Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Curica ili dečkić...!?

Go down 
+16
Miranda.
leobaby
Malla-Mu
ninana
zvrk06
Conny
nanino
žuža
Enea
Giovanna
sam
Nicky
Mateja
Aca
vedrana87
Alice
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 11:58 am

Ajde cure prisjetite se kad ste saznale spol vaše bebe?
Jeste li bili iznenađeni? Jeste li imali kakav predosjećaj?
Jeste li se čemu potajno nadali?Ajde... da čujemo priče! Curica ili dečkić...!? 199641
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:04 pm

saznala sam da će biti curica 4.4. a ja rodila 11.4.
imala sam osjećaj da ću roditi dečka, a svejedno mi je bilo što će biti
a sad priželjkujem opet curicu i imam osjećaj da je curica tak da mislim da ću roditi dečka ovaj put Curica ili dečkić...!? 386911
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:06 pm

vedrana87 je napisao/la:
saznala sam da će biti curica 4.4. a ja rodila 11.4.
imala sam osjećaj da ću roditi dečka, a svejedno mi je bilo što će biti
a sad priželjkujem opet curicu i imam osjećaj da je curica tak da mislim da ću roditi dečka ovaj put Curica ili dečkić...!? 386911


Kako si tak kasno saznala?
Jeli nisi htjela da znaš da bude iznenađenje ili...?
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:07 pm

Ja sam prizeljkivala curicu, i dobila sam deckica, vec sa 15 tj. sam saznala spol.
Sad za drugo cemo vidjeti.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:09 pm

Alice, ima beba koje se jednostavno tako okrenu da do kraja nemozes vidjeti sta je.....Nonstop okrenu ledja i guzu Curica ili dečkić...!? 386911 Pretezno kazu da to curke rade, ali nije pravilo.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:12 pm

ma prvi put mi rekao dečko, drugi put mi privatnica rekla dečko, treći put mi je rekao moj doktor curica, pa ti onda budi pametan... a bilo je milijun puta da se baš namjestila tako da se ne vidi
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:14 pm

Aca je napisao/la:
Alice, ima beba koje se jednostavno tako okrenu da do kraja nemozes vidjeti sta je.....Nonstop okrenu ledja i guzu Curica ili dečkić...!? 386911 Pretezno kazu da to curke rade, ali nije pravilo.

Da,znam...A baš mi je lijepo i da roditelji čekaju iznenađenje do poroda!
Mada bi ja Curica ili dečkić...!? 34244 od znatiželje!!!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:16 pm

Mi nismo htjeli znati spol, prvih par puta sam ju upozorila na to.
I onda neznam koji pregled vec, ja kuzim da zna da nezelimo znati i nista ne kazem, a ona nama pokaze pisu Curica ili dečkić...!? 386911
Ja sam kriva, trebala sam joj ponoviti, nemoze ona sve nas popamtiti!!!
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:17 pm

vedrana87 je napisao/la:
ma prvi put mi rekao dečko, drugi put mi privatnica rekla dečko, treći put mi je rekao moj doktor curica, pa ti onda budi pametan... a bilo je milijun puta da se baš namjestila tako da se ne vidi

Ti si išla kod više liječnika ili si htjela promijeniti?
Baš si bila u dilemi,a jesu i oni...Al bolje Curica ili dečkić...!? 896458 ipak su nam potrebni!!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:18 pm

Ja ne bi mogla da ne saznam i da cekam do poroda! Curica ili dečkić...!? 877388
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:20 pm

Ni ja sada ne bi mogla, nikako. Ali tada smo htjeli da bude iznenadjenje!! Curica ili dečkić...!? 13329
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:25 pm

To mi je divno,ali ja bi poludila i to doslovno!
Ja kažem da mi nije bitno! Ipak je to moja prva bebica-nek je živa i zdrava,ali ipak se nadam potajno curici,a mm-da vam ne pričam...On svima naše dijete oslovljava -ne sa dijete ni beba niti ikako već Lorena i gotovo! Kao da su deset puta rekli da je curica...
Nekad mi dođe pa bi ga Curica ili dečkić...!? 204166 ,a nekad mi ne preostaje ništa nego se smijat!
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:31 pm

Još dok nisam bila trudna govorila sam da želim imati curicu.Od početka prve trudnoće priželjkivala sam curicu,i stalno sam govorila da je curica.Dok.mi je u 4.mjesecu potvrdio da je pišulinkica.

