Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gledaju li vaši mališani baby-tv?

Go down 
+8
zeljkica0205
Enea
ivany
pia2
ninana
ivana86
vedrana87
ninanana
12 posters
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 11:45 am

Mi uzeli prije dva mjeseca MaxTv i naša cura već ima svoje omiljene crtiće tamo :-)
Super joj je onaj ljubičasti Tuli, a najviše voli Kadlise (pišem po naški, ne da mi se ingliš) :-)

Gledaju li vaši klinci to?

Ona uvijek kaže za Kadlise - moda budu ou-ou (tako se glasaju) :-)
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 11:51 am

moja je do sad pogledala 2-3 crtića po 10-15 minuta, ne da ju ne zanimaju nego ju i živciraju, mi joj sve pokušavamo dat da gleda ali jednostavno neće...
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 12:29 pm

Moja Lana gleda tu i tamo baby-tv,više voli fifi i tonko bonko,al i to su rijetki petki kad ona gleda,nema ženska vremena za to Gledaju li vaši mališani baby-tv? 386911
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 1:01 pm

Ko su Tonko i Bonko? Ja sam malo starija majka pa nisam upućena u sve crtiće Gledaju li vaši mališani baby-tv? 337109
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 1:10 pm

Andrej gleda reklame a i Aco je kao beba volio reklame gledat.
Aco od prije 1 god voli crtice znaci sa 2-2,5 godine ih poceo gledat
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 1:26 pm

REKLAME! posebno ona dosadna sa tećama!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 4:51 pm

Saru dok je bila tako mala crtići nisu nimalo zanimali, tek ih je nedavno počela koliko toliko gledati ali isto nije baš za drugo gledanje.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 6:31 pm

mi nemamo taj program,ali voli gledati pocoya ujutro i bumbu,to joj je za sad ok,doru voli samo dok ide pjesma,ostalo jos ne kuzi
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 6:57 pm

Nemamo baby tv,gleda crtiće sa compa i dvd-a.

što je starija više ih voli, prije smo ju pokušavali zainteresirat da gleda ,a sad joj skrećemo pažnju na nešto drugo.
Ah ,nikad zadovoljni Gledaju li vaši mališani baby-tv? 386911
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 7:54 pm

Tonko-Bonko ili ti ga Andy Pandy
Kupili slučajno(ne znajući šta je)u konzumu i obožava ga
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:10 pm

Nella je isto znala gledati prije taj baby-tv i neke su joj stvari bile zanimljive ali nije predugo gledala (10-tak minuta), sada kada je veca voli gledati crtice i ima svoje favorite i njih moze gledati i 2 sata - pogotovo kada je vrijeme vani sugavo................a Rok voli tomicu, pepu,graditelja boba, tonka-bonka, teletabise i onu jasnu basnu , ali sve to isto ne gleda dugo - maksimalno 20-tak minuta onda ima drugih zanimacija
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:30 pm

Jasna basna i ekipa su i meni simpa, je l se to može nabavit inegdje na dvd-ima? Kako se oni zovu? Nešto Pod zvijezdama ili u Zvjezdanom vrtu? Gledaju li vaši mališani baby-tv? 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimepet sij 08, 2010 8:41 am

Lana je kad je bila manja gledala baby tv,al već dugo vremena,ne gleda sad su samo Dora,Fifi i wink in Gledaju li vaši mališani baby-tv? 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimesub sij 09, 2010 5:15 pm

Bog blagoslovio onoga tko je izmislio takav program za klince Gledaju li vaši mališani baby-tv? 848286
moja mia stalno gleda baby tv i općinjena je njime...
može cjeli dan sjediti pred tv-om i gledati te crtiće...
obožava pjesmice za ročkase i onu Magical house...i naravno pitch i potch...ma sve ih obožava, a ja skupa s njom jer je to jedini način da uspijem pored nje nekaj napraviti....
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitimesri sij 13, 2010 1:54 pm

za vikend obozava sezam,i dorica ustrazuje...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gledaju li vaši mališani baby-tv? Empty
PostajNaslov: Re: Gledaju li vaši mališani baby-tv?   Gledaju li vaši mališani baby-tv? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gledaju li vaši mališani baby-tv?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: