 12, 2010 3:15 pm

Angie:Nije ti lako.
Kod mene su curke trenutno fascinirane bracom,mada bude ispada ljubomore kao sto si njemu kupila ovo,pa tipa odimo vani a njega ostavimo.
To najvise radi Nora dok se Lanna postavila u ulogu starije seke koja je pametnija od njih obadvoje. dolazi JOS JEDNA beba... 386911
Ja mislim da bi poludila kada bi se svakodnevno curke medjusobno prepucavale,i jos + kada bi svoju ljubomoru prenosile i na malog dolazi JOS JEDNA beba... 168724
Uff...Sreca moja pa nije tako.
A tebi Angie i ostalim curama koje imaju slicne probleme drzim fige i nadam se da ce se stanje popraviti ;)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimened lip 13, 2010 6:50 am

Joj, vjerujem da ti je tesko! Ali mislim da ce s vremenom biti sve lakse! Drzim dolazi JOS JEDNA beba... 269704
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimepon lip 14, 2010 8:08 am

angie zaista ti nije lako
Kod mene nema takvih ispada od Acine strane

dolazi JOS JEDNA beba... NVpgp1

dolazi JOS JEDNA beba... Q7pVp2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitimepon lip 14, 2010 9:29 am

curke zlatne ste dolazi JOS JEDNA beba... 569627
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... Icon_minitime

[Vrh] Go down

dolazi JOS JEDNA beba...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next