Sad mi i nije toliko važno,bitno da bude sve u redu,al ipak........priželjkujem još jednu curicu........
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:43 pm

Sa Samuelom sam prizeljkivala curicu i mislila sam da nosim curicu, mada je mm bio ubjeden da je decko...i dr nam je to potvrdila sa 13tj..
Sada....opet sam htjela curicu, nije mi ni na kraj pameti bilo da bi mogli dobiti blizance....uglavnom, nisam vise htjela nista misliti niti pretpostavljati, mada je mm imao feeling da je jedno sigurno curka i eto....stizu nam curka i decko....potvrdeno u 15tj Curica ili dečkić...!? 13329 i na svakom UZV-u jer se malisani nimalo ne srame pokazati svoja oruzja Curica ili dečkić...!? 671778
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:46 pm

Oko 20 tjedna mi je dr rekao da je zenka Curica ili dečkić...!? 386911
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 6:12 pm

joj,ja sam tek saznala u 30tj da je curka,stalno se tak okretala i nikak da se vidi,nisam imala nikakve posebne zelje,niti predosjecaj,ali drugo bi si zeljela pisonju,da imam par Curica ili dečkić...!? 386911
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet sij 28, 2010 6:39 pm

prvo sam htjela curicu i dobila je,drugo sam htjela dečka i dobila ga Curica ili dečkić...!? 386911 ,a treće mi je bilo svejedno možda curica čak ali sam imala filing da je dečko i jeee. Curica ili dečkić...!? 13329

a saznala sam za prvo dvoje negdje na sredini i kasnije mi potvrdili,a zadnje nisam znala do skoro osmog mjeseca,prvi put se nije vidlo a poslije nikaK da me pošalje
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimepet sij 29, 2010 8:17 am

ja u početku nisam željela znati spol bebe (a priželjkivala sam curicu i nekak sam 100 posto bila sigurna da će biti curica), ali muž nije izdržao i onda kad smo htjeli saznati spol beba se nije htjela okrenuti....
u 30 tj.su nam rekli da je curka- svi smo bili oduševljeni....
nikome nismo rekli kaj nosim, tak da je iznenađenje za sve bilo još veće...
sada si opet želim curicu....
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimepet sij 29, 2010 10:38 am

u obe prethodne trudnoce nisam tj nismo htjeli znati sto nosim i to smo i svaki puta rekli ..............u prvoj trudnoci sam imala osjecaj da ce biti curica (a oboje smo to i malo prizeljikivali) i rodila sam curicu .................u drugoj sam imala predosjecaj da je decko (i to smo oboje prizeljkivali) i rodila sam decka
e a sada sam ja prizeljkivala curu a mm decka i nisam imala predosjecaj jer je zelja prevladala pa sam bila subjektivna a cim smo mogli saznati sam pitala i decko je - do sada je svaki puta to i potvrdjeno tako da uopce ne sumnjam da cu ga i roditi
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimepet sij 29, 2010 11:13 am

Ne sjećam se kad sam točno saznala,bilo je ljeto,al neznam 7 ili 8mj,a Lana se rodila 31.10 priželjkivala sam curku( imala od početka trudnoće osjećaj da je curka) i dobila je Curica ili dečkić...!? 557761
Dok je bivši bia uvjerenj da je muško,i cjelu moju trudnoću se okolo hvalio da će dobit sina,dok se nije rodila Lana i začepila mu usta Curica ili dečkić...!? 602511
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet vel 04, 2010 9:44 am

zvrk Curica ili dečkić...!? 386911
ja sam htjela prvo sina jer sam oduvjek govorila da seka ima starijeg brata i to mi se i ispunilo a za drugo sam prizeljkivala curku ali nista od toga. Sad se borim s dvojicom pisonja Curica ili dečkić...!? 386911
[Vrh] Go down
Malla-Mu
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 8
Registration date : 23.05.2013

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet srp 25, 2013 12:56 pm

Termin mi dodje na 14tjedan trudnoce da li je prerano da se nadam da ce mi reci spol?
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet srp 25, 2013 2:07 pm

Malla-Mu je napisao/la:
Termin mi dodje na 14tjedan trudnoce da li je prerano da se nadam da ce mi reci spol?
Ako je dijete okrenuto za "pokazivanje" i ako je dobar uzv strojček ali najbolje pričekati uzv nakon ovog nadolazećeg,
a ni onda nije skroz 100% sigurno.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet srp 25, 2013 2:10 pm

meni je vidio sa 13+5 tjedana...
[Vrh] Go down
Malla-Mu
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 8
Registration date : 23.05.2013

Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitimečet srp 25, 2013 3:41 pm

Ja sam jako nesrpljiva voljela bih da mi kaze a imam zelju na jednog djecaka da bude prvo a musko haha :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Curica ili dečkić...!? Empty
PostajNaslov: Re: Curica ili dečkić...!?   Curica ili dečkić...!? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Curica ili dečkić...!?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: