Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 da li beba smije spavati na jastuku??

Go down 
+6
Enea
ninana
sam
nanino
leobaby
*Dijana*
10 posters
Autor/icaPoruka
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimepon sij 25, 2010 8:10 am

zanima me vaše mišljenje i vaša iskustva!da li bebe od 4mj.smije spavati,naravno u svojem kimbiću i na jastućiću?ja tenu stavljam spavati na jastučić,a moja kolegica mi kaže da to nije u redu da joj može kičma se izdeformirati da li beba smije spavati na jastuku?? 74771 nama tako pedijatrica nije rekla!sad....zbunjuje me to da li beba smije spavati na jastuku?? 204166 šta vi curke mislite?
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimepon sij 25, 2010 8:31 am

Bez jastuka do 3.godine!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimepon sij 25, 2010 10:42 am

mi smo još uvijek bez jastuka
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimepon sij 25, 2010 11:00 am

Definitivno BEZ jastuka do barem 2 god....opasno je, moze se ugusiti, zavuci glavicu pod njega nedaj Boze.....ako primjecujes da joj pase poviseno uzglavlje, rade stavi par knjiga ili dekicu srolaj pod madrac da dobijes kosinu pod glavicom....eto...to je savjet moj. ali NIKAKO ne jastuk tako maloj bebici
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimepon sij 25, 2010 11:19 am

Aci sam tek posle godine mali jastuk stavljala a Andrej ima 8 mj i jos nema jastuka
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimepon sij 25, 2010 1:02 pm

slazem se sa curama
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto sij 26, 2010 10:45 am

ok...hvala vam!!zanimalo me vaše mišljenje!! da li beba smije spavati na jastuku?? 42762
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 2:07 pm

evo ovako,stavim maloga na jastuk,jer već 2 mj vuče bronhitis,nikako da siroče šlajm iskašlje,naravno on je skoro cijeli na tome jastuku,samo tabani nisu da li beba smije spavati na jastuku?? 386911 tako da sam dobila efekt spavanja na povišenom...
starijem sineku do nekih 2,5 god nisam stavljala jastuk,a i sad ga puno puta frkne na pod da li beba smije spavati na jastuku?? 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 4:32 pm

angia sigurnije ti je da stavis jastuk ispod madraca. Tako sam ja Andreju jer je bio nahladjen i zezao ga nosic i godilo mu poviseno. Od tad ima jastuk ispod madraca
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 4:35 pm

ma probali smo i tako,al mi se odsanjka ispod jorgana da li beba smije spavati na jastuku?? 671778 da li beba smije spavati na jastuku?? 671778 da li beba smije spavati na jastuku?? 671778
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 4:52 pm

hahahaha,ja pitala dok.i dopustila nam je!? da li beba smije spavati na jastuku?? 605248 sad...vidim da joj je ok...nije jako na povišenom,paše joj ja mislim!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 4:56 pm

nama je rekla da može tak,da su cijela leđa i glava na jastuku,a pod guzom zarolan ručnik-da se ne sanjka...
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimeuto tra 13, 2010 4:59 pm

da da,kužim te!a eto,ma bitno da je njima ugodno i sigurno!
[Vrh] Go down
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimesub lip 05, 2010 9:12 pm

Ja nisam da se jastuk stavlja djeci mladjoj od 2 godine.
Sto je sigurno,sigurnoo ;))
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimesub kol 21, 2010 10:44 pm

Ja nebum stavljala jastuk do 2 god. samo ako bude prehlađen možda povisim madrac al nikako jastuk bojim se.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitimened kol 22, 2010 5:54 am

ninana je napisao/la:
angia sigurnije ti je da stavis jastuk ispod madraca. Tako sam ja Andreju jer je bio nahladjen i zezao ga nosic i godilo mu poviseno. Od tad ima jastuk ispod madraca

Tako sam ja radila, stavljala sam ispod madraca.bas zbgo bronhitisa i disanja.I to sam stavljala one rolnice ako znate za bebe da se ne moze okretiti, no nije bitno.Uglavnom uvijek ispod madraca, da je madrac na povisenom....
[Vrh] Go down
Sponsored content





da li beba smije spavati na jastuku?? Empty
PostajNaslov: Re: da li beba smije spavati na jastuku??   da li beba smije spavati na jastuku?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
da li beba smije spavati na jastuku??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» nemirna beba
» beba zna citati???
» beba od 3mj hoda?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: